Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SkyrimCraft [Zapowiedź] [HOT!] [Wampiry] [Wilkołaki] [Skille] [Nowy piec] [Faza beta] [Coś dla fanów skyrima] [Survival / MMO] [Frakcje]


kamil z

Zagrasz na serwerze ?  

72 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz ?

    • Tak
      63
    • Nie
      9
  2. 2. Czy spodoba? ci si? pomys? na serwer ?

    • Tak
      45
    • Nie
      4
    • Lubie mleko
      23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nazwa.png

SkyrimCraft
ip.png
skyrimcraft.hopto.org
typ.png
RPG
sloty.png
45 (tymczasowo)
potwory.png
Tak
zwierzeta.png
Tak
pvp.png
Tak
premium.png
Nie
nether.png
Tak
wl.png
Nie
ekipa.png
[WĹasiciel]ShabyPederastian i [KidModerator]BigSmok
info.png
Wersja 1.5.2

Jest to serwer oparty na Skyrim'ie
 
pluginy spolszczone w ok. 90%
 
Najważniejsze cechy serwera to:
 
- Wampiryzm
 
- Wilkołactwo
 
- Plugin MCMMO
 
- Używanie krzyków thuum (tymczasowo niedostępne)
 
- Nowy piec tut ( 
) - Plugin na zaawansowane więzienie SSy: http://www.img.pl/qYN http://www.img.pl/rYN (sorry, że nie widać od razu) Serwer powstał na podstawie plików serwerowych LITE by BR3ND O wiele więcej dowiecie się na serwerze min: jak zostać wampirem / wilkolakiem WAŻNE wszystko co związane jest z serwerem jest w fazie beta więc proszę o wyrozumiałość WAŻNE W razie znalezienia błędu proszę zgłosić na pw !

 

 

W razie czego temat do edycji.

ogólnie to.... Bagno

Opublikowano

Sorry ale wh jest po to żeby nikt nie wchodził na serwer do otwarcia (czas na ostateczny ogar serwa)

 

 

 

Pierwszy kto wejdzie na serwer otrzymuje VIP'a

ogólnie to.... Bagno

Opublikowano

Dobra wszystko działa. PLGUGIN NA FRAKCJE ZOSTAŁ USUNIĘTY GDYŻ POWODOWAŁ PROBLEMY. gdy błąd zostanie naprawiony plugin znowu będzie na serwerze. miłej gry

ogólnie to.... Bagno

Opublikowano

Za jakiś czas wyłączam serwer do godziny nieokreślonej.

ogólnie to.... Bagno

Opublikowano

Prezentacja tak jak kolega powiedział , w ogóle nie zachęca . :) Widze ze niezbyt profesjonalnie podchodzicie do sprawy. Tyle co mam do powiedzenia PS: Jak już macie być takim pro elo serwerem to chyba was stać na grafika :'D

PS2 , Uwierz mi znam sie na rzeczy sam prowadze serwer 200 slotowy .

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

Serwer zostaje wyłączony do godziny 15:30 jutro dziękujemy za grę.

ogólnie to.... Bagno

Opublikowano

Spoko, dzięki za pomysł na następną edycje :)

 

WCZEŚNIEJSZY START ZAPRASZAMY : D

ogólnie to.... Bagno

Opublikowano

Zapraszam na server, panuje na nim miła atmosfera.

Administracja jest pomocna.

 

 

 

 

Ps.Zapraszam do bycia wilkolakiem :P

Opublikowano

Żeby nie było to będę informował na bieżąco w tej prezentacji czy serwer jest włączony.

 

 

ON

ogólnie to.... Bagno

Opublikowano

OFF (na pare h) wymagany reset przepraszamy za problemy

ogólnie to.... Bagno

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...