Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa masakra ! 15 wolnych miejsc [wl] Wejdź i się zapisz !


DaN1o2pL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

 

Dziś mam do zaoferowania Wam serwer typu Kwadratowa Masakra. Do WL mogę dodać tylko max 15 osób, ponieważ tyle slotów mogę "zasponsorować". Będzie to troszkę inna kwadratowa masakra, lecz zasady będą te same :)

 

Na czym będzie polegać gra ? ;

 

Będzie to połączenie kilku sezonów w 1. Będzie można się budować tylko i wyłącznie w wyznaczonym terenie, lecz kopać i zbierać surowce wszędzie ;) Co do PvP to walki muszą być wcześniej ustalone z przeciwnikiem i osoba, która wyzywa na pojedynek ma w razie jakiegoś incydentu ukazać jasne dowody zezwolenia drugiej osoby na walkę.

 

Jak się dostać ? ;

 

Wystarczy, że spełniasz wymagania oraz złożysz podanie w tym temacie.

 

Wymagania;

 

-Sprawny Mikrofon

-Minimum 15 lat

-TS3/skype

-Ortografia

-Umiejętność pracy w zespole

 

Wzór ;

 

Wiek:

Sprawny Mikrofon?:

Dlaczego ty?:

Ortografia [0/10]:

Umiejętność pracy w zespole [0/10]:

Coś o sobie:

 

________________________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________

 

Rekrutacja trwa do 24 (Uwaga możliwe, że rekrutacja zakończy się 25 maja o wyznaczonych dalej godzinach) maja do godziny 19.00/20.00 po tym terminie wyznaczam osoby, które "wygrały" oraz rozwiązuję temat ;)

 

Od dziś rekrutacja trwa aż nie zgłosi się około 15 osób ;)

 

Rekrutacja trwa aż do odwołania !!!

 

Niemasz 50 postów ? Pisz na pw !!

 

 

Osoby, które złożą podanie nie spełniając wymagań mogą zostać ukarane warnem !! [skontaktuję się z Moderatorami działu Minecraft]

Opublikowano

@Ref, ponieważ zmieniam temat na ten bo za dużo podań w starym było, które nie spełniały wymagań ;)

Opublikowano

Nick: Tymo


Wiek: 16


Sprawny Mikrofon?: Tak


Dlaczego ty?: Chcę sprawdzić się na tym serwerze


Ortografia [0/10]: 9,5


Umiejętność pracy w zespole [0/10]: 10


Coś o sobie: Ogarnięty człowiek, a chyba takich graczy poszukujecie?


Opublikowano

Wiek: 18 , 18 ,17 ,17

 

Sprawne Mikrofony ? : Tak


Dlaczego Wy?: My, ponieważ chcemy pobudować oraz ogólnie się rozerwać na jakimś serwerze tego typu.

 

Ortografia [0/10]: 10/10

 

Umiejętność pracy w zespole [0/10]: 7/10

Coś o sobie: Wszyscy interesujemy się sportem oraz Grafiką ;)

 

Nicki : MrMarsi1 , Ice_panther , mrwojtas241, Aqmis

.sygnatura_player1.png


Opublikowano

Wiek:16


Sprawny Mikrofon?:Yes


Dlaczego ty?:Bo lubię KM :D


Ortografia [0/10]:9


Umiejętność pracy w zespole [0/10]:9


Coś o sobie:Jestem kreatywny i lubię grać w MC ;)

DAJ LAJKA!
TO NIE BOLI!
Widzicie jak się staram zdejmijcie mi parę %
Opublikowano

Wiek: 15


Sprawny Mikrofon?: Tak


Dlaczego ty?: Jestem towarzyską osobą, która ma sporo czasu wolnego, oraz lubi rywalizację.


Ortografia [0/10]: 9,5/10


Umiejętność pracy w zespole [0/10]: 9/10


Coś o sobie: Jestem słaby w budowaniu, lecz w PvP już lepiej Mi idzie, lubię co-op'y z innymi.


Opublikowano

Wiek:21


Sprawny Mikrofon?: ta.


Dlaczego ty?: why not?


Ortografia [0/10]: 9


Umiejętność pracy w zespole [0/10]: jezeli z dziecmi to -7675756756/10 a z normalnymi ludzmi to 8/9 na 10


Coś o sobie: Nazywam się Paweł i od 3 lat mieszkam we Francji.





Podanie od ziomka:



Wiek:20

Sprawny Mikrofon?:tak

Dlaczego ty?:Dlaczego Nie

Ortografia [0/10]:10

Umiejętność pracy w zespole [0/10]:10


Coś o sobie:Nazywam sie Bartek

1384358313-U695412.png

Opublikowano

 

Wiek:21

Sprawny Mikrofon?: ta.

Dlaczego ty?: why not?

