Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KwadratoweMPC [LogBlock] Kwadratowa Masakra Sezon 5!


Peffi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: vjbenek
Wiek: 14
Dlaczego ty?: Ponieważ teamplay sprawia mi frajdę i lubie pograć w miłej atmosferze.
Griefujesz?: Nie

Druzyna: Tam gdzie mniej typa ;)

Opublikowano

 

Nick: vjbenek

Wiek: 14

Dlaczego ty?: Ponieważ teamplay sprawia mi frajdę i lubie pograć w miłej atmosferze.

Griefujesz?: Nie

Druzyna: Tam gdzie mniej typa ;)

dodany.

Opublikowano

Nick: szymonek202
Wiek: 15
Dlaczego ty?: Jestem miły, nie griefuje oraz znam się na serwerach.
Griefujesz?: Oczywiście, że nie!

Druzyna: Red

2 podanie bo tamto zostało przyjęte, a mnie potem usunęli w WL.

Opublikowano

  • Nick: Sniperz

  • Wiek: 15

Dlaczego ty?: Grałem nie raz na takich serwerach mi się spodobały, ale administracja na innych już mniej.

Griefujesz?: Nie, i nie mam takiego zamiaru , mam zamiar grać bardziej samotnie , ale jeśli trzeba to mogę z kimś,bądź drużynowo.

Druzyna: Tam gdzie więcej ogarów.

http://Nie działa mi avatar :<

Opublikowano

Nick: Nyaxize12
Wiek: 14
Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty,sympatyczny,zorganizowany
Griefujesz?: Nie

Druzyna: RED



 

Nick: Janusz
Wiek: 8,5
Dlaczego ty?: A nie wiem
Griefujesz?: A co to? xD

Druzyna: NIEBIESCY !

omg koleś ma 8 lat i jeszcze nie wie co to greff omg ludzie ogar to...

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Trzeba jeszcze raz podanie zgłaszać???

Próbowałem wejść na serwer i pojawiło się powiadomienie, że nie jestem wpisany na WL

Opublikowano

 

Nick: TheKajzera

 

Wiek: 18

 

Dlaczego ty?: Bo snieg.

 

Griefujesz?: szczerze??.......NIE!!!!!!!!!!! Ale juz widze ze griferow sporo sie znajdzie po przeczytaniu wl twojej

Druzyna: Tam gdzie sa starsi, lepiej by było :)

TheKajzera dodany.

Opublikowano


Nick:Modini
Wiek:12
Dlaczego ty?:Lubie takie servery
Griefujesz?:po co?dla zniszczenia sobie zabawe,nie!
Druzyna:gdzie wolne

 


Nick:Riders
Wiek:13
Dlaczego ty?:jest fajny do zabawy
Griefujesz?:nie
Druzyna:z Modini


Opublikowano

Nick: Pushy
Wiek: 13 lat.
Dlaczego ty?: Poniewaz umiem grac wspólnie, rywalizacja mnie nakręca :D.
Griefujesz?: Nie ( kazdy tak moze powiedziec, byle by sie dostac na wl ;d )
Druzyna: Blue

skcg.png



by kml14


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...