Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Konkurs] Stwórz swoją produkcję/recenzje!


Maximus™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1354821541-U693129.png


Witamy w raz z dzisiejszym dniem chcielibyśmy ogłosić konkurs w dziale single player który polega na wybraniu jednej z dwóch kategorii.



Kategoria nr 1



Opisz lub zrecenzuj jedną grę single player i zaprezentuj ją w maksymalnie 6 do 10 zdań.



Kategoria nr 2



zaprezentuj swoją wymyślną grę single player co ma się w niej znajdować, jaki gatunek będzie twojej wymarzonej gry, historia wymyślonej gry, czy ta gra była by wojenna czy też przygodowa, po prostu wszystko na co was stać ;)



Regulamin konkursu :


1.Zakaz kopiowania recenzji/opisu z internetu i portali będzie nagradzane plagiat 10pkt + 3 dni


2.Jeden uczestnik może dodać tylko jedną prace


3.Użytkownik może wybrać tylko jedną kategorie


4.Przekręcanie recenzji/opisu gier tzw "cięcia" będą nagradzane 10pkt + 3 dni


5.Spam będzie nagradzany 5 pkt


6.Prace dodajecie do tego tematu ;)


7.Do kategorii nr 1 musicie dodać nazwę gry i wtedy ją opisać


8.Każdy kto wybierze kategorie nr 1 i napisze "zmyśloną" grę otrzyma 5 pkt ostrzeżeń


9.Konkurs trwa do 02.06.2013 godz. 15:00




Nagrody:


1.8-AwardImgIcon-1361138012.png


2.-10% z paska ostrzeżeń


3-5% z paska ostrzeżeń



Jury :



Antix


Wredna


Maximus™


Coming


1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

No dobra ale gdzie wrzucać te recenzje? Przeczytałem temat 3 razy i nigdzie nie ma o tym wzmianki. Na pw czy w temacie.

Możecie usunąć mój post ale dodajcie gdzie wrzucać te recki.

Opublikowano

No dobra ale gdzie wrzucać te recenzje? Przeczytałem temat 3 razy i nigdzie nie ma o tym wzmianki. Na pw czy w temacie.

Możecie usunąć mój post ale dodajcie gdzie wrzucać te recki.

Dodane, przepraszamy za niedociągnięcia ;).

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Kategoria nr 1

 

Wyspa Peters'a - na niej znajduje się pracujący zakład psychiatryczny , który zajmuje się najgorszymi pacjentami. Ze szpitala ucieka jeden z nich , nie pozostawiając po sobie najmniejszych śladów. Wciel się w rolę tajnego detektywa z Nowego Jorku - Roger'a. Przemierz krainę w poszukiwaniu śladów zbiegłego więźnia. Postaraj się rozwikłać wszystkie zagadki , które napotkasz podczas swojej wyprawy. Pamiętaj ! Na wyspie nie jesteś sam. Nie popadnij w obłęd , w okolicy dzieją się niewyjaśnione rzeczy.

 

(z tego co jest w regulaminie to chyba do odpowiedzi trzeba dodać, poprawcie jeśli źle myśle :x )

Przygarnę kod bonusowy do WoT !

Opublikowano

Kategoria nr 1

 

Wyspa Peters'a - na niej znajduje się pracujący zakład psychiatryczny , który zajmuje się najgorszymi pacjentami. Ze szpitala ucieka jeden z nich , nie pozostawiając po sobie najmniejszych śladów. Wciel się w rolę tajnego detektywa z Nowego Jorku - Roger'a. Przemierz krainę w poszukiwaniu śladów zbiegłego więźnia. Postaraj się rozwikłać wszystkie zagadki , które napotkasz podczas swojej wyprawy. Pamiętaj ! Na wyspie nie jesteś sam. Nie popadnij w obłęd , w okolicy dzieją się niewyjaśnione rzeczy.

 

(z tego co jest w regulaminie to chyba do odpowiedzi trzeba dodać, poprawcie jeśli źle myśle :x )

Fake, nie wlicza się do konkursu.

Opublikowano

Fake, nie wlicza się do konkursu.

 

W regulaminie nie było wzmianki o wymyślonej grze - została dodana dopiero po moim poście , chyba zastałem niesłusznie ukarany :)

Przygarnę kod bonusowy do WoT !

Opublikowano

Kategoria II

Wymyślona gra single player.

 

[zakładam, że trzeba opisać fabułę] (wzorowane na kronikach (ciut) riddicka)

 

Kroniki Wasiana: Escape from Jungle

 

Fabuła ogólna

Akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości. Niejaki Wasia razem z swoim bratem uciekają z domu.

Nieoczekiwanie spada niedaleko nich meteoryt. Z dziwieniem odkrywają, że w meteorycie jest

dziwna substancja - zielony 'glutek'. Dzięki niemu, Wasian i Alberto dostają się pod ziemię, gdzie

trwa wojna - zwierzęta jungli/wojskowi. Możesz dojść do Wojskowych, jak i do zwierząt jungli.

W tym drugim przypadku pytamy się o to Ogara - pół lwa, pół człowieka. Wybierając frakcję,

wybierasz przy okazji fabułę...

 

Opis Fabuły Numer 1: (zwierzęta)

Dogadując się z Ogarem przejmujesz coraz to nowsze posterunki wojskowych. Jungla ta, wygląda jak 60% miasto 40% jungla.

