Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Youtubowa Kraina - Dostan sie juz teraz !


Rippez

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imie: Jakub
Nick z MC: FrejasQ

Nick z YT: FrejasQ
Wiek: 14
Czy posiadasz Skype ? : Nie wolę ts3 ;/
Czy nagrywal bys z serwera ? : Nagrywam kiedy mi się chce nic na siłe ( zobaczymy)
Ilosc subskrybcji: 24
Jestes ogarniety ? : Tak, jetem osobą która posiada poczucie humoru.

Moje tut'y.

 

 

Można odrobić procenty? :D

Opublikowano

imie kuba

nik z majkrafta kubakupsztal

nik z jutiup kupapsialol5

wiek 7

czy posjiadaz skajp nie

nie bende nagrywal

brak supskrybci

nie iestem ogarnjenty

Opublikowano

Imie: Rafał
Nick z MC: RafiMine

Nick z YT: Raflik128
Wiek: Rocznikowo 15
Czy posiadasz Skype ? : Tylko dla znajomych ;)
Czy nagrywal bys z serwera ? : Może :D
Ilosc subskrybcji: 274
Jestes ogarniety ? : No pewnie, że tak ^^

I love AutoIt3 ;3

 

Opublikowano

Imie: Kamil
Nick z MC: Dedal007

Nick z YT:SkwaroPP
Wiek:16
Czy posiadasz Skype ? :Nie, mam Ts3.
Czy nagrywal bys z serwera ? : Być może :)
Ilosc subskrybcji: 24
Jestes ogarniety ? : Tak jestem.

Opublikowano

 

Imie:Adam

Nick z MC:TouchMeDzida

Nick z YT:MrDivisiontv

Wiek:16

Czy posiadasz Skype ? : ts3

Czy nagrywal bys z serwera ? :Możeliwe, że tak

Ilosc subskrybcji:0

Jestes ogarniety ? : No pewnie

Dodany

 

Imie: Kamil

Nick z MC: Dedal007

 

Nick z YT:SkwaroPP

Wiek:16

Czy posiadasz Skype ? :Nie, mam Ts3.

Czy nagrywal bys z serwera ? : Być może :)

Ilosc subskrybcji: 24

Jestes ogarniety ? : Tak jestem.

 

dodany

 

UWAGA !

 

Mozna grac i budowac juz na serwerze !

 

Ip: kraina.gomc.pl

 

 

Oczywiscie podania mozecie jeszcze pisac

Opublikowano

Imie: Krzysiek
Nick z MC: Skaciu

Nick z YT: SkaciuPL
Wiek: 15
Czy posiadasz Skype ? : Tak, ale aktualnie nie mam mikrofonu i chcę kupić coś porządnego.
Czy nagrywal bys z serwera ? : Myślę, że okazyjnie. Nie robiłbym serii.
Ilosc subskrybcji: 7
Jestes ogarniety ? : Kultura i ortografia na wysokim poziomie. :)

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

 

Imie: Krzysiek

Nick z MC: Skaciu

Nick z YT: SkaciuPL

Wiek: 15

Czy posiadasz Skype ? : Tak, ale aktualnie nie mam mikrofonu i chcę kupić coś porządnego.

Czy nagrywal bys z serwera ? : Myślę, że okazyjnie. Nie robiłbym serii.

Ilosc subskrybcji: 7

Jestes ogarniety ? : Kultura i ortografia na wysokim poziomie. :)

Dodany

Opublikowano

2 podania :) [ Moje i brata ]

 

Imie: Patryk
Nick z MC:
Patrykx77

Nick z YT: Nie mam
Wiek: 14
Czy posiadasz Skype ? : Tak
Czy nagrywal bys z serwera ? : Sam raczej nie :/ Chciałem zacząć nagrywać kiedyś , ale nie mam z kim.
Ilosc subskrybcji: 0
Jestes ogarniety ? :
Tak

 

Imie: Kamil
Nick z MC:
HeeCreator

Nick z YT: PanGrypsiu
Wiek: 14
Czy posiadasz Skype ? : Tak
Czy nagrywal bys z serwera ? : Mogę.
Ilosc subskrybcji: 9
Jestes ogarniety ? :
Tak

Hangamoon_eune_24_3_logo.png

Opublikowano

2 podania :) [ Moje i brata ]

 

Imie: Patryk

Nick z MC: Patrykx77

Nick z YT: Nie mam

Wiek: 14

Czy posiadasz Skype ? : Tak

Czy nagrywal bys z serwera ? : Sam raczej nie :/ Chciałem zacząć nagrywać kiedyś , ale nie mam z kim.

Ilosc subskrybcji: 0

Jestes ogarniety ? : Tak

 

Imie: Kamil

Nick z MC: HeeCreator

Nick z YT: PanGrypsiu

Wiek: 14

Czy posiadasz Skype ? : Tak

Czy nagrywal bys z serwera ? : Mogę.

Ilosc subskrybcji: 9

Jestes ogarniety ? : Tak

Dodani

WBIJAJCIE TERAZ NA SERWER

 

IP: kraina.gomc.pl

Opublikowano

Imie:Mikołaj
Nick z MC:Timan
Nick z YT:Slaxpl122
Wiek:13
Czy posiadasz Skype ? :Tak.
Czy nagrywał byś z serwera ? :Jasne.
Ilość subskrybcji:25 nie dawno miałem reaktywacje kanału :C.
Jesteś ogarniety ? : Tak, lecz mam też jakieś granice.

mikolaj1222.png
Opublikowano

Imie:Mikołaj

Nick z MC:Timan

Nick z YT:Slaxpl122

Wiek:13

Czy posiadasz Skype ? :Tak.

