Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Można zdać gimnazjum z jedną jedynką?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a "kurwa" niemiecki ni będzie kontynuowany ? nie wypowiadaj się i nie rób z siebie idiotki

Ahahahahahahahahahaahahah, lol. On kończy gimnazjum, heloł! Jakim cudem ma być kontynuowany? Jak ma skończyć szkołę z jedynką? Może w technikum, do którego chce iść nie będzie niemieckiego. Poza tym ta zasada obowiązuje jedynie szkoły, do której się aktualnie uczęszcza. Pozwolę sobie Ciebie zacytować:

 

nie wypowiadaj się i nie rób z siebie idiotki

Opublikowano

nie chce mi się całego tematu czytać no ale zdać z jedną jedynką można tylko, że w tego szkoły będziesz szukał w sierpniu ^^

 

btw. w technikum/liceum są dwa obowiązkowe języki obce

Opublikowano

TEraz do technikum nie patrzą się na oceny tylko przyjmują jak leci ponieważ dostają za to pieniądze a więc o to się nie martw.

Musisz poprawić Niemca inaczej rok w plecy .

Opublikowano

Ja jestem w technikum na kierunku technik informatyk.

Glownie biora tu pod uwage

matme

informatyke

i angielski zawodowy

mam jeszcze przedmioty zawodowe takie jak:

UTK - URZADZENIA TECHNIKI KOMPUTEROWEJ

DINUTK - DIAGNOSTYKA I NAPRAWA URZADZEN TECHNIKI KOMPUTEROWJE

SYSTEMY OPERACYJNE

ie068n.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...