Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Herobrine na serv.]�ExGames.PL� Serwer Jedyny w EUROPIE ! PvP/Metin <>Czeste Eventy<> Wlasne Pluginy <> Pelen OGAR<> Super mapy i bossy


Rayner

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

21028410246114657011229.png


|__________________________________________________________________________________________________________|






informacjevd.png



Typ Servera: PVP


---



IP Servera: PvP.ExGames.PL


---


Server PVP/Metin


---


Administracja Ogarnieta


---


Wiecej Dowiecie sie na Serverze



Pluginy !!:



80%Autorskie



administracjal.png




[Wlasciciel]: Sliwa4045


[Wlasciciel]: Akson_PL


____________



dodinf.png



Szukasz serwera Minecraft ???



Dobrze trafiles na nasza serwerownie !!



Nasz serwer To serwer PvP/Metin


Oferujemy dobra zabawe oraz 0 lag !.






HEROBRINE JEST NA SERWERZE !!



IP:


PvP.ExGames.PL



PvP.ExGames.PL



PvP.ExGames.PL



PvP.ExGames.PL




PvP.ExGames.PL


|___________________________________|


|__________________________|


|_______________|


|______|


|__|


|-|


Osoba za każdy komętarz/zostawienie lubie to



Otrzymuje na serwerze Fajna Nagrode



POWODZENIA !! :)





Nagrody czekaja !!



Tylko Like i Kometarz a mozesz sie zdzwic jakie




Fajne nagrody posiadamy dla was ;)


Opublikowano

Servera nie polecam. Grają ciągle jakieś dzieci z nodusami na Killaurze i ciągle Cię sypią.

 

Przepraszam ale serwer jest ciekawy dla każdego cziterstwo jest ogarniane cały czas ;) !!! i dzieci sa bo sa wszedzie

 

niestety musisz sie pogodzic

Opublikowano

Gowniany panowie

Admin ciagle pisze zapraszam do kupna vip zapraszam do kupna vip co 5 s..

 

To nie admin zaprasza lecz plugin który się nazywa

 

AutoMessage :)

 

Pozdrawiam... widać o znajomości wielkiej serwera :)

Gimbus

Opublikowano

dodajcie lauchera"nodus"

i tak ponad 50% serwa go używa,koleś mnie bil przez liany.

A jak to udowodnię? Napisze do adma? zanim dojdzie będę martwy.

Nagram? bym musiał nagrywać cały czas jak gram na serwie.

 

Poradnik dla nowego gracza serwera:

1.Pobierz nodusa

2.Zrób bindy na kill aure,auto sprint

3.ciesz się wyrównaną grą.

 

Kolejna rzecz,mapa jest tak banalnie zrobiona.70% to world edit widać że administracji zależało na najszybszym starcie.

 

Ze spawna wyjść to jest cud nic tylko stoją i z łuków się nawalają z krawędzi.

 

Herobrine?

Nic takiego nie widziałem na "mapie pvp" To samo bossy.Chyociaż pewnie były przez to lagi,więc to akurat był dobry wybór usunąć je.

Innymi słowy pomysł dobry,wykonanie *******.

Zmieńcie mapę pvp bo nia ma sensu.

 

A teraz odpowiedzi na mozliwe komentarze na mój post:

1.Nie chcesz nie graj

-I nie gram.

2.Grać nie umiesz i tyle

-Wejdź i zobacz ile kill aury na serwie,podziękuje.Albo po prostu zobacz co się dzieje na krawędzi spawna.

3.Zbuduj lepszą mapę.

-Projektowałem kiedyś mapy na serwer PB 60 slotowy,nikt nie narzekał.Online było średnio 40.

 

Dziękuje za stratę czasu i przeczytanie tego "badziewia" które napisałem.

mca.png
Opublikowano

dodajcie lauchera"nodus"

i tak ponad 50% serwa go używa,koleś mnie bil przez liany.