Ogar obiecał nam, że wyprowadzi nas na powierzchnie, gdy im pomożemy. Broni nie kupimy - łut szczęścia. Znajdziesz broń - brawo, nie znajdziesz - zostajesz przy kastecie. Pod koniec, razem z Ogarem, Przypołijowem (barman) Aleksistofem i Alberto przejmujesz bazę wojska. Zadanie nie łatwe - 4 snajperów. Wy - nie macie kombinezonu. Gra w tej fabule jest trudniejsza - chodź milsza. Na końcu Ogar Cię oszukuje - ty go zabijasz, i zwracasz się do przetrzymanego Kłiczijowa. Razem z nim wybijasz całą posterunek zwierząt - dzięki temu przez południowy posterunek nadejdzie wsparcie w postaci Antyterrorystów. Razem z Kłiczijowem wychodzisz na powierzchnię.

Na 'górze' możesz robić wiele rzeczy - wszyscy będą się starali Cię pozyskać: Wojsko - NASA - Prokuratorzy.

Dalej to już tylko simsy. Zarabiasz kasę - czasem rozpierdo...niczysz jakiegoś kolesia, tyle. Brawo, ukończyłeś tą grę.

 

Opis Fabuły Numer 2: (wojsko)

Dogadując się z Kłiczijowem, przejmujesz coraz to nowsze posterunki zwierząt. Nie jest to łatwe zadanie - w każdej drużynie występuje lew. Jest on fch^j odporny na wszelkie rany, bez oddziału nic nie zrobisz - braknie Ci amunicji. Plusy bycia w wojsku to:

-Tanie bronie, amunicja, kombinezony.

-Handlarz rupieciami (konserwy, bandaże, łomy, cegły, puszki) te ostatnie przydadzą się, by odwrócić uwagę lwów.

-Średnio łatwe przejście (lew ^^)

Na końcu to samo, co Fabuła I, tyle, że Kłiczijow Cię nie okłamuje.

 

Czas głównej kampanii:

Około 8 godzin. (oprócz Przyjdź - Zobacz - daj wpierdol jest kilka innych głównych misji. Znajdź Pogrzebacza, uratuj Alexa, znajdź mutanta itp. bez tego nie ruszysz z fabuły)

 

Dodatkowe informacje:

Polska wersja językowa.

Opublikowano

Kategoria nr 2

Fabuła:

Minęło wiele stuleci, ludzkość pogrążona w codzienności zapomniała o otaczającym ją świecie, co przyczyniło się do kataklizmu.

Brak drzew , wyschnięte jeziora i rzeki, ocieplenie klimatu na całym globie, te czynniki powodują, że człowiekowi, władcy Ziemi grozi całkowite wyginięcie. Ludzkość przekonana o swojej porażce próbuje uniknąć, śmierci. Zawiązuje się Sojusz Ziemi, do którego należy każde nawet najmniejsze państwo. Nieoczekiwanie znajduje się wyjście z tej sytuacji, wystrzelenie dwóch bomb w atmosferę, jedna z nich zawierał związek znany pod nazwą VITA. Rok później ludzkość żyje tylko nadzieją, udaje się wystrzelić oba pociski. Gęste chmury spowijają cały świat, zaczyna padać deszcz, drzewa zaczynają rosnąć, natura budzi się do życia.

Szczęście ludzi nie trwa wiecznie, okazuje się, że drugi pocisk zawierający inny środek spadł na Chiny wywołując mutację miejscowej ludności, mutację tą można porównać z przeistaczaniem się w wymyślone Zombi, jednak te stwory nie są wyobrażone, one naprawdę istnieją i czyhają na ludzie życie. Czy człowiek poradzi sobie z nowym problemem, czy uratuje świat od Zombie, jaki wkład będziesz w to mieć ?

 

Nieznajomy: Ej ty obudź się!

Ja: Co, gdzie ja jestem ?

Nieznajomy: W ostatnim państwie bez pieprzonych Zombie.

Ja: Nic nie pamiętam.

Nieznajomy: Synu, lepiej nie pamiętać, tutaj zacznie się twoje nowe życie.

 

Krótki opis samej rozgrywki:

 

Nie masz konkretnego celu, możesz pomagać miejscowej ludności, zabijać niezliczone zastępy zombie , rozbudowywać miasta, a później państwa, tworzyć bronie oraz inne przedmioty, pilnować natury. Oczywiście nie brak tutaj różnej maści zadań, lecz nie spotkasz tu monotonności, możliwości jest wiele wszytko zależy od tego co ty będziesz chciał robić.

 

 

Zakaz kopiowania, rozpowszechniania bez zgody autora tego postu!

Niektóre sygnatury są bezsensowne...

Opublikowano

Kategoria nr 1


FarCry 3


FarCry 3 to kontynuacja FarCry'a dwójki, gra została wydana od ubisoftu. Trzecia Część wrzuca nas na wielką wyspe i otwartego świata w którym panuje reguła, zabij lub giń. Fabuła zaczyna się na początku gdy bohater gry Jason Brody wraz z braćmi i przyjaciółmi przyjeżdżają na tajemniczą wyspe. Niestety, zabawa nie trwa długo gdyż niespodziewanie zostają złapani w ręce piratów, by wymusić okup. Jason'owi udaje się uciec i tu właśnie zaczyna się nasza przygoda. Ma za zadanie uratować całą reszte z rąk Vaas'a lidera bandy piratów. Los sprawił że Jason zaprzyjaźnił się z plemieniem Rokiat, który z pewnością mu pomoże. Fabuła samej gry jest naprawdę interesująca i staje się coraz ciekawsze z kolejnymi misjami. Oprócz wykonywania misji możemy również eksplorować wyspę i przy okazji wykonywać zadania poboczne. Jest wiele różnych możliwości od podbijania posterunków i szukania przedmiotów po grę w pokera. Mapa jest bardzo duża a swoboda eksploracji bardzo rozwinięta, dzięki czemu gra napewno się nie znudzi. Sama walka jest bardzo dobrze rozwinięta i możliwość rozwijania swoich umiejętności które napewno dodają smaku całej grze. Wrogowie mają bardzo dobrze rozwinięte myślenie, wykorzystują wszelkiego typu osłony i wzywają posiłki. Jest bardzo wiele różnego rodzaju broni,łuków jak i amunicji. Gra przypomina thriller'a przy oglądaniu krótkich filmików w grze.



