Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] [ZamCraft] [Średniowiecze] [Jedyny w Polsce]


H2SO3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZamCraft!

Witam w prezentacji serwera ZamCraft może opiszę o co będzie w nim chodziło?

Serwer bazowany na starym Polskim średniowieczu!

Uczyliście się na historii kiedy to był Król, Baron Magnat i Chłop?

Właśnie u nas na serwie tak jest!

Stoi zamek wokół którego są małe działki dla Graczy. Gracz gdy stanie się bogatym może kupić za pieniądze (zbieramy i sprzedajemy surowce działeczkę większą wraz z Domkiem stojącym na niej [domek będziemy musieli wyremontować (dziury w dachu itp)]

Bogaty gracz za blok diaxa trochę kasy może kupić rangę Kupiec która będzie miała dostęp do specjalnego sklepu w którym będą ceny dość niskie, a korzyści wiążące się z tym są następujące

- Możemy sprzedawać to dla graczy (Kasa kasa kasa)

- Minerały trudno dostępne pod ręką

Za 2 bloki diax i 2 bloki złota do kupienia jest ranga Hetman która może założyć gildię i dostaje od razu (4 stack drewno do wyboru i 12 stacków cegieł)

Za 8000 Dostępna jest ranga Czarnoksiężnik która ma: [Działkę pod zamkiem głównym.] [Ekwipunek Magika czyli skrzynie wypełnioną różnymi itemami do robienia potionów]

Także możemy kupić rangę Szlachcic i Magnat (Komendy i reszta będą w grze)

Co dostają rangi?

-Rzemieślnik - Działka taka jak do kupienia za monety na której będzie stał domek i warsztat rzemieślniczy (Budynek z cegieł kowadło enchant table crafting itp). + Możliwość robienia sklepów. Cena około 11 zł

-Szlachta - Mały dworek (pałacyk mały z drewna), duża działka z ogródkiem (płot jako ogrodzenia). I różne komendy. Cena około 12000

-Magnat - Pałac (ogrodzony murem z kamienia) Diaxy :DDDDD, Ogromna działka z ogrodem a pod działką lochy z mobspawnerami. I różne komendy.Cena około 22000 monet

-Lord - Kilka komend i duża działka . Cena 2400 Monet

-Król - Własny zamek, możliwość zakładania gildii, fly + spawner (Ustawia typ moba który ma się respić) + Dodatkowy sklep króla... cena około 50000 monet.

Monety będziemy zarabiać powoli (Tak jak w starej Polsce)

Dostępna będzie mapa do zbierania surowców.

Start przywidujemy na około 4-5 czerwca.

-Szukamy Budowniczych do projektu którzy zaczną pracę nad mapą od 1 czerwca. Pisać gg 47042829

-Szukamy ludzi do dawania działek Pisać gg 47042829

Rangi też nie będą zwykłe a oto spis rang:

-Właściciel = Król

-Admin = Książę

-Moderator = Baron

-Magnat

-Szlachta

-Gracz = Chłop

-Lord = Do kupienia za monety

-Dziewczyna = Baba

-Król = Do kupienia za pieniądze wirtualne.

-Czarnoksiężnik

-BogatyGracz(ranga do kupienia za pieniądze wirtualne) - Kupiec

-Hetman- Do kupienia

Czekamy na was drodzy gracze!!!

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Podobną :D

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

sa tylko 2 rangi z wykle ( +1 dla dziewczyn -.- ) A resszta to dla ekipy i vipasów, jak dla mnie nie opłacalne ;f Jak już to może o hetmanach byś pomyślał czy cuś

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

Dobry pomysł pomyślę nad Tym :D Dzięki

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

F5 :DD

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Dodałem kilka rang...

