Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SERWER PVP [REAKTYWACJA] [800 SLOTÓW] [NON PREMIUM] [FAJNA MAPA] [DUZO SKRZYN]


StoperZgred

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


BestPVP
informacje-g1.png
Nazwa:
BestPVP

Adres:
BestPVP.hostmc.pl

Wersja:
1.5.2

typ:
Dedyk

wl:
Nie

sloty:
800

moby:
Nie

potwory:
Nie

pvp:
Tak

pluginy-g1.png
pluginy:
Tajne :33

administracja-g1.png
ekipa:
Zobacz

dodatkowe-g1.png
info:
NAJLEPSZY SERWER PVP
REAKTYWACJA


Generated by mcsentence.pl

Niedługo otwieram server Hardcore, znajdziecie tam masę ciekawych rzeczy ;)

Opublikowano

Polecam bardzo serwa, jest super ! :)

 

ALe dajcie wiekszy spaw i jakis ogar ;3 I dajcie druga mapke bez lawy itd ;/ bo ktos bedzie mial prot 4 i wpadnie do lawy i ded ;/

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

Dodano magazyny, ( /warp magazy . Mozna kupic jedna skrzynke za 6000$ lub dwie na 12000$

 

Zapraszam !

Opublikowano

Codziennie dodajemy cos do mapy, nowe skrzynki itp.. , Jesli bedzie 20+ osob na serwerze zrobimy event :D.

Zapraszam !

Opublikowano

,, NAJLEPSZY SERWER PVP

REAKTYWACJA "

- W takim razie najlepszy on to nie jest jezeli - ,,
, Jesli bedzie 20+ osob na serwerze zrobimy event :D.

Zapraszam ! "
- Do reklamy użyto generatora . Więc to jest na poziomie serwera założonego przez 2 dwunastolatków
- Byłem na serwerze i nie ma nic zachwycającego . A administracja nie wie co robi


;)) I uwierz znam sie na rzeczy i wiem co to jest profesjonalizm bo prowadzę 3 serwery po 200,500 i 100 slotów ;)

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

,, NAJLEPSZY SERWER PVP

REAKTYWACJA "

 

- W takim razie najlepszy on to nie jest jezeli - ,, , Jesli bedzie 20+ osob na serwerze zrobimy event :D.

Zapraszam ! "

- Do reklamy użyto generatora . Więc to jest na poziomie serwera założonego przez 2 dwunastolatków

- Byłem na serwerze i nie ma nic zachwycającego . A administracja nie wie co robi

 

 

;)) I uwierz znam sie na rzeczy i wiem co to jest profesjonalizm bo prowadzę 3 serwery po 200,500 i 100 slotów ;)

12 Latkow ? Chętnie z tobą pogadam na skype :)

Niedługo otwieram server Hardcore, znajdziecie tam masę ciekawych rzeczy ;)

Opublikowano

SERWER DO DUPY !!!! TYLKO KILL AURY ADMIN SB NIC Z TEGO NIE ROBI , EQ TRZEBA UBIERAC W SKRZYNKACH MIECZ ODRZUT 3 hhahahaha

 

Nie wiem jaki admin, ale jak ja, tylko zauwaze jakiegos gracza z killaura to banuje, ewentualnie wczesniej go sprawdzam aby sie upewnic.
Event o 14:40 (OX i kolorki)
Opublikowano

Taka prezka na pewno przyniesie dużo graczy xD !
Serwera nie polecam ze względu na dużą ilość analfabetów, nieuków, imbecyli, osłów, kozłów, baranów, bałwanów, n00bów, retardów, masonów oraz dzieciaków! ~`partiid

Opublikowano

Nie polecam serwera...

 

Na serwerze jest chyba 170 slotów a nie 800.

Gdzie nie spojrzeć, cheaterzy: Killaura, Aimbot itd.

W skrzynkach są za dobre itemy, podszedłem do pierwszej lepszej i widzie diax miecz: Ostrosc V, Zaklety ogien II + Skórzane eq prot IV niezniszczalność III.

 

Powtarzam, nie polecam serwera! Tylko tracicie swój czas.

''Gdy pisk opon słychać z dala, to ktoś bokiem zapier***a''




Cześć, jestem znany pod pseudo Proceente(Procent).


Macie problem z grafiką bądź z Pluginem/Luncherem do gry minecraft? Pisz do mnie na PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...