Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[GTA:SA][SA:MP][Dedyk]Polski Truckerski Serwer


adam200

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bannerptso.png


Polski Truckerski Serwer



Witajcie. Chciałbym przedstawić Wam serwer na platformie SA:MP o nazwie Polski Truckerski Serwer (w skrócie PTS). Jak nazwa wskazuje, gamemode oznaczać będzie wcielenie się w prawdziwego truckera, który rozwożąc towary, zdobywa punkty, pieniądze, a za tym dom, pojazdy, a nawet możliwość prowadzenia własnej firmy.
Grę na serwerze rozpoczynamy mając 0 punktów (score) oraz około tysiąca dolarów. Naszym zadaniem jest wejście do pojazdu i rozwożenie towarów po całej mapie San Andreas. Do dyspozycji mamy komendę "/setspawn", która umożliwi nam ustawienie naszego miejsca odrodzenia. W tym miejscu możemy sobie zespawnować pojazd, komendą "/pojazd". Po wybraniu pojazdu lub zestawu (ciągnik siodłowy + naczepa), musimy podjechać do najbliższego (lub i najdalszego) załadunku towarów. Na mapie oznaczone jest to szarym Tow Truckiem. Podjeżdżając do załadunku, należy zachować wielką ostrożność, bo jak wiemy, na serwerze nie jesteśmy sami. Musimy także podjechać do załadunku tyłem, aby nie łamać prawa. Po załadowaniu towaru, mamy do wyboru dwie trasy: automatyczną i ręczną. Ręczna trasa to taka, w której musimy sami wybrać, gdzie mamy się rozładować, a automatyczna to taka, w której komputer sam wybiera, dokąd musimy się udać. Po wybraniu opcji, jedziemy na rozładunek. I tak się właśnie zaczyna Twoja przygoda na Polskim Truckerskim Serwerze. Po przejechaniu około 100-150score, ludzie zauważają, że często grasz, więc możesz już wysyłać podania do różnych firm truckerskich (o tym dowiesz się, gdy wejdziesz na serwer) lub do frakcji (pogotowie, pomoc drogowa, policja, straż pożarna i pogotowie). Z czasem nawet będziesz mógł utworzyć nową firmę (trwa to bardzo długo, bo rozpoczynamy od napisania listu motywacyjnego, następnie akceptacja, która rzadko się udaje i dopiero wtedy firma zostaje utworzona). Podczas gry możemy również popisać na CB radiu! Słynne "mobilki, gdzie misiaczki suszą?" jest często używane na naszym serwerze. Nie czekaj i już teraz dołącz do PTS'u!
GameMode gry to T R U C K Mode wykonane przez naszego programisty, a za razem administratora, Maćka. To on pozwala ludziom na wgrywanie objazdów, obiektów pod dom i to dzięki niemu możemy dobrze spędzić czas na PTS'ie. Serwer stanął na nogi w 2008 roku i do teraz jak widać trzyma się dobrze. Średnia ilość graczy to 30-40 w ciągu dnia. Oczywiście, serwer miał swoje "czarne dni", lecz to była na prawdę rzadkość :)

Główne informacje:
Nazwa serwera: Polski Truckerski Serwer
Wersja gry: SA:MP 0.3x
GameMode: T R U C K Mode
IP serwera: 213.189.53.137:7780
Sloty: 58
Administracja: Seager, Maciek, Dafik, Matize, woodpecker, Desire, Handlarz, Jacek, Bushido, Dawid_90

Addony:
- Wiele objazdów, wysp i innych obiektów;
- Fotoradary;
- Animacje (wśród nich alkohol !);
- System firm i frakcji (Firmy: Good-Trans, Cargo Logistic, Center Trans, Final Build);
- Tachograf;
- ViaTOLL
- System zarządzania firmą i frakcją (wypłaty, zwolnienia, premie);
- System mandatów;
- /zw i /jj;
- Komendy na otwieranie bram w bazie;
- /setspawn /spawn /pojazd ;
- Lotto;
- Opcja wyboru każdego skinu (300!!);
- System świateł;
- Zmęczenie;
- System domków;
- System aut;
- System dyżuru (dla frakcji);
- System fotoradarów dla policjantów ("suszarki");
- Monitoring serwera;
- System tablic rejestracyjnych dla firm i frakcji;
- System promu;
- Salon! Możliwość kupna auta bez potrzeby wołania admina;
- Automatyczne kupowanie domków;
- Bot pociągowy i bot sprzedawca;
I wiele wiele innych! Podałem tylko te najważniejsze! Więcej dowiesz się, wchodząc na nasz serwer!!


Lista frakcji i firm:
GooD-Trans - Zajmuje się transportem żywności do restauracji.
Center Trans - Zajmuje się tankowaniem stacji.
Cargo Logistic - Transport intermodalny. Transportuje wszystko, co się da.
Final Build - Zajmuje się budową objazdów oraz transportem towarów z zakresu budowlanego.
Policja
Pogotowie
Straż Pożarna
Pomoc drogowa

213.189.53.137:7780

ZDJĘCIA Z GRY:

gtasa2013060110115656.png
gtasa2013060110120862.png
gtasa2013060110135521.png
gtasa2013060110141642.png
gtasa2013060110142726.png
gtasa2013060110144335.png
gtasa2013060110151269.png
gtasa2013060110152316.png
gtasa2013060110152498.png
gtasa2013060110152657.png
gtasa2013060110155335.png
gtasa2013060110155508.png
gtasa2013060110164479.png
gtasa2013060110164922.png
gtasa2013060110165101.png
gtasa2013060110165458.png
gtasa2013060110170042.png
gtasa2013060110170272.png
gtasa2013060110173816.png
gtasa2013060110173985.png
gtasa2013060110181500.png
gtasa2013060110352352.png
gtasa2013060110424239.png
gtasa2013060110425110.png
gtasa2013060110425485.png


213.189.53.137:7780

Opublikowano

Nie szukamy moderatorów ani supporterów. Aby dostać się do firmy lub frakcji, należy zebrać wymaganą ilość score i napisać podanie.

Opublikowano

@REFRESH

Aktualizacja! Dopisałem listę firm oraz frakcji oraz dodałem zdjęcia! ZAPRASZAMY NA SERWER! :)

Opublikowano

Servera nie polecam administracja +13-14 dużo bugów i innych gówien z innych serverów

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano

@UP

Odezwał się dorosły. Mamy wyszkoloną. Na 10 adminów, 9 jest dorosłych, więc kogo Ty tutaj dzieckiem nazywasz? Wymień bugi, które są na serwerze, wymień gówna, które są z innych serwerów. Chciałbym Ci uświadomić, że ten serwer był jednym z pierwszych serwerów truckerkerskich (grudzien 2008). Więc o co Ci człowieku chodzi? Że niby my ściągamy pomysły z innych serwerów? Puknij się w banię.

 

@top

@refresh

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...