Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] CraftOX [DEDYK][MODY][100 SLOTÓW][Nowe rudy i setki nowych itemów...][Napisz jakie byś chciał(a) mody na serwerze!]


Serip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak ale chciałem sprawdzić czy golemy z Thaumcrafta i roślinki z Magical Crops współgrają ze sobą. A poza tym nie wiem gdzie jest to ułatwienie po stronie Thaumcrafta. Ja widzę jedynie fajne funkcje, które warto wykorzystać, chodź z tego co widzę i tak nikt tego nie robi. Proponuję jednak zablokować używanie(nie crafting) Wand of Excavation, gdyż to narzędzie może znacząco ułatwić rozgrywkę, to prawda, dlatego większość serwerów je blokuje. Mowie Ci, że warto dodać te dwa mody. Tyczy się to też Ars Magicki.

 

 

W tej chwili serwer wystartuje bez tej modyfikacji. Jeżeli gracze będą nalegać na te modyfikacje to pojawią się ;)

Z aktualizacją nie będzie problemu.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja tam chcialbym te dodatkowe rudy . ;3 Onyks i te sprawy. ;3

 

SimpleOres odpada ;)

Jeżeli masz na myśli inną modyfikacje to napisz jaką.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Serip więc umowa stoi, poczekam na te mody xP. No i wreszcie ktoś dostrzegł że Simple Ores to zwykły, tandetny badziew. A co w końcu z RPG inventory? Skoro nie będzie na razie Thaumcrafta to chociaż tym się pobawię może.

bipsMal.png

Opublikowano

Ja bym proponowal wgrac takie mody jak:

Nei (kazdy bedzie mogl sobie sprawdzic jak craftowac itemy i przy okazdji admini beda mogli brac stamtad itemy (taki tmi)

rei's minimap (minimapka)

Inv twaks (nikt nie bedzie mial burdeluw ekwipunku)

Gems+ (dodaje nam nowe rudy i umozliwia robienie z nich narzedzi i zbroi oraz dodaje 1 moba (chyba :P))

Enchanting Plus (dodaje lepsze enchantowanie)

Opublikowano

Ja bym proponowal wgrac takie mody jak:

Nei (kazdy bedzie mogl sobie sprawdzic jak craftowac itemy i przy okazdji admini beda mogli brac stamtad itemy (taki tmi)

rei's minimap (minimapka)

Inv twaks (nikt nie bedzie mial burdeluw ekwipunku)

Gems+ (dodaje nam nowe rudy i umozliwia robienie z nich narzedzi i zbroi oraz dodaje 1 moba (chyba :P))

Enchanting Plus (dodaje lepsze enchantowanie)

 

Większość tych modów będzie lub będą inne, które działają na tej samej zasadzie.

 

 

 

Moze dodaj cos w stylu Elemental Creepers ?

Jeżeli jest ta modyfikacja to czemu nie?

 

 

Serip więc umowa stoi, poczekam na te mody xP. No i wreszcie ktoś dostrzegł że Simple Ores to zwykły, tandetny badziew. A co w końcu z RPG inventory? Skoro nie będzie na razie Thaumcrafta to chociaż tym się pobawię może.

Muszę jeszcze się bardziej przyjrzeć tej modyfikacji - RPGInventory.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

To, że onyx który bardzo łatwo zdobyć, nawet o wiele łatwiej niż diament jest o wiele za dobry i powoduje, że ekwipunek z innych modów, porównywalny z diaxowym staje się słaby i bezużyteczny.

 

@Czekam z niecierpliwością na start.

bipsMal.png

Opublikowano

W sumie to co złego jest w simple ores?

 

Jak pisał użytkownik wyżej. Ta modyfikacja ułatwia bardzo grę na serwerze, a przy wojnach gildii jest ona bardzo dużym ułatwieniem.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

dodacie jammy furniture mod?? do wystroju gildi była by fajna

 

Jeżeli modyfikacja jest na 1.5.2 i nie będzie gryzła się z innymi modami to będzie dodana.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Dodajcie plugin Hostile World

 

Prezentacja moda :

 

 

 

 

Grasz w LoL'a, lub pomogłem ? Klikaj !



49c599ae0598a7fcaff52ce521d164ea.jpg


10 20 30 40 50 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000

Opublikowano

Dodajcie plugin Hostile World

 

Prezentacja moda :

 

 

 

 

 

 

Jeszcze meteoryt walnie w spawn ;D

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Nie mogę się doczekać , kiedy będzie start.


Czy mod MoCreatures zostanie dodany? ;D

Opublikowano

Nie mogę się doczekać , kiedy będzie start.

 

Czy mod MoCreatures zostanie dodany? ;D

 

Z racji tego, że wróciła stara ekipa serwera, a modów nie mieliśmy do końca złożonych, to przesuwamy jeszcze start o tydzień, dwa. Więcej informacji w głównym temacie. Prosimy o cierpliwość, a moderatora o nie zamykanie tematu. Nadal mile widziane są propozycje modyfikacji. Zobaczy, a może dodamy te mo'cretures, bo wiele osób mnie prosiło o tą modyfikacje.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Uczeń
Opublikowano

A ja bym chciał na serwerze zobaczyć modyfikację AirCraft. Jest to coś w stylu Zeppelin, ale chyba działa na multi.

Opublikowano

Juz nie moge se doczekac serwa :D

 

A z pluginow bedzie cos w stylu jak np. Town lub Factions ?

 

Na 100% będzie factions z dodatkami.

 

 

 

 

A ja bym chciał na serwerze zobaczyć modyfikację AirCraft. Jest to coś w stylu Zeppelin, ale chyba działa na multi.

Modyfikacja ciekawa. Pomyslimy, a listę dokłądnych modyfikacji dostaniecie za kilka dni :)

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...