A jak to udowodnię? Napisze do adma? zanim dojdzie będę martwy.

Nagram? bym musiał nagrywać cały czas jak gram na serwie.

 

Poradnik dla nowego gracza serwera:

1.Pobierz nodusa

2.Zrób bindy na kill aure,auto sprint

3.ciesz się wyrównaną grą.

 

Kolejna rzecz,mapa jest tak banalnie zrobiona.70% to world edit widać że administracji zależało na najszybszym starcie.

 

Ze spawna wyjść to jest cud nic tylko stoją i z łuków się nawalają z krawędzi.

 

Herobrine?

Nic takiego nie widziałem na "mapie pvp" To samo bossy.Chyociaż pewnie były przez to lagi,więc to akurat był dobry wybór usunąć je.

Innymi słowy pomysł dobry,wykonanie *******.

Zmieńcie mapę pvp bo nia ma sensu.

 

A teraz odpowiedzi na mozliwe komentarze na mój post:

1.Nie chcesz nie graj

-I nie gram.

2.Grać nie umiesz i tyle

-Wejdź i zobacz ile kill aury na serwie,podziękuje.Albo po prostu zobacz co się dzieje na krawędzi spawna.

3.Zbuduj lepszą mapę.

-Projektowałem kiedyś mapy na serwer PB 60 slotowy,nikt nie narzekał.Online było średnio 40.

 

Dziękuje za stratę czasu i przeczytanie tego "badziewia" które napisałem.

 

Co do twojego postu jest żałosny

Po wejsciu na serwer czyta sie takie coś jak tabliczki

 

znajdziesz to że to jest BETA serwer ponieważ czekamy az przyjdzie z francji maszyna 64gb

Nodusy sa w 70% ogarnięte (Autorskie pluginy, Administracja)

 

Co do uczenia jak czitować jest to poprostu żałosne każdy pokazuje jak nie umie grać i używa wspomagaczy

 

Bossy i Herobrine wstrzymane do odpalenia nowej maszyny bo ten tego nie utrzymywał mamy napisane na to autorskie pluginy

 

"Kolejna rzecz,mapa jest tak banalnie zrobiona.70% to world edit widać że administracji zależało na najszybszym starcie."

Nie znów się myslisz jest to wybór tylko i wyłącznie graczy ponieważ takie zwane epickie mapy się im nie podobają ;) prosta mapa/ szybka mapa= 2x wiecej graczy <>Niestety w moim losie tak jest ;)

 

Ze spawna wyjść to jest cud nic tylko stoją i z łuków się nawalają z krawędzi. <--- Beta testy nie ogarniamy tego narazie :) / nie ma sensu

 

 

Zmieńcie mapę pvp bo nia ma sensu. <--- Tylko i wyłącznie tobie nie pasuje mapa było 5 edycji z czego same epickie mapy budowane w niecały miesiac przez extra budowniczych ...

niepodobalo sie to nie podoba sie im ta mapa dla mnie to jedne wielkie gowno ale gracz twoj pan w domu :)

 

 

3.Zbuduj lepszą mapę.

-Projektowałem kiedyś mapy na serwer PB 60 slotowy,nikt nie narzekał.Online było średnio 40. Twoja sprawa poprostu jest to tylko i wylacznie twoja decyzja no ale jak sie nie czyta o serwerze informacji to skad czlowiek moze wiedziec ;) ? co nie ... :D

 

 

 

Dziękuje za stratę czasu i przeczytanie tego "badziewia" które napisałem. Jestem za :) !

Opublikowano

Serwer polecam no i ciekawa opcja z herobrine ;P nick:szokko Pozdrawiam!



Jeden hacker macidas71 czy jakoś tak.Proszę administracje zróbcie coś z tym

eJwLTs3LS_QuSszMS-TiCq7Kz87O5_LNzEtNLkpMK-FyLkpNLUgtKuYyNAAhI1NTLgMAuHIPfQ~~.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...