Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DYSKUSJA] Konkurs- Wyróżniamy dział FanArt!


Wredna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę cię... prace 2,3 i 4 to dno. Dwójce brakuje kreatywności, na trójce panuje chaos, a czwórka jest zrobiona bardzo, bardzo amatorsko :)

 

 

To się zgodzę. Ale dziwi mnie bardziej to że została wybrana praca, która nie spełnia warunków. :Ohttp://www.mpcforum.pl/topic/961640-konkurs-wyrozniamy-dzial-fanart-ii-runda/?p=7626654

 

Elementy umieszczone na projekcie powinny zajmować ustalone parametry. Oczywiście kilka pixeli różnicy nie zrobi wielkiego problemu, ale tylko i wyłącznie w przypadku, kiedy nie będą przekraczać 700x200. Jednym słowem może być mniejsze.

pozdrawiam heniuś

Opublikowano

 

Według mnie nie są. Są zrobione bardzo amatorsko.

 

To się zgodzę. Ale dziwi mnie bardziej to że została wybrana praca, która nie spełnia warunków. :Ohttp://www.mpcforum.pl/topic/961640-konkurs-wyrozniamy-dzial-fanart-ii-runda/?p=7626654

Pisałam na ten temat również w tym temacie. Zezwoliłam na mniejsze rozmiary, najważniejsze, by nie przekraczały tych maxymalnych.

http://www.mpcforum.pl/topic/954451-dyskusja-konkurs-wyrozniamy-dzial-fanart/#entry7544094

 

Edit: Henio, przykro mi, że masz takie podejście, ale to nie moja wina, że się nie postarałeś.

Opublikowano

Ojeju jakim cudem ja jestem w drugiej rundzie ? Były lepsze prace od mojej, a do tego przerzucenie się z gimp'a na ps'a i prawie roczna przerwa.. naprawdę jest mi miło z powodu, że przeszedłem chociaż do drugiej rundy ;)

 

@Niektóre prace mnie naprawdę zaszokowały w pozytywny sposób, wyskoki poziom to chyba podstawa...

1325621825-U261344.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...