Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Combat Arms] Jak być lepszym graczem w Combat Arms.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


post-911373-0-30901000-1369372796.jpg


​[CA=Combat Arms]
Siema w tym poradniku dowiecie się jak grac w CA, jak pobrać CA, i wiele więcej!
Najpierw pobierzemy gre...
1.wchodzimy na stronę http://combatarms.nexoneu.com/
2.Klikamy w "Sign up" i robimy konto.
3.Po aktywacji konta na E-mail'u wchodzimy w "download" i pobieramy.
4.Po pobraniu instalujemy [może to trochę potrwać] i uruchamiamy gre, wpisujemy login, hasło z gry i...GRAMY :)
__________________________________________

Teraz jak dobrze grać snajperką/Jak być snajperem.


post-911373-0-29267700-1369372795.jpg


Zajmijmy się dwoma taktykami bycia snajperem
1.Kamper
2.Rusher

Najpierw opiszmy taktykę kamper

Żeby być kamperem musimy kampić więc... Szukamy jakiegoś miejsca, najlepiej w oknie
albo dachu, w miejscach gdzie się dobrze zamaskujemy. To nie wszystko jako kamper musimy
znać różne kampy na mapach, gdzie często chodzą wrogowie wiec znanie mapy to podstawa.
Graj na słuchawak dzięki temu będziesz LEPIEJ słyszeć kroki innych. Znamy mape, mamy miejscówe do kampienia?

Spoko, teraz zajmiemy się inną rzeczą. Mianowicie kiedy strzelamy musimy
strzelać z precyzją, nie możemy robić czegoś takiego: Ooo! jakiś gość idze wywale na niego pół magazynku!
Gdyż po takim marnowaniu amunicji łatwo zdradzamy swoją pozycje wróg może zajść nas od tyłu i.... ŚMIERĆ
Więc: kiedy widzimy przeciwnika celujmy troche, mamy pewność że trafimy? To ostrożnie wyprowadzamy strzał!
Kiedy słyszymy że ktoś chce nas zabić od tyłu to musimy obronić się, po prostu zaczajamy się z pistoletem lub nożem, snajperką.
Teraz jak grać rusherem. Rusher to osoba która rushuje więc musimy cały czas być w ruchu, oczywiście można chwilę zatrzymać się i zabić kogoś :)
_______________________________________________________

Na razie to tyle w byciu snajperem. Teraz jak walić HEADSHOTY!!!!


post-911373-0-30241000-1369372797.jpg


Strzelanie headshotów zależy od wielu rzeczy:

1.Reakcja - Kiedy widzimy przeciwnika to musimy dosyć szybko zareagować... Kiedy widzimy przeciwnika to mija kilka setnych sekund aż zareagujemy i wciśniemy jakiś klawisz.
Jak to ćwiczyć? Dobry sposób to zabawa z kolegami w ostatnią reakcje np: Ostatnia reakcja....kucnij!
Teraz im szybciej zareagujemy w tym wypadku kucniemy tym lepiej. Zabawa w ostatnią reakcje to fajna gra i też ćwiczenie, jest też dużo innych sposobów.
2.Celność - Celować uczymy się cały czas kiedy gramy, ale o tym w dalszej części...
3.Skupienie - Musimy być skupieni. Najlepiej żeby nikt nam nie przeszkadzał podczas gry, ale ehhh zadanie z matmy sie samo nie zrobi :D

Teraz jak celować:

.Celownik trzymaj na wysokości mniej więcej głowy wroga. Kiedy strzelamy musimy pamiętać o celowaniu celownik najlepiej ustawić na wysokości górnej części tułowia. Jeśli broń ma duży rozrzut to po wystrzeleniu kilku kul rozrzut spowoduje że broń będzie wzrastać w górę, czyli:

Duży rozrzut: Celuj na wysokości górnej części tułowia.
Mały rozrzut: Celuj na wysokość mnie więcej gardła/głowy.

______________________________________________

To mój pierwszy poradnik więc nie oceniajcie aż tak surowo :)

Zapraszam na mój kanał na youtube: http://www.youtube.com/user/PolskiSwir345

Poradnik 100% mój tylko zdjęcia z netu :D



  • Aive zmienił(a) tytuł na [Combat Arms] Jak być lepszym graczem w Combat Arms.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...