Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Battle-Craft [Survival][FreeBuild][SkyBlock][Bez GILDII][EVENTy][START 1 CZERWCA KOŁO 8-10]


19Adam97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<----

 

 

<----

 

 

<---- REKLAMA

 

 

<----

 

 

<----

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Battle-Craft.pl [sB/SV/FB] 5b724ce4000af5554eaebd46.jpg

informacje.png

strzalka.gifTYP: Survival, FreeBuild, SkyBlock

strzalka.gifSloty: 10 - będą ludzie=będzie więcej slotów

strzalka.gifIP: Podamy przy starcie

strzalka.gifPotwory: Na FreeBuildzie NIE, na Survivalu i SkyBlocku TAK

strzalka.gifZwierzęta: TAK na wszystkich.

strzalka.gifPvP: Na FreeBuildzie NIE, Survival i SkyBlock TAK

strzalka.gifPremium: NIE

strzalka.gifNether: TAK, będzie /warp nether

strzalka.gif End: TAK, będzie /warp end

strzalka.gifBialaLista: Aktualnie TAK - gdy serw będzie już ON będzie OFF

admini.png

[HeadAdmin]19Adam97

[HeadAdmin]Low1221

pluginy.png

Dobrane pod typy

inf.png

Mini FAQ

Dlaczego tak mało slotów?

Nie będziemy płacić za więcej slotów jeśli nie będziecie grać...

3 typy nie będzie lagów?

Na 100% nie będzie

Mogę sobie wziąć itemki z FreeBuilda na Survivala?

Nie, każdy typ ma swój osobny ekwipunek, nawet enderchestami nie da się przenieść.

Mogę grać na 3 typach na raz?

Oczywiście. Możesz wpisywać /warp fb, /warp sv. /warp sb

Czy będzie jeszcze jakaś dodatkowa mapa?

Tak, będzie mapa surowcowa odnawiana co jakiś tydzień lub 2. Tam również będzie nonpvp

Czy są jakieś dodatkowe zabezpieczenia?

Oczywiście, np. diamenty itd. będą wylatywać z stone/cobblestone, a nie z kamieni surowcowych

Kiedy jest planowany start?

Planujemy start 1 czerwca około godziny 8-10

Czy poszukujecie Administracji?

Tak, zgłoś się na nasze forum: http://battle-craft.pl/forum i napisz podanie.

Masz jakieś pytanie? Napisz w komentarzu, a my je dodamy do naszego Mini FAQ

Piszcie w komentarzach kto by był zainteresowany grą.

Opublikowano

Zmiany jakie są aktualnie dokonane:

- Możliwość przenoszenia ekwipunku z freebuildu na surowce i na odwrót

- Możliwość wpisania /fb, /sb, /sv, /surki by przejść na wybrany typ lub surowce

- Możliwość wpisania /kit sv itd.

- Serwer spolszczony w 75%

- VIP będzie kupowany na oddzielnych typach za 11.07 sms na miesiąc na zawsze 30.75 sms

- Serwer jest już opłacony na 2 miesiące w przód

- Jeśli kupisz VIPa do 1 czerwca dostajesz VIPa na 3 typach, a nie na 1! Pisz na GG: 11749698

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...