Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Nietrawała przeróbka PSP wszystkie modele - Soft. od 6.20 do 6.60


Robotinvasion

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam w tutorialu

przedstawie

jak przerobić konsolę nie trwale.

1. Podłącz kabel usb pod komputer do PSP.
2. Potem przejdź w ustawienia i włącz tryb usb.
3. Pobieramy paczkę:

Download:


https://mega.co.nz/#!xAcWUTza!Evf4-nWIpSk7VNzLLQWvEnIlII1sp7g0Vu_m-RbfY-0
 


Skan:

https://www.virustotal.com/en/file/9269b3f358579c4d3476f1010c8167a635681295fc197c396b4a578794fe84d1/analysis/1369656499/
 

4. Rozpakuj paczkę i jej podpaczki:
plik 6.60 - Soft 6.60
plik 6.39 - Soft 6.39
plik 6.35 - Soft 6.35
plik 6.20 - Soft 6.20

5. Przejdź do folderu:
Soft <wersja>/PSP/Game
i skopiuj zawartość.

6. Wejdź w zawartość PSP. i tak samo: H/PSP/Game i tu wklej zawartość.

7. W konsoli wejdź w zawartość/sekcję "Game" czyli "Gra".

8. Wejdź w podfolder "Memory Stick™"

9. Poszukaj "programu" z ikonką na, której piszę PROPSP FARMWARE UPDATE" poczym, włącz ją (klawisz X)

10. Pojawi się menu:

X - instalacja
(Trójkąt) - odinstalacja
Przytrzymaj kwadrat - reinstalacja
Przycisk R - Wyjście

11. Nas interesuje instalacja, czyli dusimy X.

12. Pojawi się ekran włączania PSP, OK. Zainstalowaliśmy!


FAQ - czyli pytania i odpowiedzi.

 

JAK ZAINSTALOWAĆ GRE?

1. Ściągamy grę z formatem .iso lub .cso ALE! oczywiście pod PSP.

2. USB Mode włączamy z pozycji systemu.

3. Na komp. wchodzimy w dysk/konsole i wchodzimy w folder ISO i tam rzecz jasna wrzucamy :).


NIE DZIAŁA MI PRZERÓBKA!

1. Upewnij czy zrobiłeś wszystko według mojego tutorialu.

2. Upewnij czy wgrałeś odpowiednią przeróbke do swojego softu.


NIE MAM PEWNOŚCI CZY ZAINSTALOWAŁEM PRZERÓBKE?


1. Wejdź w sekcje USTAWIENIA.

2. Teraz "System Settings".

3. Gdzieś na dole System Information.

4. I tam pisze: SOFT, np. 6.60 PRO-10B. UPEWNIJ SIĘ CZY NIE MA PRO-10B.

CO TO ZNACZY PRZEROBIĆ KONSOLE?

Przerobienie konsoli daje nam, np. dostęp do gier, oczywiście musimy je zainstalować, ale nie musimy kupować gier, tylko grać z przerobioną konsolą i przeróżną grą za darmo. Jeśli, nie masz 100% czy zainstalować, instalujesz na własne ryzyko, ja sprawdzałem tą przeróbke i u mnie działa 100%. Być może, jest może nwm. 1% szansy, że się nie uda, ale to na pewno, że zrobiłeś coś nie tak.

Napisałem sam ten tutorial, więc proszę nie kopiować™.

MASZ JAKIŚ PROBLEM? PISZ W POSTACH/PW.

76561198086159382.png

Opublikowano

Co to znaczy przeróbka nietrwała ? Różni się czymś od trwałej ? ( prócz tego że tą można odinstalować )

Kolego to, znaczy że można ją odinstalować i usunąć z dysku kiedy chcesz, a po niej śladu nie zostanie;)

76561198086159382.png

Gość kamil40013
Opublikowano

A czy da radę zrobić tak aby ta przeróbka była trwała ?

Opublikowano

A jeżeli ktoś chce przeróbkę trwała, opisz wszystko zobacz ile użytkowników powyżej o tym pisze. Edytuj i napisz.

Dasz +, no przecież pomogłem.

Opublikowano

A jeżeli ktoś chce przeróbkę trwała, opisz wszystko zobacz ile użytkowników powyżej o tym pisze. Edytuj i napisz.

Słuchaj, trwała to musisz inną wersję.

 

@moderator

Proszę o zmiane tytułu na:

 

[TuT]Nietrawała przeróbka PSP wszystkie modele.

76561198086159382.png

Opublikowano

Przydatne tylko do wersji 3004 bo w 2000 i 1000 można przerobić trwale :)

A i przeróbka nietrwała znaczy że jak zresetujecie konsolę to zniknie i trzeba będzie ją włączyć jeszcze raz (w trwałych na 2000 i FAt nie ma tego problemu)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...