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Jak się uda to 3-4 czerwca

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Zaciekawiła mnie prezka , Odezwe sie na gg ;)

sygna7.png

 

Aktualnie nic nie robię

Jeśli ktoś jest chętny na projekty typu spolszczenia Gier chętnie pomogę ;)

 

Opublikowano

Super takiego historyka się nie spodziewałem! Masz niezły pomysł :D

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Dodałem do kupienia rangę milord :P Coś dla fanatyków tego mema :D

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

F5 Pisać pisać co sądzicie,

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Zrobione tylko dla kasy.

cute_anime_girl_by_kisakupl-d56xzn2.png

Hotarti <3 <3 <3 I <3 Anime

Żyjemy w chorym świecie gdzie bycie sobą jest chwalone w sieci, zaś w rzeczywistości prowadzi do samotności. :C

Opublikowano

Jak tylko dla kasy???? NIE NIE DLA KASY!! PATRZ ILE RANG JEST ZA PIENIĄDZE W GRZE... O to chodzi sorry za capsa... Ale mnie to wkurzyło

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Milord? Co to ku*wa jest za ranga?! Chyba raczej Lord znawco średniowiecza... Już nie wypowiem się na temat reszty rang... Wszystko na doty ;_;

u2q6.jpg

Opublikowano

@up x2

No 3 rangi do kupienia w grze.

 

Reszta do kupienia za sms.

 

Dodatkowo znajomość średniowiecza jak napisał kolego wyżej nikła.

Więc mi nie mów ,że nie dla kasy.

cute_anime_girl_by_kisakupl-d56xzn2.png

Hotarti <3 <3 <3 I <3 Anime

Żyjemy w chorym świecie gdzie bycie sobą jest chwalone w sieci, zaś w rzeczywistości prowadzi do samotności. :C

Opublikowano

Milord to taka dodatkowa...



Ale usunę tak to prawda dziadowsko to wygląda

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Tak już zmieniłem (wczoraj) to był głupi pomysł :)

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Możesz mówić co chcesz, ale widać, że to dla kasy.

Niedawno grałem na super serwerze fabularnym w klimacie średniowiecza i powiem Ci, że nie było nawet rangi VIP.

Jedyne co było do kupienia to pierdoły typu pare stacków drewna za 2.46zł SMS'em. (Na jakieś tam wspomaganie serwera)

Nie było graczy lepszych, bo mają kasę na koncie, wszyscy byli równi, a klimat cud-miód.

 

Jeszcze wpierdolcie Mini-Vip, TrocheWięcejNIżMini-Vip, JużPrawieŚredniVip itp.

Powodzenia życzę, raczej nie zagram, a bo mnie jakiś magnat za 24zł zabije. :)

 

@DOWN

 

Jak najbardziej :) Nie mam absolutnie nic przeciwko rangi Vip, która dostanie jakieś tam większe przywileje,

ale 3 rangi za walutę w grze, a reszta za złotówki to przesada. :/

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Pomysł kiepski, zapowiedź w ogóle nie zachęca do grania/czekania na serwer. Co do posta @up Skaciu masz trochę racji wiele serwerów jest tworzonych dla kasy, mnie to też denerwuje jak jest 10 rodzai vipów, mimo wszystko Vip stanowi podstawę opłacania serwera, dlatego całkowicie się go usunąć nie opłaca, no chyba, że ktoś na kasie śpi i zależy mu tylko na graczach.

Niektóre sygnatury są bezsensowne...

Opublikowano

F5

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Usunąłem 2 rangi za pieniądze teraz będą dostępne tylko za kasę w grze. (Szlachta Magnat) Za 11 zł jest dostępny teraz tylko rzemieślnik ( z czegoś serwer utrzymywać się musi). Nasz klient nasz Pan.

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Jak dla mnie to tylko tego magnata powinieneś dać co najwyżej za hajs i to jakoś 11 zł max po osiągnięciu ragngi szlachcic +++ możesz dać hajs jeszcze

cute_anime_girl_by_kisakupl-d56xzn2.png

Hotarti <3 <3 <3 I <3 Anime

Żyjemy w chorym świecie gdzie bycie sobą jest chwalone w sieci, zaś w rzeczywistości prowadzi do samotności. :C

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...