Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Unikatowy SkyBlock]BattleCraft[Otwarcie Dziś 21:00 wraz z eventem][Dedyk]


19Adam97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg BattleCraft [skyBlock]





informacje.png





strzalka.gifTYP: SkyBlock




strzalka.gifSloty: 20




strzalka.gifIP: s5.disconnect.pl:25572




strzalka.gifPotwory: ON




strzalka.gifZwierzęta: ON




strzalka.gifPvP: OFF na wyspach ON na arenie




strzalka.gifPremium: OFF




strzalka.gifNether: ON




strzalka.gifBialaLista: Aktualnie ON






admini.png




SkyWlasciciel - 19Adam97






pluginy.png




Tajemnica <3






inf.png



Dlaczego nasz SkyBlock czyni nas Unikatowym?


Na SkyBlockach są sklepy gdzie możesz sobie sprzedawać itemy oraz kupować. U nas musisz zdobyć je na wyspie lub kupić u innego gracza (jest na to specjalny plugin by Cię nie oszukał :)). Jedynie co będzie można sprzedać nie przez market to cobblestone (by jakoś zarobić by coś kupić) ewentualnie na prośbe graczy dodamy jeszcze coś :) Dzięki /kit nowy oraz /kit gracz dostajesz itemki które powinieneś dostać w skrzyni jednak pamiętaj wpisując to na wyspie, inaczej usunie Ci to!





Opublikowano

Uroczyście odpalamy OtherDrops:

0,8% - Szmaragd

1% - Diament, ale mogą wylecieć nawet 2 !: )

1% - Złoto w rudzie

1,5% - Żelazo w rudzie

 

Oczywiście te itemki wylatują w stone jak i w cobblestone ;)

Opublikowano

Nawet fajny serwer tylko dobrze ze nie frakcje

Proszę o zdjęcie trochę % Staram się :)

Opublikowano

1 % na diaxa ;x za dużo, to skyblock a nie wojny gildi ziom, tutaj gracze mają kupować większość itemów a nie wydobywać je samemu

63664285037120556547.jpg

Opublikowano

Po długich namysłach postanowiliśmy dodać sklep na serwer. Także sklep jest, są nagrody nad sklepem (dispenser) i dokończone zostało co ma VIP. Zapraszamy na serwer! :)

Opublikowano

Serwer Bardzo Dobry. Administracja na wysokim poziomie. Gra się bardzo przyzwoicie. Gracze są mili. Pluginy Bardzo Dobrze Dobrane. Po prostu Serwer Miodzio. Pozdrawiam i Zapraszam na Serwer.

Proszę Ściągnijcie Mi te 20% :) Będę Grzecznym Chłopcem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...