Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak się wybić posiadając takie eq?


SNAPPLE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie grałem z rok i nie wiem czy posiadajac cos takiego moge zarobic jakos jakims sposobem moge zarobic. oto screny:'

 

http://scr.hu/0f02/n9mtr

http://scr.hu/0f02/m55b9

http://scr.hu/0f02/umbx4

http://scr.hu/0f02/ldwyn

http://scr.hu/0f02/nm7u3

http://scr.hu/0f02/fhnaw

http://scr.hu/0f02/qu6tx

http://scr.hu/0f02/3d3u8

http://scr.hu/0f02/l9mmq glownie moje ksiegi na archera

http://scr.hu/0f02/hcy7d

http://scr.hu/0f02/8sv53

 

 

prosze o pomoc ;d musze jakos sie wybic

PS na koncie jest 111sm

Opublikowano

Sprzedaj wszystko, kup FMS 35sr+, żelaka+9 i tarczę +9, kup rękawice złodzieja w IS, wbij bodziakiem 35lv i idź na metki. W miesiąc zarobisz na całe EQ+9 z bonami.

Opublikowano

Fajny Jelon.

Zrób nową postać, wyexp ją do 30, aby były bodziaki ze szkaty i ulepszaj jelonka.

Reszte rzeczy możesz zamienić za eq na woja do 35lv, zrobić mu boja i na metki w m2.

Gość kalka762
Opublikowano

Z ninją, to się za bardzo nie wybijesz, a szczególni archerem, przecież z łuku w metki nie będziesz trzaskał. ;00

Opublikowano

Lepiej jakbyś zaczął grę wojem od 0, ale nie ruszał eq z ninji(nie sellaj jelona ani maski, bo tarcze i fms przełożysz a reszta to syf). Zarobisz sobie na eq, a potem jeszcze będziesz miał stały zarobek na ku czy co tam będziesz chciał ;)

Opublikowano

a nie sluchaj ich prosty szybki zarobek lepszy od rybek.. idz na rudy do swiatyni a w miedzyczasie rob woja od 0 robiac mu eq na bierzaco wbijesz 35 bojowca zrobisz i mozesz spokojnie dalej ninje expic. Potem jak sporo uz zarobisz kupisz PD bo mozna handlem kupic wbijesz bodziakowi ok 50 lvl i metki 55 na sohan twoje a drop lepszy niz w m2 wedlug mnie

91641084936968753414.png

Aktualne serwery na jakich gram: Tortuga, i ciągle szukam.

 

 

Nowicjusz
Opublikowano

zrob jakies postacie na innym e-mail na fb :) tak sie szybko i bez wysilku dorobisz :)

Ale nie uczciwie.

Zrób dropa na 35 lvl to bd raczej najlepsze rozwiązanie bo tym archerem to łatwo nie będzie.

wSK.png


Opublikowano

Czyli jak.. mam sprzedać eq z ninji by kupic eq na woja? I jak to ma wyglądac sprzedam kolczą i inne śmieci tyllko ni

 

Sprzedaj wszystko, kup FMS 35sr+, żelaka+9 i tarczę +9, kup rękawice złodzieja w IS, wbij bodziakiem 35lv i idź na metki. W miesiąc zarobisz na całe EQ+9 z bonami.

chce tak zrobić jak mówisz, ale mówie nie grałem kawał czasu i nie wiem co ile kosztuje.. nie orientujecie się w cenach na syriuszu ? a mój fms jest zły, że musze go sprzedawać? Bo myslalem nad zrobieniem go na +9 bodziami za 30lvl.

 

Nie mam pojęcia ile kosztuje taki fms 35sr +9 ani zelak+9 ani tarcza+9 ;/ a i ten takie eq starcza na metki? Nie potrzebuje zadnej dobrej zbroi kolcow naszyjnika ani nic?

Opublikowano

Jakiegos wpka i expic archera , bo exp archerem jest trudny, chyba ze ma sie odpowiedni eq to lepiej idzie.

A co do eq to tak jak pisza wyzej , nie bede powtarzac. M2 i ku czasem jakis ulepszacz poleci.

Nie jestem tu po to by zbierać lajki czy tam plusy, jestem tu, aby dzielić się swoja wiedzą z tymi której jej potrzebują,

Lub zasięgać porad od lepszych i bardziej doświadczonych ode mnie :)

netuy.jpg




Opublikowano

Tak jak już powiedziane body 35 na metki m2. Jak nie amsz co robic z sm to dorób sobie 4 sm na stronce lub wyslij sms'a i mozesz kupic kupon SM jak będzie dostępny. Bodziak przyda sie tez do eventów a w przyszłości polecam WPka 75 ostrze P reszta G na mapki. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...