Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gość rarlon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-594713-0-25021200-1369091027_thumb.jpg

=============================================================================

Spis Tresci

1.Co to jest Supercraftbros

===================

2.Dlaczego Supercraftbros

====================

3.Dlaczego my?

====================

4.Wstep

====================

5.Postepy

====================

6.Administracja

====================

7.Informacje

====================

8.O nas

====================

9.Screeny

====================

10.Chcesz pomoc?

====================

11.Kontakt

====================

=============================================================================

Co to jest SuperCraftBros

Byla mapa do minecraft w tej chwili niektore angielskie serwery posiadaja

tryb lecz nie ma zadnego polskiego akcja sie opiera na wybraniu klasy mapy

4 osoby walcza w wyznaczonym miejscu z roznymi spelami/itemami.

=============================================================================

Dlaczego SuperCraftBros

Naszym celem jest zrobienie sieci serwerowej minecraft a w przyszlosci

moze innych nawet gier mamy nadzieje ze ten tryb jak i inne rozwina sie

pozytywnie widzielismy rozne serwery zagraniczne tego trybu lecz zaden

z nich nie posiadal opcji non-premium kazdy z administracji posiada

PREMIUM lecz nie chcemy dyskryminowac tych co nie maja dlatego

robimy serwer SCB dla non-premium jak i premium

=============================================================================

Dlaczego My

- Ciekawe pytanie ktore zadaje sobie pewnie nie jedna osoba my podamy wam powody

- Posiadamy uczciwa, sprawiedliwa administracje ktora lubi to co robi

- Nikt z nas nie pobiera z serwera korzysci materialnych wszystko idzie w strone rozwoju

serwera przez co serwer bedzie ciagle rozwijany pod rozne aspekty

- Posiadamy kilku dosc dobrych w swoim fachu "Pluginiarzy"

- Posiadamy dobra maszyne z dobrym laczem i dobrze dobrane pluginy przez co nie bedzie lagow

- Kazdy gracz jest traktowany normalnie bez "lepszych funkcji dla kolegow"

- Posiadamy swoj TS3 gdzie bedzie mozna pogadac z nami i dowiedziec sie

czegos o nas wiecej ;)

- Serwer nie upadnie napewno po miesiacu posiadamy duze zasoby pieniezne :)

- Serwer jest robiony dla pasji nie dla pieniedzy

- VIP bedzie ranga majaca przywileje lecz nie bedzie lepiej traktowany niz gracz

to jest tylko drobny upominek wspomagajacy nam utrzymac maszyne :)

=============================================================================

Wstep

Jak to bedzie wygladac?

Wchodzimy na serwer gdzie posiadamy liste aren posiadamy tez Regulamin

ktory polecam przeczytac oraz informacje na temat roznych rzeczy np: Vip.

Gdy juz wybierzemy arene musimy zobaczyc czy jest pusta wszystko bedzie

napisane na tabliczce przez co bedzie latwo sie zorientowac ktora arena jest wolna

Gdy juz znajdziemy wolna arene i dolaczymy do niej musimy poczekac na 3 innych

graczy ktorzy dolacza razem do naszej areny i wybiora klase jesli nie wybierzesz

klasy system sam Ci przydzieli klase po 30 sekundach teleportuje wszystkich na

arene gdzie zaczyna sie bitwa kazdy ma po 5 zyc oraz przerozne itemy i spele przez co

gra jest urozmaicona gdy arena sie zakonczy wygrany dostanie punkty "ELO" ktore

beda uwzgledniane w rankingu mozliwe ze damy jakies nagrody za 1 miejsce co miesiac

nie wykluczam tego lecz tez nie obiecuje oprocz punktow elo dostaniemy tez pieniadze

ktore mozemy wymienic w przyszlosci na lepsze rangi w celu osiagniecia wiecej map czy

nawet wiecej klas

Dlaczego tak? a nie inaczej?

Nie chcemy aby gra sie zaczela i zakonczyla na 1 arenie dlatego wprowadzilismy

rywalizacje pomiedzy graczami przez co Areny beda zaciete i trudne do wygrania

=============================================================================

Postepy

Serwer 100% !

