Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa masakra NEW][1.5.2][15s][Dedyk][Druzyny][LWC][WL][OtherDrops]


JooPek's

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek;16


Nick;VanBen


Co to grief i czy będziesz to czynił;Niszczenie pracy innego gracza,nie


Dlaczego Ty;Gram w mc 2lata,ogarniam ,nie greafuje


Wiek;15


Nick;CraftHD


Co to grief i czy będziesz to czynił;Niszczenie pracy innego gracza,nie


Dlaczego Ty;Gram w mc 2lata,ogarniam ,nie greafuje


19539769190345228492.jpg


Opublikowano

Wiek; 12


Nick; Xrizzer


Co to grief i czy będziesz to czynił; Grief to rozwalanie rzeczy innych graczy. , Nie


Dlaczego Ty;


Jestem miły, życzliwy, współpracuje z drużyną nie griefuje.


Jeżeli będę mógł to będę nagrywał na youtuba .


Tak wiem, że jestem jeszcze młody ale zachowuje się normalnie.


_____________________________________________

Z prawej jest magiczny przycisk Lubie To ! ----->

Opublikowano

Wiek;16 lat

Nick;BonzoPL


Co to grief i czy będziesz to czynił;Grief to celowe rozwalanie spawn itd. Nie będę griaffować nic.


Dlaczego Ty; Jestem osobą która uwielbia takie serwery i chce pograć na ogarnietym serwie :)

Jeśli pomogłem to daj "Lubię to", bardzo mnie to zachęca do dalszej pracy :)


1367352043-U384748.png


Opublikowano

Wiek; 14


Nick; HeeCreator


Co to grief i czy będziesz to czynił; Niszczenie czyichś budowli , nie , nie będe :P


Dlaczego Ty; Bardzo lubie takie serwery oraz współprace ;d


__________________________________________

Opublikowano

Wiek:15
Nick:Dragon3552
Co to grief i czy będziesz to czynił:Rozwalanie czyjś budowli.Nie bende grifował
Dlaczego Ty:Ponieważ jestem miły ogarnięty i lobię takie serwery

Opublikowano

Wiek;16


Nick;RabbitTM


Co to grief i czy będziesz to czynił;Niszczenie cudzej własnosci. Nie griefuje.


Dlaczego Ty;Bo lubie takie serwery i jestem ograniety.

Opublikowano

Nick: Kafciu4

Wiek:13

Co to giref i czy będziesz to czynił: Niszczenie czyjeś własnońsi. Nie

Dlaczego ty?: Bo jestem wyjątkowy xD a tak na serio lubie takie serwery, lubię wspópracować i pomagać innym.

Opublikowano

Wiek; 15


Nick; MightyMega


Co to grief i czy będziesz to czynił; Grief to niszczenie cudzej budowli i nie będe tego robić.


Dlaczego Ty; Ponieważ jestem koleżenski i nie griefuje.


______________________________________________________


Opublikowano

Wiek; 6


Nick; jakobsztal


Co to grief i czy będziesz to czynił co to snaczy griw


Dlaczego Ty; co to

Opublikowano

Wiek; 15


Nick; HuriN


Co to grief i czy będziesz to czynił; Nie będę.


Dlaczego Ty; Poniewaz lubie grac na takich typu serwerach, jestem ogarniety i kulturalny.


Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...