427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Kategoria number uno #1

Gothic 2 Noc Kruka

Sequel niesamowitej produkcji studia Piranha Bytes. Akcja toczy się w okolicach tajemniczego miasta Khorinis, Górniczej Dolinie oraz Jarkendarze. Nasz bohater musi podobnie jak w części pierwszej zwyciężyć zło, którym tym razem są smoki oraz potężny mag imieniem Kruk. Przez całą przygodę będą towarzyszyć nam nasi przyjaciele z poprzedniej części. Autorzy odwalili naprawdę masę dobrej roboty ze względu na to, że nie grając w pierwszą część nic nie stoi na przeszkodzie by całkowicie delektować się piękną fabułą tej produkcji. Przez całą grę będziemy rozwijać naszego antagonistę, którego można rozwinąć na miliony różnych sposobów zaczynając od walki mieczem, łukiem przez złodziejstwo aż do magii. Ciekawym elementem jest też możliwość rozwoju naszego bohatera w kierunkach nie tylko bojowych, lecz także możemy uczyć się rzeczy takich jak alchemia, polowanie czy nawet wykłuwanie mieczy. Mamy do dyspozycji masę gildii do których możemy dołączyć i każda z nich wiąże się z innymi możliwościami oraz misjami.

Opublikowano

Kategoria nr 2

 

Tajemnicza wyspa 1

 

Tajemnicza wyspa 2

 

 

Syn Andrewa Sea Peter dostał od dziadka zakodowaną wiadomość. "5Y/VU 135T31_1 N4 WY5O+13"

Peter na początku nie wiedział o co chodzi. Po miesiącu myślenia nareszcie zrozumiał że wiadomość oznacza "SYNU JESTEM NA TAJEMNICZEJ WYSPIE" Od razu poszedł na strych po książki. Na strychu ujrzał 3 książki autorstwa : Andrew Peterson, Jackson Aldies oraz Michael Troph. w książkach były kawałki map. Jego tata doświadczony marynarz wie jak rozpoznaje się mapy. Odnaleźli koordynaty i na wybrzeżu USA spotkali człowieka. Podsłuchał ich i od razu zapytał czy ich nie dowieźć na wyspę. Jego córka Miranda potrzebowała pieniędzy na studia. Andrew i Peter zaproponowali 5000 euro. Ona wiedziała że ta wyspa nie istnieje. Podczas gdy lecieli zgodnie z koordynatami ujrzeli burzę. Lecz to nie normalna burza. To huragan. Gdy już obudzili się nie wiedząc gdzie są byli na tajemniczej wyspie.

 

Tajemnicza wyspa 2

 

Część 2

Peter od razu znalazł wejście do dżungli. tam spotkali drewniany dom. To był ich dziadek! Po przywitaniu dziadek chciał pokazać im coś nie zwykłego, mówiąc atlantydę . Andrew zasmakował wody która była w malutkich zbiornikach. Powiedział "Ta wyspa za parę dni się zapadnie" Nikt w to nie wierzył. 2 dni później na ziemi słyszą wielkie trzęsienia. Jak Andrew mówił tak się stało Peter przeczytał w książkach że na wyspie gdzieś jest statek podwodny. Andrew i Peter poszli go szukać a Shalakan ze swoją córką zostali by pilnować wyspy. Andrew odnalazł statek. Peter i tata weszli do statku. Był nie naruszony.Gdy chcieli go odpalić nie dało się. Pomysł jaki miał Andrew to sprowadzić tu potwora "Seamoss" który ma w sobie wiele prądu. Tak się stało potwór zasilił statek i wszyscy uciekli z wyspy. Andrew i córka Shalakana się ożenili a Andrew i jego żona żyli szczęśliwie.

1367750039-U864681.jpg

 

 

card.png

 

Opublikowano

Kategoria Nr 1.

Grand Theft Auto San Andreas :

Po pięciu latach od kiedy Carl Johnson uciekł z Los Santos zostaje zabita jego matka. Dowiadując się tego CJ od razu wraca do rodzinnego Los Santos. Niestety nie wszystko idzie gładko. Zaraz przed Grove Street gdzie mieszkał zostaje złapany przez Policjantów oraz wrobiony w zabójstwo.

Kiedy jednak udaje mu się wrócić do domu zostaje nie za miło przywitany przez swojego brata oraz kumpli z dzieciństwa. Nie jest łatwo w pierwszej chwili o mało co nie zostaje zabity przez gang Ballas którzy władają całym miastem. Niestety nie długo po tym brat Carla, Sweet pakuje się w strzelaninę na parkingu koło banku, Ledwo co uchodzi z życiem jednak zostaje zamknięty w więzieniu. Carl musi teraz przemierzyć teraz wszystkie stany by zebrać pieniądze oraz wyciągnąć brata. Czy uda mu się odbudować rodzinę oraz przejąć kontrolę nad miastem ?

