Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

=DestinyCraft=Mody=Działki=MiłaAdministracja=MiłaAtmosfera=CzęsteEventy=


damakos

Czy zagrasz na serwerze ?  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dość ciekawie się zapowiada :) Czekam z niecierpliwością :D

 

P.S Może szukacie jakiegoś Admina czy kogoś jak tak daj znać na PW

Moje Poradniki


 


Jak zwiększyć FPS ?


 


Jak Dodać Mody do MineCraft ?


 


Następny TuT niedługo =]


 


Zapraszam do zobaczenia moich Poradników ! =]

Opublikowano

Tak rekrutacja będzie :) I nie musicie czekać długo :) dziś zacząłem i dziś skończyłem xD Pliki i inne rzeczy są gotowe :) Jeszcze tylko zbuduje spawn i serwer będzie otwarty :)

 

Zapraszam już do pobierania paczki :)

Opublikowano

1. Jaką macie maszynę?

2. Więcej buźek nie możesz stawiać? :)

3. czy możesz podać listę modów?

4. Fajnie się zapowiada

Pomogłem daj Lubie to

Opublikowano

@ matiiixx

1. Maszyna dobra :) 4gb ramu jak na razie

2. dalo sie ale sie nie chcialo xD

3.Lista modow dodana :)

4.Tez tak mysle ^^

Opublikowano

błędy podczas tworzenia paczki:

1. conajmniej 2 mody zmieniaja generowanie świata

2. połączyłeś mody techniczne z surviwalowymi

3. dwa razy dodatkowe solary - AdvancedSolarPanels i compactsolars-universal

4. kilka rodzaji dodatkowych skrzyń

5. portal gun, gravity gun= niszczenie cuboidów

szczera opinia :)

Pomogłem daj Lubie to

Opublikowano

@matiiixx spokojnie :) mam autorskie pluginy xD przy próbie zniszczenia czyjegos cuboida np. portalgunem czy czyms czym mozna zniszczyc jest automatycznie ban :)

Opublikowano

@matiiixx spokojnie :) mam autorskie pluginy xD przy próbie zniszczenia czyjegos cuboida np. portalgunem czy czyms czym mozna zniszczyc jest automatycznie ban :)

nie wiem jak Ty to planujesz zrobić ale polecą bany dla tych co nie powinni dostać bana

Pomogłem daj Lubie to

Opublikowano

Dodajcie mod ThaumCraft 3 :D

Grasz w LoL'a, lub pomogłem ? Klikaj !



49c599ae0598a7fcaff52ce521d164ea.jpg


10 20 30 40 50 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000

Opublikowano

Hmm... Jeśli chcecie i byście w tedy grali to ok. Zaraz dodam :) Jeśli chcecie piszcie jeszcze jakie mody można dodać :)

Opublikowano

thauncraft dodany. Niestety nie ma RedPower na 1.5.1/1.5.2 a bez niego mody techniczne nie sa tak techniczne :/ Moze dzis jeszcze bedzie serwer taki bardziej testowy :)

Opublikowano

Nowa lista modów :) I przy okazji pytanie, czy chcecie testowy serwer na którym byście sprawdzili jakie są mody i w ogóle ?

Opublikowano

Dziś start będzie :) chyba xD A jutro nie szkoła bo jest Boże Ciało :)

Mieszam we Francji. Takie coś jak Boze Cialo u mnie nie istnieje ;|

1384358313-U695412.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...