Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa masakra ! 15 wolnych miejsc [wl] Wejdź i się zapisz !


DaN1o2pL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

 

Dziś mam do zaoferowania Wam serwer typu Kwadratowa Masakra. Do WL mogę dodać tylko max 15 osób, ponieważ tyle slotów mogę "zasponsorować". Będzie to troszkę inna kwadratowa masakra, lecz zasady będą te same :)

 

Na czym będzie polegać gra ? ;

 

Będzie to połączenie kilku sezonów w 1. Będzie można się budować tylko i wyłącznie w wyznaczonym terenie, lecz kopać i zbierać surowce wszędzie ;) Co do PvP to walki muszą być wcześniej ustalone z przeciwnikiem i osoba, która wyzywa na pojedynek ma w razie jakiegoś incydentu ukazać jasne dowody zezwolenia drugiej osoby na walkę.

 

Jak się dostać ? ;

 

Wystarczy, że spełniasz wymagania oraz złożysz podanie w tym temacie.

 

Wymagania;

 

-Sprawny Mikrofon

-Minimum 15 lat

-TS3/skype

-Ortografia

-Umiejętność pracy w zespole

 

Wzór ;

 

Wiek:

Sprawny Mikrofon?:

Dlaczego ty?:

Ortografia [0/10]:

Umiejętność pracy w zespole [0/10]:

Coś o sobie:

 

________________________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________

 

Rekrutacja trwa do 24 maja do godziny 19.00/20.00 po tym terminie wyznaczam osoby, które "wygrały" oraz rozwiązuję temat ;)

 

Osoby, które złożą podanie nie spełniając wymagań mogą zostać ukarane warnem !! [skontaktuję się z Moderatorami działu Minecraft]

 

 

Opublikowano

Wiek: 14


Sprawny Mikrofon?: nie


Dlaczego ty?: bo lubie serery km


Ortografia [0/10]: 8


Umiejętność pracy w zespole [0/10]: 10


Coś o sobie: lubie minecrafta i bardzo chciałbym zagrać na tym serwerze.

Moje Poradniki


 


Jak zwiększyć FPS ?


 


Jak Dodać Mody do MineCraft ?


 


Następny TuT niedługo =]


 


Zapraszam do zobaczenia moich Poradników ! =]

Opublikowano

Wiek: 14 ale jestem ogarnięty :D


Sprawny Mikrofon?: tak


Dlaczego ty?: Jestem miły wobec graczy, nie griefuje, lubię serwery tego typu


Ortografia [0/10]: 9/10 (nikt nie jest idealny:))


Umiejętność pracy w zespole [0/10]: 9/10


Coś o sobie: Mam na imię Kacper. Mam 14 lat. Interesuję się informatyką szczególnie programowanie i grą w piłkę nożną

Opublikowano

Wiek:14 lat

Sprawny Mikrofon?:Tak

Dlaczego ty?:Ponieważ jestem miły wobec graczy i bardzo lubię współpracę.

Ortografia [0/10]:10

Umiejętność pracy w zespole [0/10]:8

Coś o sobie:Mój nick to albercik113. Mam na imię Albert, mam 14 lat, lubię grać w Minecraft'a, Battlefield'a, LoL'a, Smite'a i w NFS Most Wanted. Lubię pracę zespołową i jestem miły. Nie zabijam bez powodu (chyba, że dla trollu, ale to tylko kolegów), (chyba) dobrze buduję.

Opublikowano

Nick: Tymo


Wiek: 16


Sprawny Mikrofon?: A jakże by inaczej


Dlaczego ty?: Chętnie zagrałbym na serwerze różniącym się od innych 'masakr'.


Ortografia [0/10]: 9,23


Umiejętność pracy w zespole [0/10]: 10


Coś o sobie: Uprzejmy gracz domagający się pozytywnego rozpatrzenia podania.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...