Syn%20Fakera_eune_412_2_text.png


 


Szukasz supporta ? Pisz pw ;]

Opublikowano

Kat. 2

Typ: Przygodowa
Rekomendowany wiek: 16+
Tytuł: ,,Rangers" (pol. Zwiadowcy)


Na wstępie dodam że gra jest oparta na książce o tej samej nazwie.

Fabuła:
Akcja rozlega się w średniowieczu. W grze wcielamy się w młodego chłopca - Willa. Chłopak jest sierotą wychowywaną w sierocińcu na zamku Redmont. Pewnego dnia zostaje przyjęty do elitarnego korpusu Zwiadowców, jego mistrzem zostaje Halt - szanowany członek Korpusu. Cała fabuła gry jest oparta na książce (W okolicy zaczynają ginąć ludzie, Halt razem z Willem mają znaleźć i ukarać winowajców) nie będę więc się zbytnio rozpisywał. W końcowym akcie gry Will zabija upiornego kalkara (stwór który był winny zabójstw) ratując tym swojego mistrza i barona Redmontu.

Opis gry:
Cała fabuła gry opiera się na książce jednak w jej trakcie możemy wykonywać wiele pobocznych misji, np.: zabić wilki porywające zwierzęta, złapać złodzieja itd. (dostajemy za nie dodatkowe złoto które możemy wydać na nowy pancerz, broń, amunicję, ulepszenia itp.). W grze nie ma typowych skilli jednak wraz z rozwojem akcji uczymy się nowych sztuczek które możemy trenować i dalej rozwijać u Halta.

Jako że główną bronią Zwiadowców jest łuk mechanika używania tej broni w grze będzie bardzo rozwinięta (np.: Wiatr wpływa na lecącą strzałę itp.). W rozgrywce nie będzie dostępnych ,,Punktów szybkiej podróży". Do każdego miejsca będziemy musieli dostać się na własną rękę - czyli najczęściej konno (Konia będzie można też używać w walce)

 

 

Wiem że trochę ponad 10 zdań ale krócej się nie dało ;)

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

tomb-raider-logo.jpg



Nie ma chyba osoby, która nie słyszała o pięknej pani archeolog, jaką jest Lara Croft. Każdy kojarzy ją z pełnych kobiecych kształtów i efektywnej walki. Jednak tym razem Square Enix przygotowało dla nas coś zupełnie nowego. Dostajemy do dyspozycji ogromny, otwarty świat, walczymy broniami, które sami zdobędziemy, a główna bohaterka jest młodą, niedoświadczoną poszukiwaczką przygód. Zatem, co odróżnia Tomb Raider Reborn od jego poprzedników? Pierwszą rzeczą niewątpliwie jest całkowicie zmieniony system strzelania; automatyczny celownik został zastąpiony ręcznym. Aby przeżyć musimy polować na zwierzęta, niekiedy bronić się przed atakami groźnych wilków. Kolejna znacząca innowacja to możliwość ulepszania naszego orężu oraz wyuczania się umiejętności, które uznamy za potrzebne. Producenci po raz pierwszy zdecydowali się na funkcję TressFX, dzięki której włosy postaci wyglądają bardzo naturalnie. Oprawie graficznej, jak i dźwiękowej nie można nic zarzucić, bo idealnie odzwierciedla klimat gry. Ostatnim, największym zaskoczeniem dla fanów była niewątpliwie możliwość rozgrywki multiplayer, oferująca nam wiele możliwości z trybu jednoosobowego, takich jak zbieranie surowców, zjazdy po linie czy zabijanie czekanem.



*1 grafika nie jest moja


*2 kategoria pierwsza


*3 równo 10 zdań


Opublikowano

Kategoria II



"Szelki & MORDERCZE ŻELKI"



===========================================================================================



Nie marnujmy naszym dziecią dzieciństwa, nauczmy ich strzelać i zabijać, a także grać w puzzle i bawić się w bajkowym świecie. W tej fantastycznej krainie spotykamy się z różnorodnymi mini-grami, zaczynając od "Buzle Puzle", kończąc na "Kulki Gulki".


We wszystkich tych mini-grach jest jakaś fabuła, nie raz to chodzi o uporządkowanie klocków a potem zniszczenie "Żelkusia", bo to on nam podkrada niektóre puzzle, możemy też wciągnąć się się w główny tryb gry, czyli "Murki na Pazurki", chodzi tutaj o pokonanie Armii "Gibusa" jak i jego samego, oczywiście to wszystko odbywa się w logiczny sposób. W niektórych aspektach gry możemy napotkać angielskie słówka, tak, aby nasze dzieci grając w grę mogły się czegoś nauczyć. W naszej produkcji jest też kilka rzeczy, które mogą nas rozbawić, możemy łaskotać piórkiem naszego pacjenta w grze o nazwie "Dentysiuś" a on wtedy wydaje nieludzkie dźwięki, które są bardzo zabawne. Można też wcielić się w typowego RPG'a, wybierając klasę/płeć i zabijając z ogromną brutalnością bezbronne króliki jak i wrogie armie. Oczywiście nie może zabraknąć typowego FPS, w którym wcielamy się w rosyjskiego żołnierza i zabijamy swoich wrogów/cywili, lub też bezbronnych ludzi. To jeszcze nie koniec, w naszej grze można też grać w trybie MultiPlayer, wybieramy tam skórkę postaci i jej klasę, atakujemy naszych wirtualnych przyjaciół tak, aby zadać im obrażenia, oczywiścię nie zabrakło ogromnej ilości krwi, która sprowadza wydajność naszej gry do 5fps.


