Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Postacie z podstawowych na inne pozycje


Pantis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym sie spytać czy wymienione postacie są dobre na tych pozycjach :

 

Tryndamere - Mid

Wukong - Mid

Jayce - Mid

Kennen - Top (Dość go ogarniam i jade ludzi nim na topie ale zapytam sie o opinie :P)

Zac - Top

Jayce - Adc

Kennen - Adc

Zilean - Mid

 

P.S

 

- 30 LvL albo outrankeds game nie odpowiadać prosze :)

Opublikowano

1. Nie, bez harassu trudno mu będzie żyć na linii, dopiero na 6lvl będzie mógł cokolwiek ścisnąć wroga nie ginąc przy tym.

2. Da radę.

3. Ta

4. Ta

5. Dałby radę.

6. Nope.

7. W zasadzie dałby aktualnie radę, jeszcze mocniejszy był w s2.

8. Tak, burst Qx2 daje sporą przewagę.

Opublikowano
Opublikowano

1- Nie widzę sensu gry tą postacią na midzie. ._.

2- Może działać, chociaż się nie spotkałem nigdy.

3- Jasne! często grany na wyższym elo :)

4- Kennen na topie to częsc obecnej mety. Duuże tak, zdecydowanie tam się nadaje.

5- Jasne, daje radę, ale jakos mi się osobiscie nie podoba.

6 -Jayce adc? Nieee... Nie lubie tej postaci na tej pozycji. Ale jest grany. ;]

7- Nie. Zdecydowanie, o wiele mocniejszy jest pod ap :)

8- Jasne, czemu nie? Z zamysłu to miała być postać na mida. Troche wymięka w Late ale ogólnie, mocny!

2nv8jzq.jpg

Opublikowano

Kennen to fajny ADC (dat stun), ale lepszy z niego APC w late. W-Ulti-Zhonya GG WP

Trynda mid... Może jeszcze APC? Teoretycznie maksując E cośtam zrobisz, ale ciężko będzie.

Zilean Mid OP. Grałem ze dwa razy, wykosiłem enemy, ten burst z Q jest po prostu OP.

846331404756772371599.jpeg
Opublikowano

Tryndamere - Mid - Ujdzie prezciwko lowrange albo midrange (fizz, kassa, postacie AD-Mid)

 

Wukong - Mid - Tak

 

Jayce - Mid - Tak

 

Kennen - Top - Tak, ap, grasz tak samo jak na midzie

 

Zac - Top - Tak

 

Jayce - Adc - Nie, za mały range

 

Kennen - Adc - (ad) Średnio, jest dużo lepszych na to miejsce

 

Zilean - Mid - Tak

xxx


 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...