Ortografia [0/10]: 9

Umiejętność pracy w zespole [0/10]: jezeli z dziecmi to -7675756756/10 a z normalnymi ludzmi to 8/9 na 10

Coś o sobie: Nazywam się Paweł i od 3 lat mieszkam we Francji.

Podanie od ziomka:

Wiek:20
Sprawny Mikrofon?:tak
Dlaczego ty?:Dlaczego Nie
Ortografia [0/10]:10
Umiejętność pracy w zespole [0/10]:10

Coś o sobie:Nazywam sie Bartek

 

Przyjęty

 

 

@Ref

Opublikowano

Wiek:15


Sprawny Mikrofon?:Jak najbardziej (samson go mic)


Dlaczego ty?:Musicie wybrać mnie, bo wniosę miłą i zabawną atmosfere i będzie niezła zabawa podczas rozgrywki :)


Ortografia [0/10]:9


Umiejętność pracy w zespole [0/10]:10


Coś o sobie:Jestem Norbert i chcę zagrać na serverze tego typu :)


Dodatkowe info : Szukam osoby, do której mógłbym się dołączyć (Chodzi o nagrywanie) Nick w grze: Sathid


db3ef550273c4d9aa8177179f0907767.png

Opublikowano

Wiek:15 (bez mutacji)


Sprawny Mikrofon?:tak


Dlaczego ty?:Jestem ogar i lubię grę zespołową


Ortografia [0/10]:8/10


Umiejętność pracy w zespole [0/10]:9/10


Coś o sobie:Lubię grać w minecrafta i piłkę nożną

Opublikowano

Wiek:16

Sprawny Mikrofon?:tak

Dlaczego ty?:Poniewaz lubie takie serwery i lubie grac zespolowo

Ortografia [0/10]: 8/10 kazdy sie myli :D

Umiejętność pracy w zespole [0/10]:10/10

Coś o sobie:Lubie grac w minecrafta,lol'a,cs i grac w pilke nozna

a sorki za edytuj ale zapomnialem Nick: Kokos96

Opublikowano

Wiek:15


Sprawny Mikrofon?:Tak (Creative Fat4l1ty)


Dlaczego ty?:Ogar, współpracuje, dogaduje się z innymi !


Ortografia [0/10]:9


Umiejętność pracy w zespole [0/10]:10


Coś o sobie:Miły bezdzietny uczony szuka serwera z pasją !


Nick:TwistedPL


Opublikowano

Wiek: 19


Sprawny Mikrofon?: Oczywiście,studyjny :)


Dlaczego ty?: Chcę nagrywać z tego serwera,jestem ogarnięty i nie griffuje :)


Ortografia [0/10]: 10


Umiejętność pracy w zespole [0/10]: 10


Coś o sobie: Gram od samego początku minecrafta,ogarniam wszystko, jestem spokojny / mam premke :D



Nick : Vezemiox


DAJ - BEJBE



sygnahu.jpg








[-]

Opublikowano

Wiek:16

 

Sprawny Mikrofon?:Tak


Dlaczego ty?:Jestem Ogarnientym graczem który interesuję się grami , informatyką,samochodami.

 

Ortografia [0/10]:10

 

Umiejętność pracy w zespole [0/10]:9 (nawet z dziećmi)

 

Coś o sobie:Jestem Tomek gram w minecrafta,plemiona i mam 16 lat i idę do technikum :)

 

Nick:ThHarN

Opublikowano

Wiek:16


 


Sprawny Mikrofon?:Tak


Dlaczego ty?:Jestem Ogarnientym graczem, długo gram w mc, chce sprawdzić swoje siły na tym serverze :D


 


Ortografia [0/10]:10


 


Umiejętność pracy w zespole [0/10]:10, jeśli będą to osoby, które umieją działać w grupach, to z dogadaniem się nie będzie problemu ;]


 


Coś o sobie: Nazywam się Adrian, mam 16 lat, lubie słuchać dobrego rapu, lubie gry typu survival, jestem ogarniętym człowiekiem :)


 


Nick: zFallay

 

Opublikowano

 

Wiek: 19

Sprawny Mikrofon?: Oczywiście,studyjny :)

Dlaczego ty?: Chcę nagrywać z tego serwera,jestem ogarnięty i nie griffuje :)

Ortografia [0/10]: 10

Umiejętność pracy w zespole [0/10]: 10

Coś o sobie: Gram od samego początku minecrafta,ogarniam wszystko, jestem spokojny / mam premke :D

Nick : Vezemiox

 

Wiek:16

 

Sprawny Mikrofon?:Tak

 

 

Dlaczego ty?:Jestem Ogarnientym graczem, długo gram w mc, chce sprawdzić swoje siły na tym serverze :D

 

Ortografia [0/10]:10

 

Umiejętność pracy w zespole [0/10]:10, jeśli będą to osoby, które umieją działać w grupach, to z dogadaniem się nie będzie problemu ;]

 

Coś o sobie: Nazywam się Adrian, mam 16 lat, lubie słuchać dobrego rapu, lubie gry typu survival, jestem ogarniętym człowiekiem :)

 

Nick: zFallay

 

Wiek:16

 

Sprawny Mikrofon?:Tak

Dlaczego ty?:Jestem Ogarnientym graczem który interesuję się grami , informatyką,samochodami.

