Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

StrangeWorld [Dedyk] [100S] [Survival + Frakcje] [Modyfikowany Świat] [Dungeony] [Autorskie Pluginy] Zapraszam!


AdaxPlaying

  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co my?lisz o tym serwerze

    • Fajny , na pewno zagram!
      23
    • Mo?liwe ?e b?dzie co? z tego
      12
    • Raczej dziwny..
      0
    • G?upi
      2
  2. 2. Podoba ci si? prezentacja?

    • Tak
      29
    • Nie
      8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

34719393977078870622.jpg

 

Niepowtarzalny Serwer Minecraft!

Piękna Mapa..

Dungeony..

Zmodyfikowany Survival..

Bez Modów!

Wszystko zaoferuje ci serwer Strane World!

 

 

31644903824233396144.jpg

 

- 100 Slotów

- 10 GB ram

- Serwer postawiony na silniku Spigot

- Typ Serwera: Zmodyfikowany Survival/frakcje

- Admini 15+

- Autorskie Pluginy

 

 

 

27881840731431323843.jpg

 

 

Mapa Robiona za pomocą pluginów Voxel Sniper oraz World Edit

Wielkość mapy może i nie zachwyca ale i nie powinno być za mało miejsca

mapa to 5k x 5k kratek.

Na mapie porozmieszczane są dungeony w których co 24h odnawiane są itemy

Wędrując po świecie możecie odkryć biomy jakich jescze nie widzieliście,

Duże ponad wymiarowe drzewa, Wełniane Biomy i wiele więcej!

Nie wszędzie można niszczyć jednak ponad 80% Mapy jest do waszej dyspozycjii

(niszczyć nie można tylko dungeonów, Posągów, Budynków, Ruin itp)

 

28883318576730181045.png

 

86746217368175782923.png

ihd4gl7unwv9_t.jpg

3blslee4y13y_t.jpg

98381177862461562520.png

 

15710109535593897696.png

 

 

96796535406273461904.jpg

 

 

[Admin] ew4adax

[Admin] xFoleyPoland

[Moderator] Thazzi7

[budowniczy] Anewil

[budowniczy] Piku

[budowniczy] PSPvPOLAK1333

 

 

 

 

37601574907884254573.jpg

 

 

IP: sworld.maxcraft.pl

 

Strona WWW: http://smute9.wix.com/strangeworld (przepraszam że bez własnej domeny jednak mój portfel by tego nie uniusł :< )

 

 

 

 

1 Osoba jaka wejdzie na serwer otrzyma range Vip na 10 Dni!

Opublikowano

Macie jakiegoś Ts3? Chętnie wbije pogadać.

Team Speak 3 Zrobię o ile serwer wypali ;P

 

Bo szczerze mówiąc to mój 3 serwer ;x...

 

- Mini Games (upadł z powodu małej ilości graczy ( na 100 slotów średnio 20-30))

 

- PvP (Upadł też z powodu małej ilości graczy ( na 60 slotów maxymalnie 20 osob było :P..)

 

i teraz ten Zmodyfikowany Survival mam nadzieje że wypali ;x

Wykupiłem najlepszą maszyne jaką znalazłem w przyzwoitej cenie ( nie pytaj jakiej...)

Oby było wszystko ok..

Opublikowano

Szukacie Moderatorów lub Supporta do Teamu?

 

Ewentualnie modów potem byśmy szukali...

Ale to musiałbym jescze z innymi skonsultować

 

 

- za 3/4 Dni jakies fotki wrzucę :P

Opublikowano

Jak Serwer wystartuje to radze wam zrobic nową reklamę ładniejszą, bo ten biały na tle wygląda słabo i wyśrodkować a ważniejsze rzeczy podkreślić, tematy powiększyć i dać ss na dole.

Opublikowano

Jak Serwer wystartuje to radze wam zrobic nową reklamę ładniejszą, bo ten biały na tle wygląda słabo i wyśrodkować a ważniejsze rzeczy podkreślić, tematy powiększyć i dać ss na dole.

 

Może i zrobię :P,,

 

Jednak moim zdaniem reklama jest prosta i łatwo czytelna :P?

Opublikowano

Zapowiada sie bardzo fajnie :3 Na pewno zagram.

1351451567-U710218.png

Większość ludzi mówi że ' oryginalność ' jest fajna lecz tak naprawdę gdy powiesz że wolisz Dżem niż One Direction czy Justina Biebera że nie podobają ci się Vansy bądź Conversy to uznają cie za osobę dziwną i po prostu wyśmieją...Zajebisty ten nasz XXI wiek,czyż nie ... ?

Opublikowano

Zapowiada sie bardzo fajnie :3 Na pewno zagram.

 

Dzięki za pozytywnom Opinię :P

 

Jutro (maxymalnie po jutrze) dam zdjęcie losowo wybranego Dungeonu.

Opublikowano

Zarzuć ss wełnianego Biomu :D

 

Tak właśnie średnio nam ten Wełniany Biom wyszedł xD...

 

Troszkę Go ulepsze (ja albo anewil) i dam fotke

 

 

@Edit: Jutro Dam SS 1 z 5 biomów wełnianych

Opublikowano

Co do biomów to nie jest źle :3 Fajnie będzie zagrać na takim "Innym" serwerze : ) Mam nadzieje że to wypali a serwer nie padnie bo tygodniu/miesiącu.

1351451567-U710218.png

Większość ludzi mówi że ' oryginalność ' jest fajna lecz tak naprawdę gdy powiesz że wolisz Dżem niż One Direction czy Justina Biebera że nie podobają ci się Vansy bądź Conversy to uznają cie za osobę dziwną i po prostu wyśmieją...Zajebisty ten nasz XXI wiek,czyż nie ... ?

Opublikowano

Co do biomów to nie jest źle :3 Fajnie będzie zagrać na takim "Innym" serwerze : ) Mam nadzieje że to wypali a serwer nie padnie bo tygodniu/miesiącu.

 

 

Dzięki :P

 

Biomy jescze udoskonale, Dodam więcej jakiś mini górek, Więcej drzewek Itp :P...

 

A co do tego czy serwer padnie to powiem tak:

 

Będzie graczy? //// Serwer nie padnie :P...

 

Miałem serwer survival , padł po roku przez nieogarniętego Moda który banował praktycznie za nic ( dowiedziałem się o tym niestety po fakcie..)

 

Myślimy jescze o dodaniu TexturePacka jakiegoś :P

Opublikowano

#Refresh

 

Itemy na gildie:

 

64xDiaxy,żelazo,złoto,kox jabłka

 

Piszcie czy chcecie życia na serwerze czy nie ?



Czy może Hardcoore całkowity


Czy też poprostu zwykły survival

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...