Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy online pass będzie działał?


szymano123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, mam jedno konto psn, ale z głupią nazwa. Niestety nie można zmieniać jej. Więc chcę założyć drugie konto z nowym nickiem. Głównie zależy mi na fifie i bf3. Czy online pass będzie działał na tym drugim koncie?

Opublikowano

Online Pass jest przypisany do konsoli.

Będzie działał.

Online Pass jest przypisany do konta a nie konsoli.

 

Tak czy siak po założeniu innego profilu na konsoli będzie można grać skoro plik z OP znajduje się już w konsoli.

819531478353821175209.gif

Opublikowano

Online Pass jest przypisany do konta a nie konsoli.

 

Tak czy siak po założeniu innego profilu na konsoli będzie można grać skoro plik z OP znajduje się już w konsoli.

Sprawdzę zaraz i dam znać.

Opublikowano

W starym koncie dałem wypisz się. Wpisuję passy do nowego i komunikat, że nie mogę zalogować się na innym mailu czy coś w tym stylu.

 

Zrobiłem nowego użytkownika i działa xD Nie pomyślałem szybciej o tym. Sprawdzam bf'a

 

 

// Wygląda na to, że działa. Po włączeniu Gratulacje. Przepustka sieciowa coś tam. Nie pamiętam już. Temat do zamknięcia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...