Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Pojedynek gwiazd na Magma Chamber


Lady Quarti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serio? Magma Chamber jako 1v1/2v2?... useless shit.

Mimo to ciekawi mnie pojedynek gwiazd, szczególnie warunki wygranej, dobry outfarmer może wygrać grę (Tank?)

Opublikowano

Hmm, no bardzo ciekawe, ale z tego co wyczytałem, zobaczymy to dopiero na początku sezonu IV.. Cytat:

Wiemy, że Sezon 4 wydaje się być odległym terminem, ale wykorzystamy ten czas na dopracowanie Magma Chamber. Więcej szczegółów podamy z czasem.

Jest to dość długi okres, no cóż, mapa wydaje się być dość ładnie skonstruowana lecz, moim zdaniem to nie będzie mapa na słabe komputery. Myślałem że dodadzą w końcu coś nowego typu 5x5, no ale cóż, z czasem zobaczy się ;d.

ZceIUCf.gif


"You are not my friend, you are my brother, my friend" ~PashaBiceps

Opublikowano

Z chęcią wziąłbym w takim czymś udział.

Aczkolwiek szkoda, że dopiero pod koniec S3.

No, ale lepiej później niż wcale.

Poczekamy, zobaczymy jak to wyjdzie.

279981407253602336505.png
Opublikowano

Hmm, no bardzo ciekawe, ale z tego co wyczytałem, zobaczymy to dopiero na początku sezonu IV.. Cytat:

Jest to dość długi okres, no cóż, mapa wydaje się być dość ładnie skonstruowana lecz, moim zdaniem to nie będzie mapa na słabe komputery. Myślałem że dodadzą w końcu coś nowego typu 5x5, no ale cóż, z czasem zobaczy się ;d.

Mówili że będą się starać żeby ruszyło na słabszych kompach. Na tą chwile optymalizują tą mapę bo jest strasznie żrąca i dają jej rade tylko kompy turniejowe (np. te na LCS'ach). Oby pograć na 30 fpsach i będzie dobrze :P

Opublikowano

Znowu jakiś shit dają zamiast dać stare Twisted Treeline riot spada na psy.

56301179150489007146.png

Opublikowano

Znowu jakiś shit dają zamiast dać stare Twisted Treeline riot spada na psy.

No własnie, oddajcie stare tt, najbardziej zbalansowaną mapę w tej grze.

@Top

Magma Chamber miała być mapą 5v5/10v10, z tego co widzę to z tego ciekawego projektu została tylko nazwa.

652601399840421198520.png

 

Opublikowano

Farmiłbym, czekałem na nią długo i mi się podoba, już nie mogę się doczekać :D

m2

 

zdecydowanie może być ciekawie

 

w sumie nowy sezon zacznie się niedługo , mimo że wbrew mojej woli

1371985602-U137250.jpg by ScoTubeDev

2x ExModerator NosTale I 2x Gold Member

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...