Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Nemesis dostępna dla ASSULTA z pakietem !


MaciejPolska

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słuchajcie, mam niecałe 12k Funds więc starczy mi na 1 pakiet. Lepiej ten z PP19 czy ten nowy z XM8C? Jeden ma lepszą lufę, drugi zajebisty pistolet i dobre magazynki... bo broń mniej więcej taka sama.

Ten nowy stary bierz.

@Up alchemic nie działa.

436951440626370320491.png

Opublikowano

Nowy pakiet dla szturma się przydaje, bo ludzie już nie będą narzekać, że do L85A2 nie ma KOLBY NEMESIS. Wystarczy kupić i po sprawie, bo pakiety brutalnego są nieopłacalne.

                           

Opublikowano

 

Jaka bron do 9 lv jest najlepsza do tego pakietu? Aek czy steyr?

Jaki steyr? Do 9 lvl dobry jest aek z tymi dodatkami, a do tego pakietu masz jeszcze mp1433 elite. Zresztą,ja się znam tylko na zwiadowcy i medyku.

                           

Opublikowano

@UP

Więc nie zabieraj głosu...

Steyr = AUG...

@UPUP

AEK jest chyba najlepszy na start, chociaż ten z zestawu też nie jest najgorszy. Ja bym brał Kreftdjur, ale to moje zdanie ;)

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

@UP Póki co bo nie wiadomo kiedy to zdejmą.

Ahh w końcu mogę posmakować moc L85 z nemesis :D 0 rozrzutu + dobry dmg= broń idealna hehe.
Ciekawe czy przywrócą choć na chwile nemesis dla reszty klas bo z chęcią dokupił bym ją na medyka do QBB :D

Opublikowano

Ja bym chętnie dla Enginera dokupił Nemesis'a :D
Ale jak już będzie można kupić to w pakiecie z brońmi...
Mimo to grajcie assualci xD

Jednym słowem teraz przesrane będzie ;/

GNLS-Soxic.png

Opublikowano

O dziwo wlozylem dodatki z shop do 416-carabine i jade ròwno, jak ktos mnie zaskoczy nw bliskim to naciskam przycisk 3 strzaly i po typie ni sladu, ostatnio jechalem takiego z tym pakietem i famasem i przed moim przyjsciem mial staty 15/1 a po moim przyjsciu na koniec rundy 17/15

Jeżeli poszukujesz listy ID przedmiotów Minecraft, komend WorldEdit, to zapraszam do mojego poradnika!

 

 

25hmxok.png

Opublikowano

@Up

prędzej się świąt doczekasz...

Bożego narodzenia...

W przyszłym roku...

Odgrzewają te stare kotlety, jakby nie mieli nic innego do roboty.

Wie ktoś kiedy wprowadzą daliana?

436951440626370320491.png

Opublikowano

Nie ma co szukać nigdzie, tego nikt nie wie kiedy będzie dalian rush.

Ale podobno jak już będzie dalian rush to i nowe bronie.

Opublikowano

Mam przeczucie, że przed czerwcem nie ma co liczyć na Dalian. Chociaż to nie tragedia, bo ja będę unikał tej mapy jak ognia, nie wiem jak wy...

Też mi się wydaje, że wprowadzą razem z 4 nowymi brońmi. A pozostałe z tych ośmiu pod koniec wakacji albo później pewnie.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

dlatego też się pytałem kiedy dalian, bo też mi się wydaje, że wejdą nowe bronie wtedy.

Ta mapka będzie rajem dla mecha, a i sniper swoje będzie umiał zrobić jak nie wprowadzą jakiejś masakrycznej mgły :D

436951440626370320491.png

Opublikowano

Mógłby mi ktoś napisać co daje lufa copperhead, magsy piranha i kolba nemezis?

Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię znajdą, zabiją i zjedzą :ninja:

Dobry post? Nie żałuj "lubię to" :)

Opublikowano

Mógłby mi ktoś napisać co daje lufa copperhead, magsy piranha i kolba nemezis?

Nemezis daje celność i precyzję i zabiera chyba 1 do dmg.

Magsy dają dmg, ale odejmują bodajże zasięg.

@Keniger.

To weź może zrób temat pogaduszki o bfp4f, to się pozbędziesz swojego spamu.

Było już kilka takich tematów, ale nie są podpięte, bo po co...

436951440626370320491.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...