Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jeśli Ktos Nie Wie Jknwmt2


Template

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam takie jedno wielki(małe) pytanie

Marian co z Ciebie wyrośnie?

 

odpowiedz na to pytanie jest proste

CYTUJĘ

"Pizda na sośnie"

pozdrowienia dla MARIANKA

Opublikowano

OMG !!! kolejny Neo Kid Sie Zarejestrował i bedzie wyzywał... poprostu żal mi takich ludzi... Masz IQ po niżej 0

 

Co ty wogóle masz do mariana ???? fajny koleś ;)pomimo ze warnuje xD

Opublikowano

aleś mi pojechał

czaisz ja sie chyba zaraz zabije

takiego tekstu to ja nigdy nie słyszałem

 

kolo podziwiam cie

SZACUN DLA LUDZI ULICY

 

a z tym byciem fajnym

to wiesz gdzie ja to mam ?

.. w szafie

Opublikowano

@UP <wszyscy>

Nie przewszyszszacie swoją inteligencją jego kłócąc sie z nim

 

Kiedyś miałem taie przysłowie

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą najpierw zniży cię do swojego poziomu a potem pobije doświadczeniem"

 

 

Ale to wasza NooBska rozmowa! Pozdro spamerzy

 

@DOWN

wiesz chociaż co to jest Pener?

Opublikowano

Template jestes poprostu zerem

Chcesz być fajny? Okazałes sie frajerem

Chcesz mi dojechac ? Jesteś pierdolonym Penerem

Masz cos do mariana ? Jak cie spotkam To będzie Maniana!

Template jak patrze na to co napisales to mi sie srac zachcialo pozdro!

9e3aa330973f.gif

 

 

-> Diwang2- Szaman "ProStak" 86lv+ <- głowny char ;p

Opublikowano

ej Bob chcesz papier?

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą najpierw zniży cię do swojego poziomu a potem pobije doświadczeniem" i ja tu niby metkiem żyje?

 

Wy nie znacie mojego celu pisania tutejszych postów

 

jak narazie to Biggy wymiata o to mi chodziło 5* dla ciebie

 

BOB ... żal mi słów naprawe

nie przesadzaj z google

 

@up

widzicie ten baner na dole?

TEst IQ 128

kolo machnąłeś sie o 128

Opublikowano

Jak bym miał możliwość warnowania to odrazu bym tych głupich spaerskich noobów zwarnował, Marian nie przejmuj się nupkami ...

 corsaopc01.jpgNet

 

Post 20[x]

Post 40 [x]

Post 60 [x]

Post 80 [x]

Post 100 [x]

Post 120 [ ]

 

 

 

 

OMFG już 30%....

Opublikowano

Mi kurwa nie potrzebne Google

a ty zobacz bo masz podarte spodnie haha ^^

9e3aa330973f.gif

 

 

-> Diwang2- Szaman "ProStak" 86lv+ <- głowny char ;p

Opublikowano

@2xup

 

Biedak że ... nie będę walej pisał bo przyjdzie D&G i będą warny dla wszystkich ...

 

Nooby kłućcie się dalej ...

 corsaopc01.jpgNet

 

Post 20[x]

Post 40 [x]

Post 60 [x]

Post 80 [x]

Post 100 [x]

Post 120 [ ]

 

 

 

 

OMFG już 30%....

Opublikowano

Spam się zaczął robić

Autor jak tak lubisz Mariana to na PW

Ja zamykam jak będzie jakiś mod to się tobą zajmie.

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...