Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NowoczesnaKraina[20S][TYP Kwadratowa Masakra 3!][Start 20:00][WL][NO-Premium][4FUN][Nowe Dropy][Zabezpieczenia Bazy]


SlawinekDesign

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Nowoczesna Kraina


informacje.png


strzalka.gifTYP: Kwadratowa Masakra 3


strzalka.gifSloty: 10


strzalka.gifIP: nowoczesnakraina.servegame.com


strzalka.gifPotwory: Tak


strzalka.gifZwierzęta: Tak


strzalka.gifPvP: Tak,godzine po starcie


strzalka.gifPremium: Nie.


strzalka.gifNether: Tak


strzalka.gifBialaLista: Tak


admini.png

[Admin]VanBen,Ozon

 


pluginy.png

Autorskie

 


inf.png

Witam was na oficjalnej odsłonie Nowoczesna Kraina.
Testy Beta są zakończone!
Może teraz troche o serwerze
Diament=0.5%
Złoto=1.5%
Żelazo=3.0%
XP=0.1%(Około 20 poziom)
Każdy gracz ma 3 życia.
Aby dodać zycie trzeba zjeść diament.
Start około godziny 20:00.
Przepraszamy za wcześniejsze błędy.

 

19539769190345228492.jpg


Opublikowano

Imię:Tomek


Wiek:13


Nick: _GigaByte_


Greeafujesz?:NIEEE!!!


Moge Unbana, bo mam "Admin ma zawsze racje" take jest jak ktos wpisze /ban nick




Kuzyn:



Imię:Barteg ;D


Wiek:14


Nick: MaCHoN0


Greeafujesz?: NIE!!!


Opublikowano

Nie musisz się tłumaczyć.

Więcej to się nie powtórzy.

Zapraszamy do pisania podań.



Chciałbym was też powiadomić o tym że jeżeli serwer będzie pełen będziemy dodawać stopniowo sloty co 5 lub 10.

Jeszcze zobaczymy jak to wyjdzie.

19539769190345228492.jpg


Opublikowano

Okey, sory, że tak gadałem, ale ja to robie specialnie, bo ja wszystkich wkurzam, kilanaście osób w szkole dostało przezemnie punkty karne ;P

Razem z 90pkt karnych wszyscy przezemnie zarobili xD



 

Podanie na WL:

Imię: Tomek

Wiek: 14

Nick: GibbonQUQ

Greeafujesz?: Nie,ja nie _GigaByte_

:D

O co ci chodzi ze mną?

Opublikowano

Zostaniesz dodany jak będę miał dostęp do serwera



Fajna sygnatura.

Widać,że masz talent :D
A propo expa to zwiększ trochę a nie tak jak wtedy że raz na milion :D
Powodzenia

Exp będzie jeszcze bardziej rzadki ale za to dostaniesz automatycznie wyższy poziom.



f5

19539769190345228492.jpg


Opublikowano

Slawinek,a ile % na expa, będzie daj z 5,10% i żeby leciał z 30,40lvl ;)



Vanben teraz chodź ze mną do blue, pamiętasz "naszą" gildie ;P

Musimy pozostać razem xD

Opublikowano

Imię:Kuba


Wiek:13


Nick:KoVu


Greeafujesz?: niet

 

Już składałem na o 15:00 chyba ale złoże jeszcze raz ;3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...