 

Ortografia [0/10]:10

 

Umiejętność pracy w zespole [0/10]:9 (nawet z dziećmi)

 

Coś o sobie:Jestem Tomek gram w minecrafta,plemiona i mam 16 lat i idę do technikum :)

 

Nick:ThHarN

 

Wiek:16

 

Sprawny Mikrofon?:tak

 

Dlaczego ty?:Poniewaz lubie takie serwery i lubie grac zespolowo

 

Ortografia [0/10]: 8/10 kazdy sie myli :D

 

Umiejętność pracy w zespole [0/10]:10/10

 

Coś o sobie:Lubie grac w minecrafta,lol'a,cs i grac w pilke nozna

a sorki za edytuj ale zapomnialem Nick: Kokos96

 

 

Wiek:15

Sprawny Mikrofon?:Jak najbardziej (samson go mic)

Dlaczego ty?:Musicie wybrać mnie, bo wniosę miłą i zabawną atmosfere i będzie niezła zabawa podczas rozgrywki :)

Ortografia [0/10]:9

Umiejętność pracy w zespole [0/10]:10

Coś o sobie:Jestem Norbert i chcę zagrać na serverze tego typu :)

Dodatkowe info : Szukam osoby, do której mógłbym się dołączyć (Chodzi o nagrywanie) Nick w grze: Sathid

 

 

Wiek:15

Sprawny Mikrofon?:Tak (Creative Fat4l1ty)

Dlaczego ty?:Ogar, współpracuje, dogaduje się z innymi !

Ortografia [0/10]:9

Umiejętność pracy w zespole [0/10]:10

Coś o sobie:Miły bezdzietny uczony szuka serwera z pasją !

Nick:TwistedPL

 

Te podania zostały zaakceptowane ;)

 

Do Waszych skrzynek trafiły/trafią wiadomości ze szczegółami ;)

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Wiek:15


Sprawny Mikrofon?:Tak


Dlaczego ty?:Lubię grać na serwerach tego typu


Ortografia [0/10]:9


Umiejętność pracy w zespole [0/10]:8


Coś o sobie:Jestem zwykłym 15 latkiem. Lubię grać.


Nick:malacha2001 (premium brata)



I jeszcze kolegi:


Wiek:15


Sprawny Mikrofon?:Tak


Dlaczego ty?:Lubię grać na serwerach tego typu


Ortografia [0/10]:9


Umiejętność pracy w zespole [0/10]:8


Coś o sobie:Jestem zwykłym 15 latkiem. Lubię grać.


Nick:MasterOczko

Podobny obraz

Opublikowano

Wiek: 15

Sprawny Mikrofon?: Tak

Dlaczego ty?: Ponieważ nie grifuje, nie kradnę, nie zabijam za nic.

Ortografia [0/10]: 10

Umiejętność pracy w zespole [0/10]: 10

Coś o sobie: Lubie kopać oraz budować. Jestem miły oraz potrafię być bardzo zły :D.

Opublikowano

Wiek:14 wiem musi byc 15 ale warto spróbować


Sprawny Mikrofon?:Tak


Dlaczego ty?:Nie grifuje. Zaprzyjaźniam się z ludzi na takich serwerach. Nie zabijam bez powodu itd.


Ortografia [0/10]:9/10


Umiejętność pracy w zespole [0/10]: 9/10


Coś o sobie:Mam na imię Jakub.Mieszkam w Szlichtyngowie. Lubię grać w piłkę nożna mam nawet medale i statuetke najlepszego bramkarza.No nie wiem co jeszcze napisać jeżeli czegoś brakuje napisz uzupelnie braki

Opublikowano

Wiek: 17

 

Sprawny Mikrofon?: tak

 

Dlaczego ty?: nadaje sie do wspólnej gry

 

Ortografia [0/10]: 10/10

 

Umiejętność pracy w zespole [0/10]: 10/10

 

 

Wiek: 15

Sprawny Mikrofon?: Tak

Dlaczego ty?: Ponieważ nie grifuje, nie kradnę, nie zabijam za nic.

Ortografia [0/10]: 10

Umiejętność pracy w zespole [0/10]: 10

Coś o sobie: Lubie kopać oraz budować. Jestem miły oraz potrafię być bardzo zły :D.

 

 

Przyjęci

Opublikowano

Wiek: 15


Sprawny Mikrofon?: tak


Dlaczego ty?: Poniewaz jestem ogarniety i kulturalny i chce sobie pograc na takim typu serwerze


Ortografia [0/10]: 10


Umiejętność pracy w zespole [0/10]: 9


Coś o sobie: Imie Mateusz, interesuje sie pilka nozna i Mc;>

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...