=============================================================================

#Administracja#

Technik - Hunterss

Admini

-

-

-

Moderatorzy

-

-

-

Youtuberzy

- MlodySDC

=============================================================================

Informacje

Czyli chyba co najwazniejsze o serwerze

SERWER : OFF

IP : 91.234.217.205

TS3 IP : ts.t-corners.pl

Strona : Dostepna na serwerze

Forum : Na Stronie !

Vip : Tak

Rekrutacja na administracje?

Tak

Premium?

NIE !

=============================================================================

O nas

Jestesmy zespolem dazacym do perfekcji istniejemy juz od kilku lat

zawsze staralismy sie doprowadzic do jak najlepszej opini serwera

Hunterss

Czlowiek dazacy zawsze do perfekcji byl technikiem

na Survivalplay i w kilka sieci serwerowych posiada

znajomosc kilku jezykow np: javy , c++

pomocny , mily

=============================================================================

Screeny

WKROTCE

=============================================================================

Chcesz pomoc?
Chcesz nam pomoc rozwinac serwer?
Zareklamuj go wszedzie gdzie sie da
powysylaj znajomym zglos sie do nas jesli
posiadasz umiejetnosci specialne budownicze czy
inne rzeczy

=============================================================================

Kontakt
Hunterss
GG 8165785
Skype otekplay

=============================================================================

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przewiduje im gwarantowany sukces, bo serwer będzie stał na moim pluginie ;)

//gif w sygnie

Opublikowano

Palą mnie oczy jak widzę ten brak znaków diakrytycznych ;_;

 

@UP

 

 

Przewiduje im gwarantowany sukces, bo serwer będzie stał na moim pluginie

 

A w prezentacji:

 

 

bogaty , przystojny , SKROMNY

 

Prezentacja kłamie :C

 

@Topic

Czekam do piątku.

Zobaczymy czy "Polak potrafi" :D

Opublikowano

@arturo

Wszystko jest napisane przez nas nie ma nigdzie na bukkit.org Scb sprawdz sobie

@tolvat

Juz wiesz dlaczego dalem skromny duzymi Literami ;D?

Opublikowano

@up nie mam zielonego pojecia najpierw trzeba skonczyc plugin i upomniec sie o mapki ;P

Opublikowano

najlepsze to, że noobki napisali autorski plugin jak pewnie plugin jest kogoś innego i permissions dali na /plugins ...

Plugin oprócz klas - jest w 100% mój, a zrobienie klas to: daj itemy itp, więc kilka minut monotonnej roboty.

 

Co do pluginu, to postaram się go dzisiaj skończyć, aczkolwiek mam dość dużo nauki (poprawy w szkole itp). Zostało mi zrobić odliczanie do startu i ewt naprawienie bugów + drobne pierdoły.

//gif w sygnie

Opublikowano

Dokladnie tak jak up :) Klasy dostal odemnie reszte robi samemu takze nie mow ze to nie bedzie autorski plugin

Opublikowano

@up

Wiemy dlatego staramy sie go jak najszybciej zrobic ;)

 

@EDIT

ZAKUTALIZOWANE %

Opublikowano

Fajnie że ja już mam taki serwer ;)

Fajnie - bardzo ciekawe @Offtop report poleciał

 

Jeżeli macie jakieś pomysły, dotyczące serwera, to możecie śmiało pisać - jakieś fajne pomysły na klasy itp.

//gif w sygnie

Opublikowano

@2up

Zgloszony

 

 

 

Jestesmy ogolnie otwarci na pomysly wasze

Opublikowano

Serwer fajnie się zapowiada.

A teraz pytanie do was: Znacie takie coś jak znaki interpunkcyjne (kropka, przecinek, wykrzyknik itd.)?

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

@up

Posiadam dysgrafie , dysleksje , dysortografie + nie posiadam polskich znakow ;x

 

Wiem ze mnie to nie usprawiedliwia ale jednak ;P

Opublikowano

To polecam aby ktoś za Ciebie wykonał tą oto prezentację, drogi internauto :)

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...