Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Brak dostawania kasy i reputacji oraz możliwości wejścia do gry


kamaczi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Wczoraj pobrałem nfs world.Normalnie się zalogowałem zrobiłem profil itd,po czym gdy wygrałem pierwszy wyścig w pierwszym oknie nie pokazało mnie na pierwszym miejscu oraz nie dostałem kasy i reputacji.Gdy zamknąłem grę i chciałem ja odpalić jeszcze raz to wyskoczył mi komunikat:,,Wystąpił nieokreślony błąd. Upewnij się,ze serwery są dostępne i spróbuj ponownie".Grę reinstalowałem dwa razy i za każdym razem ta sama historia.

Opublikowano

To jest chyba wina twojego komputera.

Spróbuj wyłączyć zaporę systemową i antywirusa.

Przeczyść rejestr programem CCleaner.

 

Nie wykluczam że to może być wina serwerów, ale nie przydarzyło mi się to ostatnio.

Opublikowano

To nie jest twoja wina też tak miałem ;( Ale po 1h powinno działać to jest problem z ich strony

*.*
Lajk mile widziany.

 

Opublikowano

To nie jest twoja wina też tak miałem ;( Ale po 1h powinno działać to jest problem z ich strony

Bardzo możliwe ale ja mam już tak od wczoraj.

 

To jest chyba wina twojego komputera.

Spróbuj wyłączyć zaporę systemową i antywirusa.

Przeczyść rejestr programem CCleaner.

 

Nie wykluczam że to może być wina serwerów, ale nie przydarzyło mi się to ostatnio.

Niestety nie pomogło.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...