Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak dodać na kamer modzie mapy z Ailen2.pl


muras122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Ściągamy program do wypakowywania: http://q.gs/289795/pythonloader
2. Wypakowujemy zawartość do danego klienta serwera
3. Uruchamiamy klienta serwera
4. Wyskoczy okno Python Loader (jeśli nic nam nie wyskoczy przy uruchamianiu klienta, zmieniamy nazwę pythonloader.mix
4a. jeżeli nie wyskoczy okno to zmieniamy nazwę pliku python na logininfo i uruchamiamy klienta(tu komunikat nie wyskoczy)

5. Powinien utworzyć nam 2 pliki npclist.txt(moby/npc) i atlasinfo.txt(wpisy do map)
6. Wklejamy oba pliki do folderu mod który znajduje sie w kliencie gdzie mamy zainstalowanego moda
7. Teraz wchodzimy do folderu pack klienta i kopiujemy pliki npc, npc2, monster, monster2 (głównie w tych plikach znajdują się moby i npc) i wklejamy do folderu pack gdzie mamy zainstalowanego moda
7a. Lub kopiujemy cały folder pack do folderu gdzie mamy moda i podmieniamy, to na tyle. moby i mapy powinny być widoczne na modzie
7b. Możemy też ściągnąć map patcha(jest tam trochę map), wkleić do moda i wrzucić te 2 pliki co wcześniej wypakowaliśmy z klienta.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...