Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Dział/pod dział]S4 League


Taki KaWai<3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

S4League

 

Witam. Chciałbym by powstał dział s4league, wiem że chyba był już na forum ale teraz napewno gra jest inna.

Do gry jest pełno cheatów/aimbotów lecz bugów mało.

Opis gry:

"S4 League jest to typowy "shooter" z elementami zręcznościówki. Widok
zza pleców bohatera bardzo ułatwia prowadzenie go. Gdy wejdziemy do gry,
najlepiej przystąpić do tutoriala gdzie nauczymy się podstawowych
ruchów i kombosów. Polecam to każdemu początkującemu, ze względu na
nagrody jakie czekają nas za przejście samouczka. Teraz możemy przejść
do sklepu by kupić podstawowe wyposażenie. Jesteś miłośnikiem walki
wręcz to miecz będzie idealnym rozwiązaniem, cenisz sobie walkę z
dystansu zdecyduj się na zakup broni maszynowej. Wybieramy lobby,
interesujący nas pokój i klikamy start game.

Gra przenosi nas do różnorodnych aren, na których walczymy lub próbujemy
zdobyć "gola" dla własnej drużyny poprzez umieszczenie piłki w miejscu
respawnu przeciwnika. Oczywiście na koniec podliczane są punkty
drużynowe i indywidualne, za które dostajemy doświadczenie oraz
pieniądze. Każdy z graczy rozpoczyna tym samym bohaterem jednak w miarę
rozwoju postaci może wybrać jedną z siedmiu dostępnych strategii.
Poprzez umiejętny dobór rzeczy i skilli, możemy zostać: Strikerem,
Tankerem, Healerem, Backerem, Invaderem, Defenderem i Assasinem. Napewno
każdy znajdzie tu coś dla siebie. Kto grał w Rakiona lub GunZ Online
będzie w siódmym niebie. Nie ma tutaj miejsca na nudę, ciągła akcja nie
pozwala ani na chwile odejść od komputera."

 

Polaków gra dużo, wystarczy wpisać w klanach coś z Polska,pl,Poland itp. i już się pełno znajdzie.

Nawet pare osób z mpc gra/grało w s4league

Sam w tą grę gram już od 3miesięcy i się nie nudzi, ciągła akcja i wiele przeróżnych trybów zapełnia mnóstwo rozrywki.

A jak się ma kolegów to jeszcze lepiej.

 

Recenzja:

Lecz to sprzed roku

 

Filmik troche nowszy:


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

S4L bardzo fajna gra. Według mnie podobna do GunZ, jednak troszkę bardziej dynamiczna :)

 

Oczywiście jestem za :)

Mów mi KeiseN :)



Opublikowano

S4League to gra której nie zapomnę nigdy, mogę powiedzieć że jedna z najlepszych w jaką grałem kiedyś. Jestem ciekawy czy dalej trzyma ten sam klimat, oczywiście jestem na tak, chyba powrócę do grania w S4 bo jestem ciekawy czy straciłem swój dawny skill ^^

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Oczywiście jestem za.

To świetna gra i rozbudowana.

Jest o czym pisac i dział nie bd przymulał .;d

1380739777-U870849.png

1375732994-U592769.png1375735056-U683421.png1378238828-U336505.png

Opublikowano

Ach, ile ja w nią przegrałem <3

 

Jestem jak najbardziej za utworzeniem działu.

Gra jest świetna, anime shotter do tego wszelakie rodzaje broni + mapy.

Opublikowano

Jestem na tak , dawno temu w to grałem i grało się wyśmienicie ! Chętnie bym widział dział tej gry na mpc.

ExTibia- without rang .. ; s ;s;s;s;s;s;s;s;s;s;;s;s;s

Opublikowano

S4L bardzo fajna gra. Według mnie podobna do GunZ, jednak troszkę bardziej dynamiczna :)

 

Oczywiście jestem za :)

To Ty chyba grałeś w inne GunZ niż ja... GunZ królem gier ShooterMMO.

 

 

W S4 ktos jeszcze gra w ogóle? Cheaty, boty, bugi?

Gra sama w sobie jest fajna (albo była, w cholerę czasu nie grałem)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Już kiedyś chciałem to dodać, admini nie zaakceptowali. Nawet w Niemczech to nawet w telewizji reklamuja, więc jest ona strasznie popularna.

Czemu teraz miałbym być na Nie? Tak!

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...