647041416238306889721.png

Opublikowano

Kategoria II

 

Quarterim ter master

System postaci:

System budowania postaci jest dość zawassowany i na początku jest trudny do opanowania. Ty zdecydujesz czy twoja postać bedzie mała z dużym ptaszkiem. Do wyboru jest jak jedynie człowiek. Lecz po ukonczeniu gry odblokówują się orkowie, demony i elfy. Po kupieniu dodatku ,,Master Moon" i ukonczeniu specialnej kampani. Odblokowuję ponad 10 innych frakcji. Mniej wiecej takich jak gobliny, hybrydy, krasnale itp. I możliwość stworzenia własnej frakcji.

 

Fabuła:

Budzisz się w zniszczonym w lesie. A w reku trzymasz stary miecz i nic nie pamietasz z dwóch ostatnich lat.. Wstajesz i chodzisz po lesie. Po drodze spotykasz farmera Jana , który pomaga ci dojść do wioski. Odpoczywasz tam dwa dni pomagająć mieszkancom. Gdy w południe napada wioskę gang ,,Bartres". Gang domaga się twojej głowy. Teraz masz wybór dołoczyć do nich lub ich zabić. Nie ważne ,którą strone wybierzesz i tak bedziesz mógł przejść potem na strone dobra lub zła. Za krzaków wychodzi wojownik , który cię zna. Twój bliski przyjaciel opowiada ci kawałek historii twojego życia. Opowiada też historie o królu , który jest wysłanikiem piekła. I tak zaczyna się twoja przygoda. Teraz ty wybierasz czy będzięsz dobry czy zły.

 

Rozgrywka:
Gra jest zrobiona pod wygodę gracza. Wyszstko prawie jest dopracowane. PRAWIE. Czeste błedy na używaniu konia. Mogą wytrocić gracza z równowagi. Lub wchodzenie w ziemie i latające zombie.

 

 

Typ: Rpg
Multiplayer: Brak. Możliwe , że potem będzie.
Pegi:12
Cena: 20$ ok.100 zł (PC) ok.200 zł(XBOX , PS3)

yiWCsl1.png
Opublikowano

Kategoria 2

 

Wstęp.

 

Marzy mi się gra rajdowa z prawdziwego zdarzenia, z prawdziwymi trasami, ale nie jakieś Nowe Jorki i inne Amerykańskie przereklamowane pomysły, ale typowe Polskie rajdy np. Lew Kłodzki, Rajd Świdnicki czy Rzeszowski. Prawdziwa Polska, a my byśmy zajmowali pozycję managera naszej załogi i również pozycję kierowcy naszego auta. Na samym początku nie dostajemy evo9 lecz dużo słabsze auta i ścigamy się w mniejszych kategoriach np. Citroen Saxo lub C2 z silnikiem 1.6. Nasz pilot prowadzi dubbing po polsku, aby jeszcze bardziej wczuć się w rozgrywkę, a za każdy rajd dostajemy określone pieniądze. Sponsorzy, których sami będziemy musieli sobie wygrać będą oczekiwać od nas sukcesów, ale nie od razu wygrywania wszystkich OSów, ale np. dojechanie do mety, albo ukończenie wszystkich OSów bez kolizji. Z etapu na etap wymieniamy części w naszym samochodzie i dostosowujemy go tak, aby nie wyjechał z garażu na slikachm kiedy pada śnieg.

 

Ciąg dalszy.

Aby móc się wciągnąć jeszcze bardziej w rozgrywkę nasz pilot będzie mówił językiem potocznym i dla wszystkich zrozumiałym, a także sypał żartami z rękawa jak Kryszak. Jako manager oprócz ustalenia w jakich oponach i z jakim silnikiem mamy wystartować będziemy mogli także pochawalać lub prowokować naszym przeciwników, a także zatrudniać co raz to lepszych mechaników do naszego warsztatu. W tej grze nie tylko trzeba będzie umieć dobrze prowadzić zakręty, ale także będziemy musieli się spełnić w roli kierownika całej załogi wyścigowej. Produkcja największy nacisk nakłada na klimat i wczucie się w rozgrywkę tej gry. Wszystko, aby się przyjemnie wracało do rajdów po wyłączeniu komputera o 3 w nocy, bo przecież trzeba wstać rano do szkoły :).

 

Nazwa: Rajdowe Szaleństwo Protrzysta osiemset extra elo 4 3 2 1 START: Edycja limitowana, kolekcja pierwsza, złoto cztery.

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

Kategoria 2

 

,,Hard Life"

 

Gra zaczyna się od krótkiego filmiku.Widać na nim malowniczy kraj jakim jest Peley.Zamieszkiwany jest on przez plemię Malba.Pewnej nocy plemię zostaje zaatakowane.Mężczyźni i kobiety polegli,a dzieci zabrano do niewoli.Miały one tam ciężko pracować.W tym momencie zaczyna się gra.Naszą postacią jest jeden z chłopców o imieniu Malu.Pierwszym zadaniem jest ucieczka z kopalni wroga.Nie jest to łatwe,gdyż wszędzie są żołnierze.Musimy uciec ściekami.Gdy się wydostajemy,nasza postać ma dopiero 8 lat.Zaczynamy zbierać różnie przedmioty,aby tworzyć z nich narzędzia,bronie i inne przydatne rzeczy aby przeżyć.Musimy też znaleść sobie schronienie każdej nocy oraz rozpalić ognisko.Zdobywamy przy tym osiągnięcia które są bardzo rozbudowane.Zdobywając je,a także zabijając zwierzęta i wrogów dostajemy punkty,które nie wbijają nam poziomu,lecz sprawiają że nasza postać jest starsza.Im więcej będzie miała lat,tym będzie większa,silniejsza i sprawniesza.Cała mapa jest naprawdę ogromna,a osiągnieć,wyzwań mniejszych i większych a także wrogów jest naprawde nie mało.

