Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomoc w wyborze monitora


qalif

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich Państwa. Nasze forum czytam już od dobrych paru miesięcy. Zawsze znalazłem tu interesujące informacje i nigdy nie miałem potrzeby rejestrowania się. Nadszedł jednak ten dzień, że muszę poprosić o pomoc. Mianowicie padł mi stary wysłużony monitor CRT no i wreszcie nadszedł czas na coś nowego. Problem w tym, że jestem tak przyzwyczajony do ekranów 5:4 że za nic nie zgodzę się na panoramę co znacznie zawęża możliwość manerwu. Ostatnio wpadł mi w oko ten o to model firmy HP http://www.senetic.pl/product/EM886AA. Właśnie tu pojawia się pytanie czy ktoś z Państwa miał już do czynienia z tym wynalazkiem? Jakieś opinie, rady? Jeżeli to zły wybór to moje kryteria to:

- co najmniej 17',

- minimalna rozdziałka 1280x1024 px,

- jak najlepsze kąty widzenia.

 

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Z poważaniem

Qalif

Opublikowano

Co zazwyczaj robisz na komputerze? Grasz, przeglądasz internet, oglądasz filmy bądź też pracujesz w wordzie bądź też programujesz? Jaki masz sprzęt? Ogólnie to i tak nie opłaca się brać takiego małego monitora, chyba że grasz a masz słaby sprzęt. Najlepiej kupić monitor np. 19 calowy, bo wtedy nie ma ograniczeń płynności (jak w wypadku Full HD).


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...