Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałem pokazać tym co jeszcze nie wiedzą jak odpalić MH 5.0 na starym Obejściu

 

1. Sciągamy PL metina patchujemy do końca i czekamy aż sciągnie całego torrenta

2.sciągamy Obejście By 3g1

3.jak już załaduje nam się torrent odpalamy 1 raz metina (normalnie)

4. potem gdy już zalogujemy się na konto wyłączamy metina

5 i podmieniamy pliki obejścia z normalnymi plikami i odpalamy od teraz metina Metin2.bat tym z obejścia

6. jak odpalić MH już nie muszę mówić..

7. Skan: Skan

 

 

Jeżeli poradnik już był to sory za spam pisze to tylko po to żeby ci co nie wiedzą wiedzieli :P

 

Odrazu mówie że jak mam właczonego 1 hit atak wywala co chwile nawet jak nie wale wiec włączam se combo :P i wam też to polecam

xd5vrcjhj.png
Opublikowano

Witam chciałem pokazać tym co jeszcze nie wiedzą jak odpalić MH 5.0 na starym Obejściu

 

1. Sciągamy PL metina patchujemy do końca i czekamy aż sciągnie całego torrenta

2.sciągamy Obejście By 3g1

3.jak już załaduje nam się torrent odpalamy 1 raz metina (normalnie)

4. potem gdy już zalogujemy się na konto wyłączamy metina

5 i podmieniamy pliki obejścia z normalnymi plikami i odpalamy od teraz metina Metin2.bat tym z obejścia

6. jak odpalić MH już nie muszę mówić..

7. Skan: Skan

 

 

Jeżeli poradnik już był to sory za spam pisze to tylko po to żeby ci co nie wiedzą wiedzieli :P

 

 

Po upie działa? ^^

Jak tak to download zaraz ;]

Opublikowano

Maniek uderz glowa w sciane bo nie wiesz co piszesz i tylko ludzi oszukujesz. Wszystkim chodzi o 1hit ! on nie dziala tym twoim sposobem wiec co piszesz ze dziala w 100% zal

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Ehh jak dlugo to loguje i czy w ogóle loguje to obejscie

"A siema siema to przypał z podziemia"

 

"Cham i prostak aka pan riposta"

"Co jeden tu to większy głupielok,

I mój rozum taki że lepiej skryć w sombrero,"

"A w nozdrzach,

Ciągle zapach przygody,"

 

 

 

Kolekcjoner Plusików

;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...