Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KWADRATOWA MASAKRA][WL] SweetyHome [40sl][Dedyk]


ExClusiVe.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: rozgramiacz22


Wiek: 17

TS3: Jasne.


Mikro: ON


Czemu Ty?: Ogarniam tematyke MineCrafta, potrafię współpracować oraz lubię się też powygłupiać z ludźmi. Mam też ochotę na grę.

Opublikowano

Nick: Przemcio_

 

Wiek: 14 rocznik 1998

TS3: Tak

Mikrofon: Tak

Dlaczego ja ? :Jestem spokojnym człowiekiem. Rzadko kiedy można zobaczyć mnie zdenerwowanym. No i chyba jestem w miarę sympatyczny. Nie ma problemów z kontaktem ze starszymi graczami jaki i młodszymi, potrafię współpracować. Lubie pomagać graczom, jestem aktywny. Mój sprzęt pozwala mi na nagrywanie gier, więc zawsze mógłbym się czymś takim zająć. Umiem budować. Może nie są to jakieś nie wiadomo jakie budowle, ale też nie jest to szałas z drabinkami. Zajmuje się też redstone'em.

Myślę, że tyle wystarczy. Czekam na odpowiedź i pozdrawiam !

~Przemcio_ xD

*Przepraszam za użycie kodu, ale mojego nicku nie da się inaczej napisać ;p

cciagqyss02u.jpg

 

Robię pliki server'owe na zamówienie !

Opublikowano



Nick: Dedal007

Wiek: 16

TS3: Posiadam.

Mikro: Sprawne.

Czemu Ty?: Chce pograć na KW i ogólnie zobaczyć serwer :), zasady znam.

Nowicjusz
Opublikowano

Nick:Thadel


Wiek:21


TS3:Nie ale to zaden problem


Mikro:Tak


Czemu Ty?:Ponieważ szukam takiego serwera i chce milo spędzić czas

Opublikowano

Nick:Mardkow


Wiek:15


TS3Tak.


Mikro:Tak.


Czemu Ty?:Jestem ogarem,mam premium.Chciałbym zostać Moderatorem.


33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

Nick: Therion


Wiek: 15


TS3: Tak


Mikro: Tak


Czemu Ty?: Zacznijmy od tego iż nie jestem kolejnym griefem, który ma za zadanie tylko utrudnić komuś grę. Chcę się pobawić na KM, lubię prace zespołową oraz rozmowy na TS3/Skype.


Opublikowano

Nick: SzpaKu


Wiek: 13


TS3: Posiadam


Mikro: Mikrofon jest ale nie zawsze bedę mógł rozmawiać .


Czemu Ty?: Jestem bardzo wyrozumiałym człowiekiem nie grifuję i lubię dobrą zabawę na serwerze chętnie pomogę przy jego rozwoju.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...