Czy nagrywał byś z serwera ? :Jasne.

Ilość subskrybcji:25 nie dawno miałem reaktywacje kanału :C.

Jesteś ogarniety ? : Tak, lecz mam też jakieś granice.

Dodany

Opublikowano

Imie: Jakub
Nick z MC: FrejasQ

Nick z YT: FrejasQ
Wiek: 14
Czy posiadasz Skype ? : Nie wolę ts3 ;/
Czy nagrywal bys z serwera ? : Nagrywam kiedy mi się chce nic na siłe ( zobaczymy)
Ilosc subskrybcji: 24
Jestes ogarniety ? : Tak, jetem osobą która posiada poczucie humoru.

Moje tut'y.

 

 

Można odrobić procenty? :D

Opublikowano

Imie: Rafał
Nick z MC: RafiMine

Nick z YT: Raflik128
Wiek: Rocznikowo 15
Czy posiadasz Skype ? : Tylko dla znajomych ;)
Czy nagrywal bys z serwera ? : Może :D
Ilosc subskrybcji: 274
Jestes ogarniety ? : No pewnie, że tak ^^

I love AutoIt3 ;3

 

Opublikowano

Zostałem usunięty z WL? :mellow:

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Imie:MrSavarus
Nick z MC:Mr
Savarus

Nick z YT:MrSaviSavius
Wiek:14
Czy posiadasz Skype ? :Ta
Czy nagrywal bys z serwera ? :Zobaczę.
Ilosc subskrybcji:57
Jestes ogarniety?:Tak

 

 

Podanie kolegi:

Imie:Jakub
Nick z MC:
OfPatronos

Nick z YT:MineC Patronos
Wiek:13
Czy posiadasz Skype ? :Tak.
Czy nagrywal bys z serwera ? :Chyba nie.
Ilosc subskrybcji:4
Jestes ogarniety ?:Tak

1389013572-U595569.jpg

Opublikowano

Imie: Mateusz
Nick z MC: HuriN

Nick z YT: --
Wiek:15
Czy posiadasz Skype ? :Tak
Czy nagrywal bys z serwera ? :Raczej nie
Ilosc subskrybcji: --
Jestes ogarniety?:Tak

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

Imie: Piotrek
Nick z MC: theblooes
Nick z YT: TheBlooes

Wiek: 14
Czy posiadasz Skype ? : tak ale wole ts'a
Czy nagrywal bys z serwera ? : Moze
Ilosc subskrybcji: 52
Jestes ogarniety ? : Taak

Grasz w LoL'a, lub pomogłem ? Klikaj !



49c599ae0598a7fcaff52ce521d164ea.jpg


10 20 30 40 50 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000

Opublikowano

Imie: Piotrek

Nick z MC: theblooes

Nick z YT: TheBlooes

Wiek: 14

Czy posiadasz Skype ? : tak ale wole ts'a

Czy nagrywal bys z serwera ? : Moze

Ilosc subskrybcji: 52

Jestes ogarniety ? : Taak

 

Dodany :)

 

 

Imie: Mateusz

Nick z MC: HuriN

Nick z YT: --

Wiek:15

Czy posiadasz Skype ? :Tak

Czy nagrywal bys z serwera ? :Raczej nie

Ilosc subskrybcji: --

Jestes ogarniety?:Tak

Dodany

 

IP SERWERA : kraina.gomc.pl

Opublikowano

Imie: Daniel
Nick z MC: Xrizzer

Nick z YT: Xrizzer
Wiek: 12
Czy posiadasz Skype ? : Tak
Czy nagrywal bys z serwera ? :
Tak. Jak na razie mam trzy filmy bo to były tak żeby mieć nagrane ale tak za 2 dni jak będę miał większy spokój zamierzam nagrywać :P

Ilosc subskrybcji: 29
Jestes ogarniety ? : Tak, grałem na wielu serwerach tego typu. Właśnie takie serwery mnie się podobają.

Z prawej jest magiczny przycisk Lubie To ! ----->

Opublikowano

 

Imie: Daniel

Nick z MC: Xrizzer

Nick z YT: Xrizzer

Wiek: 12

Czy posiadasz Skype ? : Tak

Czy nagrywal bys z serwera ? : Tak. Jak na razie mam trzy filmy bo to były tak żeby mieć nagrane ale tak za 2 dni jak będę miał większy spokój zamierzam nagrywać :P

Ilosc subskrybcji: 29

Jestes ogarniety ? : Tak, grałem na wielu serwerach tego typu. Właśnie takie serwery mnie się podobają.

Dodany

Opublikowano

Imie:Krzysztof
Nick z MC:Demun103

Nick z YT:Demun103
Wiek:14
Czy posiadasz Skype ? :Tak
Czy nagrywal bys z serwera ? :Aktualnie nie mam komputera lae jak bede mial to oczywiscie :)
Ilosc subskrybcji: 144
Jestes ogarniety ? : Oczywscie, ze tak

3bf133c198a81c089f07b8d020719e63.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...