 

 

Typ:przygodowa

Czas gry: 15 godzin+

Opublikowano

Kategoria 1

 

118.jpg

Jest to gra wyprodukowana przez niemieckie studio Piranha Bytes oraz JoWooD Enterntainment w 2002 roku w której ostateczną decyzję zawsze podejmuje gracz. W pierwszej części wcielamy się w Bezimiennego bohatera który został skazany za drobne przestępstwo na prace w kopalniach w Górniczej Dolinie, która została odcięta od świata zewnętrznego przez potwora zwanego "Śniący". Po wydarzeniach z Górniczej Doliny pojawiamy się w okolicy miasta portowego Khorinis, a ściąga nas tam mag Xardas. Naszym zadaniem jest powstrzymanie hordy potworów pod dowództwem smoków, ale nie myślcie ,że będzie to takie łatwe... otóż nie w tym świecie prawie wszystko i wszyscy będzie chciało nas zabić oprócz mieszkańców miast i wsi, a więc trzeba być czujnym. Aby powstrzymać "Armię Ciemności" przyzwaną przez "Śniącego" potrzebujemy OKA INNOSA (amulet pozwalający kontrolować smoki) ,którego strzegą Paladyni w Khorinis, a na ich czele stoi Lord Hagen. Przy tej grze można spędzić naprawdę ogromne ilości czasu, zwłaszcza, że warto tutaj eksplorować w poszukiwaniu doświadczenia, łupów i uzbrojenia. Nic nam nie przyjdzie łatwo.

Jest to jedna z moich ulubionych gier i szczyci się grywalnością i szeroko rozwiniętą fabułą. Przeszedłem tą część już kilka razy i nadal się nie nudzę bo odkrywam nowe tajemnice gry. Jeśli miałbym oceniać tę grę w skali 1-10 to by otrzymała zasłużone 10/10, chociaż grafika nie powala tak jak i system walki, ale nie tylko to się liczy w grach z resztą grafika nie jest aż tak zła, podobnie jest z walką powala ona nawet niektóre gry z lat 2010+.

Jest to jedna z nielicznych gier mojego dzieciństwa, więc mam do niej jakiś sentyment i gdy do niej powracam zawsze przypominają mi się chwile młodości i beztroski. Ale nie odbiegajmy od tematu :) Jeszcze parę słów co do samej serii Gothic.

Kolejne części (3, 4 i dodatki) nie zachwyciły mnie tak jak części I i II, po prostu nie miały "tego czegoś" co miał Gothic pierwszy i drugi, ale i tak skoro jestem fanem to postanowiłem zagrać w nie aby poznać dalsze losy Bezimiennego Bohatera i poznać jego imię. Serdecznie polecam tą grę każdy fan kultowych RPG'ów powinien zapoznać się z tym tytułem :)

To wszystko z mojej strony pozdrawiam serdecznie.

Przepraszam, że tak dużo ale naprawdę bez nawet jednej z tych informacji wszystko by inaczej brzmiało.

 

 

Mam pytanie 02 czerwca zostaną ogłoszone wyniki czy zostanie zamknięta możliwość dołączenia swojego dzieła ?

Opublikowano

Kategoria #1

 

 

Just cause 2.

 

 

Just cause 2 (angl. Słuszna sprawa) to druga czesc gry akcji wydanej przez szwedzką firmę Avalanche

Studios. Głowny bohater Rico ,,Skorpion" Rodriguez pracuje dla organizacji o nazwie agencja. W II odslonie wyrusza na wyspe Panau by obalic brutalne rzady dyktatora- Mlodego Panaya.

W grze mozna dowolnie exploatowac ogromna wyspe niszczac przy tym wiele przedmiotow (silosy z paliwem, budki propagandowe czy pomniki dyktatora) za co rosnie nam chaos czyli reputacja. Rico potrafi jedzic kazdego rodzaju pojazdem, co jest oczywiste, lecz umie takze stac na dachu nawet lecacego samolotu! Rewolucyjnym patentem jest chwytak z linka pozwalajacy podczepiac bohatera do scian, wspinac sie na nie, podczepiac ludzi do pojazdow, czy atakowac nia, oraz nielimitowany spadochron. Jest to jedna z niewielu gier, w ktorych rozgrywka nie konczy sie po wykonaniu fabuly-mozemy nadal explorowac wyspe w poszukiwaniu narkotykow dla frakcji czy sianiu chaosu niszczac przedmioty w kolejnych lokalizacjach.

