Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co to terraria + Kilka pytań :-]


Gość Szaki22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Mam pytanie odnośnie gry terraria ;) Ostatnio często o niej slysze, Podobno jest bardziej rozbudowana od minecraft'a.Mam kilka pytań.

1.Gra jest płatna? Jeśli tak to ile kosztuję i gdzie kupić?

2.Na czym ta gra polega.Coś podobnego do minecraft tylko w 2D? :D

3.Jakie ma wymagania sprzętowe.

4.Czy jest wersja na Mac'a?

 

Opublikowano

1. Gra jest płatna.

2. Steam - 9,99 Euro

2. Dużo lepsze niż minecraft, ponieważ nastawione na przygodę bez wpychanych na siłę elementów rpg.

3. Pentium IV 1.6 GHz, 512 MB (1 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 128 MB (GeForce 7600 lub lepsza), 200 MB HDD, Windows XP/Vista/7.

4. Chyba nie ale są sposoby na zainstalowanie na Macu.

Opublikowano

wersji demo chyba nie ma, wpisz na yt terraria 1.1.2 download i znajdz sb link. Terraria jest lepsza, zwlaszcza jak sie wgra mody na lvl, itemy to gra jest duzo ciekawsza od mc ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Po pierwsze: po kropce stawia się spację.


 


Po drugie: piszę się zacząłem; jak piszesz jakiś post to patrz czy pod wyrazem nie ma czerwonej kreski.


 


Po trzecie: tutaj masz


 


Po czwarte: stopniowo będziesz zdobywał doświadczenie poprzez oglądanie filmów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...