Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KW] [WYSPA] [LogBlock] WschodniCraft Miła Administracja !


Arman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

- Nick: bartik246

- Wiek: 12 (rocznikowo 13)

- Ile grasz w minecrafta ?: już z 2 lata

- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?: Bo lubię takie serwery

- Jakieś pytania, sugestie ?: Brak sugestii

Dodany

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

- Nick: SebQu


- Wiek: 13


- Ile grasz w minecrafta ?: Z pół roku.


- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?: KM nadaje się do współpracy, a lubię współpracę. :)


- Jakieś pytania, sugestie ?: To tak: Ile % na diaxa? :D Od jakiego poziomu w dół diaxy lecą i czy jest border?

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

- Nick: IslandIcedZ


- Wiek: 13


- Ile grasz w minecrafta ?: Rok


- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?:Lubie KM i jestem ogarnięty, miły i serwer sie wydaje dobry a nie taki na tydzien :>


- Jakieś pytania, sugestie ?: Brak :>

Opublikowano

- Nick:sergiusz

- Wiek:16


- Ile grasz w minecrafta ?: od bety


- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?: Lubie takie serwery i tyle :D


- Jakieś pytania, sugestie ?: nie

//

Opublikowano

- Nick:AnItsMe


- Wiek:15


- Ile grasz w minecrafta ?: Długo


- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?: Bo szukam jakiegos spoko serwera KM, mam nadzieje, ze ten taki jest


- Jakieś pytania, sugestie ?:Nie.


61911764369359525958.png

Opublikowano

- Nick: BolVt


- Wiek: 15


- Ile grasz w minecrafta ?: Od 1.3


- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?: Lubie serwery tego typu


- Jakieś pytania, sugestie ?: -



- Nick: ProBudownik


- Wiek: 15


- Ile grasz w minecrafta ?: od 1.5


- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?: Chce zagrac survival dobry.


- Jakieś pytania, sugestie ?: Nie

Opublikowano

Nick: Manna
- Wiek: 19
- Ile grasz w minecrafta ?: od 1.7.3
- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?: bo sądzę, że może być fajna zabawa
- Jakieś pytania, sugestie ?: niet

63664285037120556547.jpg

Opublikowano

 

Nick: Manna

- Wiek: 19

- Ile grasz w minecrafta ?: od 1.7.3

- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?: bo sądzę, że może być fajna zabawa

- Jakieś pytania, sugestie ?: niet

Dodany

Opublikowano

Nie polecam, taki debil, BOLVT czy jakoś tak, powiedział że mi da jedzonko za darmo, no to podszedłem no i... dostałem śmierć, zniszczyłem mu 2 szkła za to że zabrał eq i nie oddał diaxa, to mnie zabił kolejne 2 razy... pozdrawiam, nie polecam!

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

Nie polecam, taki debil, BOLVT czy jakoś tak, powiedział że mi da jedzonko za darmo, no to podszedłem no i... dostałem śmierć, zniszczyłem mu 2 szkła za to że zabrał eq i nie oddał diaxa, to mnie zabił kolejne 2 razy... pozdrawiam, nie polecam!

Bolvt dostał już perma, jeśli ktoś komuś coś kradnie, lub zabija to odrazu perm leci

Opublikowano

- Nick:MrSavarus


- Wiek:14


- Ile grasz w minecrafta ?:Od wersji 1.2.5


- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?:Ponieważ lubię serwery tego typu. I sądzę ,że będę się fajnie bawił :P


- Jakieś pytania, sugestie ?:Not.

1389013572-U595569.jpg

Opublikowano

 

- Nick:MrSavarus

- Wiek:14

- Ile grasz w minecrafta ?:Od wersji 1.2.5

- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?:Ponieważ lubię serwery tego typu. I sądzę ,że będę się fajnie bawił :P

- Jakieś pytania, sugestie ?:Not.

Dodany

Opublikowano

Serwa nie polecam, admini myślą że są " fajni " bo se wgrali OpenInv i zabierają graczom all itemy z EQ, dosłownie kopałem se a tu nagle nic nie mam w EQ.

Opublikowano

Ściemniaj, ściemniaj. Po pierwsze tego pluginu nie wgraliśmy na serwer. A po drugie ten gracz dostał perma za grif i dlatego tak pisze....

Opublikowano

- Nick:Sniperz,Hihi580


- Wiek:Po 15.

- Ile grasz w minecrafta ?:od dodania łóżek czyli około 3lata, wersja beta.


- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?:Bo grałem na takim i mi się spodobał tylko że tamtejsza administracja zryta totalnie była :>


Ts3 i Mikro? (TAK/NIE):Tak,tak :>


- Jakieś pytania, sugestie ?:Pytanko:Czy dodacie nas do w-l :>

http://Nie działa mi avatar :<

Opublikowano

- Nick: RafiMine


- Wiek: Rocznikowo 15 ;)


- Ile grasz w minecrafta ?: Od wersji 1.3.1 beta


- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?: Lubię serwery typu KM i chętnie zagram na tym serwerze :D


Ts3 i Mikro? (TAK/NIE): Na razie nie mam :/


- Jakieś pytania, sugestie ?: Jak zagram to może będę jakieś miał :)

I love AutoIt3 ;3

 

Opublikowano

 

- Nick:Sniperz,Hihi580

- Wiek:Po 15.

- Ile grasz w minecrafta ?:od dodania łóżek czyli około 3lata, wersja beta.

- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?:Bo grałem na takim i mi się spodobał tylko że tamtejsza administracja zryta totalnie była :>

Ts3 i Mikro? (TAK/NIE):Tak,tak :>

- Jakieś pytania, sugestie ?:Pytanko:Czy dodacie nas do w-l :>

Dodam jak ns ts wbijecie. Teraz tylko osoby z ts przyjmujemy. Bo nie chcemy sytuacji że kto pisze takie coś:

 

 

 

 

Serwer beznadzieja;)

Dostałem bana ponoć za okradanie ,, jak odzyskiwalem tylko skradzione itemy,

gosciu okradał i zabijał mnie admin gówno''

NIE POLECAM

Osoba ta została słusznie zbanowana....

 

 

 

- Nick: RafiMine

- Wiek: Rocznikowo 15 ;)

- Ile grasz w minecrafta ?: Od wersji 1.3.1 beta

- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?: Lubię serwery typu KM i chętnie zagram na tym serwerze :D

Ts3 i Mikro? (TAK/NIE): Na razie nie mam :/

- Jakieś pytania, sugestie ?: Jak zagram to może będę jakieś miał :)

 

Niestety nie mogę dodać, bo tylko osoby z ts3 przyjmujemy. Główna rekrutacja na ts przebiega

Opublikowano

Wbij na ts jak możesz bo chciałbym to wyjaśnić i ukarać tą osobę.

 

@Edit. Nie wiem dlaczego jak ktoś wam coś zabiera to nic nie mówicie. Tylko potem na mpc o tym mówicie. Inne osoby mi o tym mówią i zawsze odzyskują itemy, a winna osoba zostaje ukarana...

Opublikowano

 

- Nick:Sniperz,Hihi580

- Wiek:Po 15.

- Ile grasz w minecrafta ?:od dodania łóżek czyli około 3lata, wersja beta.

- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?:Bo grałem na takim i mi się spodobał tylko że tamtejsza administracja zryta totalnie była :>

Ts3 i Mikro? (TAK/NIE):Tak,tak :>

- Jakieś pytania, sugestie ?:Pytanko:Czy dodacie nas do w-l :>

 

Dodani.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...