 

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Kategoria number uno #1

Gothic 2 Noc Kruka

Sequel niesamowitej produkcji studia Piranha Bytes. Akcja toczy się w okolicach tajemniczego miasta Khorinis, Górniczej Dolinie oraz Jarkendarze. Nasz bohater musi podobnie jak w części pierwszej zwyciężyć zło, którym tym razem są smoki oraz potężny mag imieniem Kruk. Przez całą przygodę będą towarzyszyć nam nasi przyjaciele z poprzedniej części. Autorzy odwalili naprawdę masę dobrej roboty ze względu na to, że nie grając w pierwszą część nic nie stoi na przeszkodzie by całkowicie delektować się piękną fabułą tej produkcji. Przez całą grę będziemy rozwijać naszego antagonistę, którego można rozwinąć na miliony różnych sposobów zaczynając od walki mieczem, łukiem przez złodziejstwo aż do magii. Ciekawym elementem jest też możliwość rozwoju naszego bohatera w kierunkach nie tylko bojowych, lecz także możemy uczyć się rzeczy takich jak alchemia, polowanie czy nawet wykłuwanie mieczy. Mamy do dyspozycji masę gildii do których możemy dołączyć i każda z nich wiąże się z innymi możliwościami oraz misjami.

Mała literówka :) Powinno być wykuwanie / kucie. :P

Opublikowano

Mała literówka :) Powinno być wykuwanie / kucie. :P

Nie spam, takie rzeczy to na PW

@TOP

Jeżeli jeszcze raz ktoś napisze post nie związany z konkursem posypią się warny, ten temat jest od dawania swoich prac na konkurs jeżeli ktoś chce podyskutować zapraszam tutaj :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/948433-dyskusjakonkurs-stworz-swoja-produkcjerecenzje/

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Kategoria 1

pl_dragon-age-origins-logo-480x100.png?c

 

Nadejście godnego następcy Baldur's Gate? Fani gier RPG będą zadowoleni z jednego z nowszych tworów studia BioWare jakim jest Dragon Age: Origins(pol. Dragon Age: Początek), które zasłynęło z produkcji takich jak: Jade Dynasty, KOTOR, czy seria Mass Effect. Uniwersum zaprojektowano od podstaw lecz na podstawie tolkieniowskiej twórczości, stworzono na nowo mechanikę gry, uruchomiono sieć społecznościową i to wszystko dostosowano pod silnik gry Eclipsa. W grze nie postawiono nacisku na wieloklasowość i wybór rasy, gdyż dostępne są jedynie 3 klasy: wojownik, łotr, mag i 3 rasy: człowiek, elf i krasnolud, lecz na możliwość wyboru pochodzenia naszej postaci. Grę rozpoczniemy w fikcyjnym świecie Thedas, które jest podzielone na mniejsze państwa i jako Szary Strażnik będziemy zmuszeni zjednoczyć podzielone społeczeństwo, i pokonać mroczne pomioty z Arcydemonem w roli głównej. Oprócz fabuły na uwagę zasługuję znany już system decyzji moralnych, który nie śledzi poczynań gracza, ale jednocześnie wpływa na historię, więc to od nas zależy, czy np. idąc po trupach do celu zdecydujemy się na akt łaski lub nie. W grze postawiono też nacisk na myślenie. Tzn. bitwa z potencjalnymi przeciwnikami będzie wyglądać jak taktyczny RTS, ale z możliwością zatrzymania gry i z maksymalnie trzema towarzyszami. Ponad to oddziałujące na siebie umiejętności nadają grze smaku. Czyli planując bitwę trzeba m.in. uwzględnić to, że lodowe ataki zgaszą naszą lub towarzyszy ognistą ofensywę. Amatorzy relacji miedzy bohaterami również będą zadowoleni, gdyż możemy z towarzyszami wchodzić w interakcję i z czasem nawiązać hetero- lub homoseksualny związek. Gra oprócz ciekawego uniwersum oferuje nam wiele godzin rozgrywki wraz z edytorem misji. W celu poznania całej gry i jej elementów spędzimy przy rozgrywce nawet 80 godzin. Dragon Age: Origins mimo wielu źródeł inspiracji jest jedną z najlepszych RPGów, która w połączeniu z przyjaznym dla użytkownika interfejsie i ciekawym światem dostarcza wiele frajdy.

 

* Regulaminowe 10 zdań. Ponad to 4 równoważniki zdań, o których nie było wzmianki na dzień dzisiejszy, tj. 22.05.13 23:25. :P - Jakby coś nie pasowało, to proszę organizatora konkursu o pw.

Opublikowano

Kategoria II



Tytuł Ang. - Island of death


Tytuł Pl. - Wyspa smierci


Typ gry - Przygodowa



Fabuła



Akcja odbywa się na dalekiej wyspie o której wiedzą tylko nieliczni, na żadnej mapie nie ma tej wyspy.


Wyspę odkrył Steve, bardzo bogaty człowiek który postanowił robić testy genetyczne.


A więc on i jego naukowce postanowili wybrać paru żołnierzy z legi cudzoziemskiej, ponieważ wiedzieli że oni na pewno się nadadzą na testy. A więc wybrali 5 osobników tłumacząc im że idą osłaniać ich wyspę przed innymi ludzi którzy próbują odkryć wyspę.


A więc po 2 dniach obeznania z wyspą postanowili zacząć testy, jako pierwszego żołnierza wybrali najmłodszego o imieniu Johny.


Jak już dochodzili do laboratorium Johny zaczął coś podejrzewać że coś idzie nie tak, zobaczył laboratorium więc postanowił walczyć.


Naukowcy od razu postanowili uśpić Johnego a następnie przywiązać do krzesła. Jak Johny się obudził postanowili mu wstrzyknąć ich nowy wynalazek który nazwali CS (Chińska Szpryca), postanowili jako że to pierwszy test dać dawkę 50 ml. Po 10 sekundach Johny przestał oddychać, następnie po paru sekundach zatrzymało mu się serce. Postanowili go wyrzucić na środek wyspy i zostawić stworą na pożarcie.


