Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Kilka sposóbow na zarobek na serwerze Balmora.pl


AsPol88

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wstęp:

WItam,w tym poradniku przedstawie wam kilka łatwych sposbów na zarobek na balmorze.

1.Robienie Misji.
a)Misja od Kapitana pt. 'Kamienie Metin'
-Misja od 8lvl(ja polecam na 10 robić,ponieważ z innej misji dostajemy broń na 10lvl +6)
-W tej misji mamy zniszczyć 5 metków bitwy.
-Eq
jakie nam będzie potrzebne to: zbroja,chełm,tarcza na 1lvl +6 i broń
na 8/10lvl +6(przedmioty te dostaniemy od biologa jako nagrode za misje)
-Po wykonaniu misji otrzymamy rękawice złodzieja na 2 godziny(brak możliwości zdejmowanie)
-Cena rekawicy to 20-40kk

b)Misja od Starszej Pani pt. 'Obrączka ślubna'
-Misja na 30lvl
-Musimy zabić 20 JIn-he
-Eq
potrzebne to zbrojana lvl 18/24 +5,tarcza i chełm na 21lvl +5(wszytko
dostępne u handlaża),potrzebujemy równierz fms/rib +6,dostajemy go od
kapitama za wbicie 30lvl.
-Za wykonanie misji otrzymujemy pierścionek zaręczynowy
-Cena pierścionka to 130-150kk

Polecam robić wszystkie misje bo można nieźle zarobić.

2.Drop zmianek i dodań
-Najlepszy lvl do dropu to 3-5lvl
-Przedmioty te dropimy na wilkach i dzikach(znajdują się one niedaleko pierwszej wioski)
-By
nam się dobrze dropiło potrzebujemy:zbroji tarczy,chełmu na 1lvl
+6,rękawicy złodzieja na 2h,400peleryn męstwa,Branzolety
zapomnienie(blokuje exp)kolczyków i braznzolety z bonem 'Szansa za
podwojenie przedmiotu 20%'
(!!!Ważne!!!)
-Nasz wkład własny:20kk(rękawica),10kk(pelki),1kk(branzoleta)
-W 2h nazbieramy 250-300 zmianek(cena 200 to 180-200kk)
-Po odliczeniu kosztów własnych zarabiamy ok.200kk

3.Bicie kamieni metin.
-Do bicia metinów potrzebujemy bojowca(można go zrobić medalami,kupić w IS za 11zł,albo od graczy za 200kk)
-Najlepszy lvl do rozbijania kamieni to 55lvl(mamy dobry drop na soham,w pielke i w lesie)
-By
poprawić nasz drop potrzebna jest rękawica złodzieja na 3h(jest
zdjemowana,zakłądamy na końcówke metina i starcza na długo).Moim zdaniem
bez niej nie opłaca się bić metków.Koszt rękawicy to ok.250kk

-Eq by dobrze nam szło rozbjanie kamieni jest następujące:
Broń:Rib/fms +9 sr 40+,kd +5 exp(potwora i kryta)
Zbroja:na 42lvl +9 z kd +5 exp(def i uchyłka) z bonem 2khp(można wsadzić jeszcze x% obrażen do Hp i blok,ale nie trzeba)
Hełm:na 21lvl+9,z bonem 10ludzie(polecam taki bon żeby rozprawić się ze ksujami)
Branzoleta:z bonami 1,5khp +5/10kryt(polecam z łez albo srebrą/białko bo jeden bon odpada)można zrobić też jakąść z HP + 10ludzie(na ksui)
Buty:z bonem Hp +kryt(polecam skórzane kozaczki albo feniki)
Tarcza:z bonami nno i bonem do statystyk(można dodać blok,ale nie jest on niezbędny)
Kolczyki:ważniejszy bon to tylko 10ludzie(dla woja,ninji polecam ebo a dla WP jak ma dużo HP to kolczyki z łez)
-Polecam mieć bufa(najlpiej żone)smoka z bufami 25%+
-Jest to najpopularniejszy sposób zarobku więc dużo ludzi ksuje.

Najlepsza postać do bicia metków to Woj Body,albo Sura Wp.


4.Wo(Wieża Orków)
-Wstęp od 35 do 55lvl
-Występują tam metiny od 35lvl do 55lvl
-Możemy tam zarobić na metkach bosach i kowalu
-Kowal jak w DT
-W
wierzy występują dwa bosy tj.Elit.Wódz orków i Odrodzony wódz
orków(poziom bosów określił bym jako normalny,nie łatwy ani nie trudny)

-Eq takie:80/100% na orki,broń z kd +5,zbroja z +5,13Khp+,bufy.


Postać na WO polecam woj body albo sura WP

Poradnik aktualizowany w dniu 18.05.2013.

Poradnik By AsPol Kopiowanie zakazane

Opublikowano

Ja też myślę że się przyda,sam się tak 'dorobiłem'.

Jak tobie się przydał to możesz dać +.

Za błąd przepraszam i już go poprawie.

Pozdrawiam AsPol.

Opublikowano

Ładnie nowym graczom się przyda, tylko dodaj w bon 20% na yang wbija w tarczy, naszyjniku i bransolecie, i aby efektywnie dropiło można ściągnąć mobberhacka i expbota:)

Pozdrawiam łap like.

Equalizerq_eune_51_5_logo.png


 


Shady

Opublikowano

Nie ma sensu już robić tutków na balmorke,gra tam bardzo mało osób ;/

Nie sądze by grało tam mało osób,co prawda dzięki administracji(FuBu) gra tam mniej osób niż kiedyś i dużo graczy odchodzi ale nadal jest jeszcze tam sporo osób.

Opublikowano

Tut sie przyda ale to i tak każdy wie :)

Nie był bym pewnie że każdy wie jak zarobić,wystarczy przejść się po forach jakiegoś serwera i mamy mnóstwo pytań na temat zarobku.Więc nie każdy wie jak dobrze i szybko zarobić.

Pozdrawiam AsPol.

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...