Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa masakra NEW][1.5.2][15s][Dedyk][Druzyny][LWC][WL][OtherDrops]


JooPek's

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na początku na pisze o co chodzi.



Na początku gry można wybrać 1 drużyne



-Niebiescy


-Czerwoni



bez możliwość zmiany.


Każda drużyna ma wyznaczony teren gildii [ Cuboid ]


_____________________________________________________________



Każdy gracz który nie będzie współpracował z drużyną, nie zachowywał sie kulturalnie t.j; wyzwiska itp.Dostanie bana perm.


_____________________________________________________________________



IP : 37.59.10.167:25020


AliasIP : s5.fibercraft.pl:25020


WL : ON niżej wzór


PvP : OFF, kiedyś tam włączę i będziecie mogli sobie uprawiać pvp


Potwory : ON


Zwierzęta : ON


Nether : ON


_____________________________________________________________________


Administracja :


[Root]ethr3onis



Wszelkie informacje będą ujawniać się w tym temacie, godzina może ulec zmianie



Wzór na WL



Wiek;


Nick;


Co to grief i czy będziesz to czynił;


Dlaczego Ty;


________________________________________________________________________


Zapraszam na teamspeak3





IP : 178.217.184.77



__________________



STREFA PRYWATNA



__________________



Kanał 1 t.j STREFA KM


Opublikowano

Wiek;16

Nick; Prikrize


Co to grief i czy będziesz to czynił; Grief jest to niszczenie spawnu lub jakiejść budowli :D oczywiście nie bede tego czynił


Dlaczego Ty; Hmm bo jestem fajny

Jesli to skopiujesz jesteś pizdą

Opublikowano

Wiek;14

Nick;Mchard

Co to grief i czy będziesz to czynił;Grief to niszczenie czyjeś własności :P Zależy o co chodzi, bo jak ma być to masakra to będę tak robił , a jeżeli będzie to nie wskazane to nie.

Dlaczego Ty; Sprawdziłbym się jako gracz i chciałbym przetestować i pograć sobie ;]

______________________________________________

Opublikowano

Wiek; 14 lat


Nick; Vermi


Co to grief i czy będziesz to czynił;Grief to niszczenie tego co nie jest twoje i nie będę tego czynił.


Dlaczego Ty;Lubię pracę zespołową z fajnymi ludźmi :>I w dodatku jestem miły i pracowity.

Opublikowano

Już możesz wejść źle nick przepisałem

@vermi dodany



Ludzi bede dodawać dopiero jutro

Opublikowano

Wiek; 15


Nick; SzpieGu121


Co to grief i czy będziesz to czynił; Oszywiscie, ze nie bede niszczyl kogos budowli !


Dlaczego Ty; Poniewaz jestem ogarnietym i pokojowym graczem, oraz ladnie buduje :)

20utztj.jpg

Opublikowano

Wiek; 473353890 sekund xD 15 lat ^^


Nick;Avocado93


Co to grief i czy będziesz to czynił;doGrief- niszczenie. Nie nie będę, chyba ,że będzie zadanie w takim stylu :)


Dlaczego Ty; Nudzą mnie już miliony serwerów survival+frakcje, szukam czegoś oryginalnego.


Opublikowano

Wiek; 15


Nick; MrKamyyL


Co to grief i czy będziesz to czynił; niszczenie spawnu/czyiś budowli


Dlaczego Ty; nudzi mi się, a może być fajnie :-)

pre_1334419470__mrkamys.png
Opublikowano

Wiek; 15 lat


Nick; przemekx68


Co to grief i czy będziesz to czynił; wiem co to, nie będę griefować


Dlaczego Ty; ponieważ jestem ogarnięty, miły i chcę spróbować swoich sil na tym servie

Opublikowano

Wiek; 15


Nick; ReadLord


Co to grief i czy będziesz to czynił; Grief to niszczenie bez pośrednie domu itp itd . np wysadzić tnt komuś dom. Nie będę.


Dlaczego Ty; Byłem moderatorem na serwerze Nolifa666. Jest tutaj posadzona ogarność , ortografia do 98% oraz dobry szacunek.

Opublikowano



Wiek; 16

Nick; SeTT

Co to grief i czy będziesz to czynił; Grief to niszczenie budowli bez powodu... i tego nigdy nie robiłem i nigdy nie zrobie!

Dlaczego Ty; Bo umiem pracować w grupie :) Mam TS/skype dobre mikro także spokojnie można ze mna rozmawiać. Siedze przy komputerze dosyć często także na serwie będę co dziennie :)

Opublikowano

Wiek; 14.


Nick; xKaMoS


Co to grief i czy będziesz to czynił; Grief jest to celowe niszczenie cudzych budowli ( również wysadzanie skrzynek etc. etc. ). I nie nie będę griefował.


Dlaczego Ty; A dlaczego nie ja?.

empty

 

Opublikowano

Wiek:19


Nick: igorajs


Co to jest grief? Grief to niszczenie czyjejś własności (świadomie)


Dlaczego ty? Bo lubię grać w "minecraft" zespołowo , mam duże doświadczenie bo gram już 3 lata


Opublikowano

Wiek;15


Nick;Wonsz


Co to grief i czy będziesz to czynił;Grief,to niszczenie cudzej wlasnosci.Nie griefuje.


Dlaczego Ty;Jestem ogarnięty i nie sprawiam żadnych problemów.Lubie serwery tego typu :)

Opublikowano

Wiek: 14


Nick: McFace

Co to grief i czy będziesz to czynił: Niszczenie budowli bez zgody; Nie nie będe...


Dlaczego Ty: Lubie MC i KM szukałem już długo serwa z ogarniętymi graczami i mam nadzieje, że ten taki będzie...

Opublikowano

Wiek; 13


Nick; ciamajda1092


Co to grief i czy będziesz to czynił; Grief, to rozwalanie czyjejś ziemi[domku, zamku itd] bez zgody właściciela, i robione jest specjalnie.NIE BĘDĘ TEGO ROBIŁ.


Dlaczego Ty;Ponieważ jestem kulturalny, przyjazny, i nie będę się kłocił.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...