Steve poszedł po następnego żołnierza o imieniu Patrick, a więc Patrickowi spodobało się laboratorium więc Steve powiedział mu ich zamiary ku jego zdziwieniu Patrickowi spodobał się pomysł i zgodził się bez problemów na testy genetyczne. A więc Steve by nie stracić dobrego królika doświadczalnego postanowił podać tylko 20 ml CS. W końcu nadeszła ta chwila, wstrzyknięcia CS.


Po 10 sekundach Patrick przestał oddychać, Steve myślał że już po nim lecz nagle Patrick wstał bez problemu zdrowotnych.


Tak samo zrobili przy następnych 3 żołnierzach lecz z dawką 10 ml ponieważ Patrick chciał zostać ich liderem. Tak się też stało, został najlepszy z jego ekipy. Mięśnie narastały im codziennie jak po rocznym treningu, szybko doszli do starej formy. Lecz Johny tak na prawdę nie umarł. Dlatego że była większa dawką jego geny są jeszcze silniejsze. Johny pragnął zemsty, postanowił wybić wszystkich raz po razie. Gdy Steve przygotowywał swoich żołnierzy do wojny z innymi wojskami Johny szykował zemstę.


Johny nie wiedział co mu dali lecz powoli zaczynał się domyślać że to modyfikacja genetyczna, nagle zaczął szybciej biegać, lepsza koordynacja ruchu oraz jego siła była nagle pięciokrotnie większa. Gdy Steve wysłał swoich żołnierzy by przetrzepali wyspę czy nie ma tam na 100% innych ludzi, tego samego dnia wieczorem Johny ujrzał jednego z żołnierzy postanowił od razu go zaatakować. Żołnierz nie miał żadnych szans lecz Johny nie zabił go, próbował wyciągnąć z niego informacje o wstrzykniętym genie. Tymczasem żołnierz nagle z niewiadomych przyczyn zmarł. Tego samego wieczoru gdy wróciło tylko 3 żołnierzy Steve się wystraszył, wiedział że byle co by go nie powstrzymało. Od razu pomyślał o Johnym następnie postanowił postawić wszystkich na nogi aby go znaleźć i zabić!


Johny domyślił się że taki będzie jego następny krok, więc postanowił się zabezpieczyć i porobić pułapki z przedmiotów które spotkał na swojej drodze. Następnie schował się wysoko na drzewie z którego miał widok na całą okolice. Gdy naszła noc zaczeła się walka o życie.


Większość ludzi została pozabijana przez pułapki, lecz zmutowani żołnierze nie dali się złapać po czym postanowili kontynuować szukanie. Pierwszego żołnierza Johny zobaczył z daleka, postanowił zabić go z zaskoczenia. Udało mu się to bez problemu, postanowił szukać następnej ofiary. Ku jego oczom śmignął drugi żołnierz, Johny postanowił iść zanim po czym doszli do bazy Steve'a.


Johny odrazy wykończył przed ostatniego żołnierza, wiedział że lider będzie silniejszy lecz się nie poddawał.


Gdy wszedł do środka bazy zobaczył Patrick'a oraz Steve'a czekających na niego z armią. Postanowili go uśpić, lecz po mutacji było to nie możliwe. Więc Johny nie mając nic do stracenia postanowił zaatakować, Patrick i Steve postanowili się schować na końcu bazy z nadzieją że armia go wykończy. Lecz Johny nie miał żadnych problemów aby całą armie rozwalić. Gdy szedł do Steve i Patrick'a zobaczył mały pokoik z ładunkami wybuchowymi, wpadł na pomysł aby po robocie wysadzić całą wyspę razem z sobą. Gdy już dochodził do nich zobaczył Patricka czekającego na niego, postanowił go zabić powolną śmiercią. Lecz Patrick miał inne plany. Walka była zawzięta, ciągła się i ciągła. Lecz nagle Johny doznał dziwne uczucie jakby dostał jeszcze raz CS. Patrick myślał że wygrał postanowił iść po Steve i pokazać mu swoje dzieło. Tymczasem Johny obudził się z jeszcze raz taką siła, szybkością oraz inteligencją. Gdy Patrick szedł ze Steve'm ku jego zdziwieniu Johnego już nie było. Gdy nagle Johny zaatakował go w plecy, Patrick zemdlał od razu. Johny nie tracąc czasu wziął Steve'a następnie przywiązał go do ładunków wybuchowych. Po czym poszedł wykończyć Patrick'a, bił go nieustannie następnie postanowił go przywiązać tak samo jak Steve'a. Gdy już aktywował ładunki wybuchowe miał 30 sekund aby oddalić się na co najmniej 200 metrów od wyspy. Niestety nie oddalił się tak daleko...



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Pewnie ostatnie miejsce ^_^


`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Kategoria 2

Nazwa: Deadly Explode

Gatunek: Akcja

Wiek: 18+

Zawiera: Przemoc, przekleństwa, narkotyki

Rok 5034. Wybuch wielkiego reaktora atomowego. Świat w jednej chwili zmienił się w po apokaliptyczną krainę. Władzę obejmują niewielkie aczkolwiek niezwykle silne grupy napromieniowanych Zombie. Wybuch był tak wielki, że można go było odczuć po drugiej strony kuli ziemskiej od miejsca wybuchu. Jesteśmy Davem, głównym bohaterem tej gry. Dave został jednym z nielicznych ludzi którzy to przetrwali. Dave chce powstrzymać całą inwazję i przywrócić spokój na ziemi. Czy mu się uda? Zobaczymy...

1378238828-U336505.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...