Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nostale] Pliki Serwerowe Elektrochemie z Xampem


GrAvItY1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja ?

 

Jeżeli chodzi o mnie to taki:12:50:47 [Apache] Error: Apache shutdown unexpectedly.12:50:47 [Apache] This may be due to a blocked port, missing dependencies, 12:50:47 [Apache] improper privileges, a crash, or a shutdown by another method.12:50:47 [Apache] Check the "/xampp/apache/logs/error.log" file12:50:47 [Apache] and the Windows Event Viewer for more clues

 

Wiesz o co chodzi? Gravity ?

Opublikowano

Więc robię tak wchodzę w Apache- Logs - I tutaj mam jakiś plik nie do odczytu nazwany NOTEMPTY.

Natomiast kiedy klikam ten xampp-control i start przy Apache wyskakuje mi:

12:50:47 [Apache] Error: Apache shutdown unexpectedly.

12:50:47 [Apache] This may be due to a blocked port, missing dependencies,

12:50:47 [Apache] improper privileges, a crash, or a shutdown by another method.

12:50:47 [Apache] Check the "/xampp/apache/logs/error.log" file

12:50:47 [Apache] and the Windows Event Viewer for more clues

 

Nie chcę robić problem lecz bardzo bym chciał sobie zagrać i dlatego co całe zamieszanie ;/

Opublikowano

Niewiem co zrobić bo tam pisze że xamp może być zablokowany przez inny port lub się poprostu zcrashował

 

Mi czasami też tak wyskakuje i próbuje wciskać do skutku lub jeśli Apache świeci się na żółto to normalnie będziesz mógł wejść na 127.0.0.1

nostaleh.png
Opublikowano

On mi się świeci przez kilka sekund i znika i pojawia się error

Poszukałem po necie i znalazłem :P Problem SKYPE on ...

A jeszcze jedno pytanie to WAAT_DATEBASE to WAAT_0.8a ? bo nie wiem. Proszę o odpowiedz.

Bo jak dawaj tam ten rar WAAT_0.8a do tego phpMyAdmin to mi wyskakuje bład.

 

http://scr.hu/15c1/d8cvl
 
Opublikowano

Kliknij w database wpisz tam waat_01 potem kliknij Wykonaj . Jeszcze raz kliknij w obrazek PHPMYADMIN potem na napis waat_01 naciśnij Importuj wybierz plik WAAT_0.8a z folderu (lepiej wypakuj ten plik) i kliknij Wykonaj.

nostaleh.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Są jakieś komendy?

Na wersji 0.8:

$enemy ID_MOBA LVL LICZBA

$port ID_MAPY X Y

$msg CYFRA1 CYFRA2

$visible

$invisible

Nie wiem czy to wszystkie, ale raczej tak.

 

Na wersji 0.9:

$item ID CYFRA UNIKALNOŚĆ ULEPSZENIE

$morph CYFRA ID_MOBA/SP

Szukasz polskiej fam w NosTaleSE?


Zajrzyj tutaj lub napisz mi na PW!


http://www.mpcforum.pl/topic/627300-szukam-oferuje-rodzine/page-6#entry8177700

Opublikowano

Jak nie dziala??....Musi dzialac bo innego linku nie ma (gdybys wiedzial cos o xamppie..) Sprobuj moze zle wlaczyles Apache lub MySQL.

nostaleh.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...