Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

OFICIALNIE START S23 JUZ W SOBOTE , JESTESCIE GOTOWI?


Piteruum

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dodamy Was do gildii Vendetta ale jest okolo 20 chetnych wiec trzeba rozbudowac twierdze , czekajcie.

Opublikowano

Dodamy Was do gildii Vendetta ale jest okolo 20 chetnych wiec trzeba rozbudowac twierdze , czekajcie.

 

 

Czyli tak mniej więcej kiedy można się spodziewać dołączenia do was? :)

Opublikowano

Czyli tak mniej więcej kiedy można się spodziewać dołączenia do was? :)

Oczywiscie ale tak jak napisalem , twierdza ksoztuje a ogolnie z 20-30 chetnych.

Opublikowano

to kiedy można oczekiwać zaproszenia? :-)

 

to kiedy można oczekiwać zaproszenia? :-)

Ja juz mam Was ludzie dosc ile mozna pisac ze nie ma miejsca bo musimy rozwinac twierdze a to kosztuje? Chcecie mozecie dolaczyc do innej gildii ja Was nie zmuszam, wkrotce kazdy dostanie zaproszenie.

Opublikowano

Cześć ;) Mógłbym też do Gildii ;) Nazywam się pomazgany mam 7 a zaraz 8 level ;) Nie jestem grzybiarzem ale Grzybki wpłacam ;) Proszę o odpowiedź ;) Dziękuje ;d

Opublikowano

A wiec wszyscy male rozczarowanie pan dydekon okazal sie jakims dzieciakiem ; )

Wyrzucil
mnie z gildii bez zadnego slowa mojego kolege takze, nie dodaje nikogo z
forum do gildii, poblokowal mnie na gadugadu itp, ukradl moja prace tzw
"plakat gildijny" i nie chce go wykasowac.

A wiec mozliwe ze
stworze gildie i zaprosze ludzi z forum oraz znajomych jesli chcecie
oczywiscie, nie toleruje takich dzieci jak "Kuki" to nick na s23. ; )

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

A wiec wyslalem zaproszenia kilku osobom ale widze ze juz macie gildie , jesli nie chcecie nie musicie dolaczac , wyszlo jak wyszlo.

Jesli nie akceptujecie w ciagu 24h dodaje nastepnych.

Opublikowano

Ja chętnie dołączyłbym. Nick: sebado3

Sory ale kazda gildia ma wymagania , pozno zaczales , jesli nadrobisz, czyli minimum 12 lvl dzis , jutro juz wiekszy to Cie przyjme.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...