Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival+Frakcje][200 slotów][16 GB Ram][Zadania][Katakumby][Parkoury/labirynty] MC.IGUNA.PL


lordworld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wypislays mi wszystkie % na surowce na nowej seri ? Czy cos sie zmieni ? Masz informacje ile % bedzie na nowej edycji?

Opublikowano

O której start nowej edycji, bo jakiś kidmod mówił, że o 13:00 w sobotę. Nie mogę się doczekać! To najlepszy prezent na dzień dziecka!

Opublikowano

Na kazdym serverze trafisz na garzy ktorzy beda sie zachowywac tak jak sie zachowuja. Wiec nie oceniaj za graczy tylko za server jak sie prezentuje lagi itd.


Gornik7712 jezeli tak to szkoda bede mogl grac od niedzieli :/

Milej zabawy !

Opublikowano

Co do maszyny ! Nie ma zaduzo serverow gdzie H@ ma na swojej maszynie server. jak juz ktos ma to na jakies slabej. Tutaj mamy do czynienia z dobra maszyna ! Przy 200 slotach jak poprzednio przy 100 graczach nie bylo lagow ! Zdarzalo sie ze byly scinny, nalezalo wtedy wsylac info do H@ ktory zaraz odpisywal naprawial problem lub restartowal server. Co do administracji, H@ czyli Tomaszwinner czesto robi eveny na spawnie lub eventy ktore polgaja na lepszych dropach z mobkow lub surowcow. 2-3 Tygodnie temu mial miejsce event ktory polegal na przejsiu parkura i otwiernaiu skrzynek w ktorych byly itemy, jeszcze jedna atrakcja bylo to ze admin zadawal pyania i perwsza odpowiedz ktora poprawna nagradzal vipem na dany okres czasu. Sam duzo gram na tym serverze (nie podam nicku) i naprawde polecam. Mozna stworzyc gildie z kolegami z klasy i bawic sie jak nigdy dotad.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...