Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po formacie , MC się zawiesza po pobraniu plików.


WujcioCreeper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Tak jak w temacie , zrobiłem ostatnio (wczoraj) format systemu. Zainstalowałem sterovniki DirectX , OpenGl mi się nie wiem czemu (jego pliki) zapisał na pulpicie . Minecraft się uruchamia na początku normalnie , pobierają się jego pliki i nagle robi się Black Screen i zawiesza się. Jedynie przez Menedżer Zadań można go wyłączyć. Możecie jakoś pomóc ? Jak coś parametry mojego kompa to :

 

System Operacyjny
Microsoft Windows XP Professional 32-bit Dodatek Service Pack 2
CPU
AMD Athlon 64 2800+
Technologia ClawHammer 0.13um
RAM
2,00GB 1-Kanałowy DDR @ 164MHz (2.5-4-4-7)
Płyta Główna
Gigabyte Technology Co., Ltd. M1689D (Socket 7)
Grafika
SyncMaster (1024x768@75Hz)
128MBATI (GeCube/InfoTek)
128MBATI (GeCube/InfoTek)
CrossFire Wyłączony

( Ogólnie to jest tak naprawdę 512 grafiki a nie tak. Speecy nie załączył jej dobrze :/.

Dokładne dane karty graficznej to : ATI Radeon 9600 Series )
Dyski Twarde
112GB Seagate ST3120026A (ATA)

 

P.S. Minecraft przed formatem działał normalnie .

Opublikowano

Sprawdź czy sterowniki są poprawnie zainstalowane i czy nie ma w .minecraft[folderze] modów :)

373_sygnatura.jpg

 

To nie sprawiedliwe człowiek pisze nabija posty w nie związanym temacie i dostaje warna -5 w plecy :/

A ja się tak bardzo staram z 91/100 ostrzeżeń z 2013-07-26 11:15 xD

Opublikowano

Witaj doinstaluj sobie pliki aktualizacje itp niektóre żeczy znajdziesz na http://poformacie.pl/

Jak nadal niezadziała odpalaj jako admin i możesz pomieszać w zgodności (może pomoże)

lub coś źle ci się sformatowało ale zapewne coś z javą http://java.com/pl/ Pamiętaj żebyć usunoł 1 jave ( niemiej 2 bo sie niełączą tylko bugują)

mhmm...?


co jest


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...