Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MAM JUŻ DOŚĆ TEGO FORUM I ICH TEAMU!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Temat obrócił się o 180 stopni i zszedł na kłótnie o pornosy :) Autorowi tematu polecam wrócić jutro i napisać kulturalną wiadomość z prośbą o wyjaśnienie sytuacji. Dlaczego i kto przeniósł twój temat do kosza. Jeśli zrobił to niesłusznie to zapewne zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Opublikowano

Temat obrócił się o 180 stopni i zszedł na kłótnie o pornosy :) Autorowi tematu polecam wrócić jutro i napisać kulturalną wiadomość z prośbą o wyjaśnienie sytuacji. Dlaczego i kto przeniósł twój temat do kosza. Jeśli zrobił to niesłusznie to zapewne zostaną wyciągnięte konsekwencje.

nie będzie konsekwencji

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

Lepiej ci? Wyżyłeś się?

To dobrze

Najlepiej to polecam ci tak:

Jeżeli jesteś na tym forum MPC to klikaj zawsze kombinacje klawiszy ALT+F4

Magiczna kombinacja zmieni twoje życie, mniejmy nadzieje że na dobre.

Niektórzy od zarejestrowania mają 0%, jak myślisz dlaczego?

Bo nie łamią regulaminu, czytali go.


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Jeżeli autor myśli że ktoś (np. ja) będę czytał te jego wypociny to się myli. O co mu chodzi? Naprawdę nie chce mi się czytać ale mogę założyć że ktoś ma auka w pupcię i żali się o tym na forum. Polecam maść na bóle pochwowe. Jeżeli masz dość tego forum to wyjdź, nikt Ci nie każe tu siedzieć, najwyżej będzie 1 mniej.

Opublikowano

Pozdrawiam.

 

I tu "Użytkownik" dostałby ostrzeżenie, a ty nie dostaniesz. O to również chodzi. Napisałem ten temat nie tylko za zamknięcie tematu, ale już wcześniej chciałem napisać, czytałem inne tematy i było podobnie, ale wszystkie kończyły w koszu. Ten temat również pewnie tam wpadnie. Chciałem po prostu napisać, co myślę, abyście mogli zastanowić się głębiej. Powinniście, bo forum naprawdę jest fajne, ale minusem są:

 

- Wolne łącze strony

- Bugi np. moja zawartość i to co zgłosiłem i pewnie więcej

- Dziwne metody zarządzaniem forum

 

Jeżeli to naprawicie, to forum będzie z pewnością najlepsze. I nie wciskajcie mi kitu, że ja się czepiam, że tylko ja mam jakiś problem..

 

Tak w ogóle wyjaśnijcie mi, po co zwracacie uwagę na nabijanie postów??? DO czego się tutaj akurat to tyczy? Fakt, są spamy, ale tutaj wymagacie długiej wypowiedzi, żeby nie dostała ostrzeżenia.

 

Nawet na PW dostaje linki do innych for. Ten temat również jest like-owany. Jak mam Wam wytłumaczyć, że robicie błędy, z których się wypieracie??? Nie zauważyliście tematów o tym od groma, tych błędów również nie?

Opublikowano

I tu "Użytkownik" dostałby ostrzeżenie, a ty nie dostaniesz. O to również chodzi. Napisałem ten temat nie tylko za zamknięcie tematu, ale już wcześniej chciałem napisać, czytałem inne tematy i było podobnie, ale wszystkie kończyły w koszu. Ten temat również pewnie tam wpadnie. Chciałem po prostu napisać, co myślę, abyście mogli zastanowić się głębiej. Powinniście, bo forum naprawdę jest fajne, ale minusem są:

 

- Wolne łącze strony

- Bugi np. moja zawartość i to co zgłosiłem i pewnie więcej

- Dziwne metody zarządzaniem forum

 

Jeżeli to naprawicie, to forum będzie z pewnością najlepsze. I nie wciskajcie mi kitu, że ja się czepiam, że tylko ja mam jakiś problem..

 

Tak w ogóle wyjaśnijcie mi, po co zwracacie uwagę na nabijanie postów??? DO czego się tutaj akurat to tyczy? Fakt, są spamy, ale tutaj wymagacie długiej wypowiedzi, żeby nie dostała ostrzeżenia.

No patrz, żebyś nie płakał wysłałem na siebie raporta :)

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Opublikowano

To już jest jakaś kpina! Szczyt bezczelności jakiś. Jest tutaj normalny administrator, który umie zarządzać forum?

 

@DOWN 1 i 2: Zgadzam się, forum zakazuje handlu. To jest również dziwne.

 

Admin to może pospamować, zbanować bez powodu. A jak user (nawet jakiś młody) napisze krótko, to dostaje ostrzeżenie.

Opublikowano

Forum istnieje dla kasy takie moje zdanie. Chyba, że moderatorzy mają na celu zbanowac jak najwięcej ludzi. Przykład ; koles oddaje ZA DARMO konto a mod zamyka temat za handel i warnuje o.0

Opublikowano

Co do warnow, to zgadzam sie z autorem tematu (jak w wielu rzeczach) - normalny user juz by byl zwarnowany, a taki Pawel_cs (zeby nie bylo, to tylko przyklad) sobie moze spokojnie pospamowac.

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

Co do warnow, to zgadzam sie z autorem tematu (jak w wielu rzeczach) - normalny user juz by byl zwarnowany, a taki Pawel_cs (zeby nie bylo, to tylko przyklad) sobie moze spokojnie pospamowac.

myśl. myślisz że w 2 s. dostanie warna? dał na siebie raporta i ktoś da mu tego warna.

 

 

Forum istnieje dla kasy takie moje zdanie. Chyba, że moderatorzy mają na celu zbanowac jak najwięcej ludzi. Przykład ; koles oddaje ZA DARMO konto a mod zamyka temat za handel i warnuje o.0

"Forum istnieje dla kasy" bo jest wiele reklam? a ty myślisz że kokosz to milioner i może wydawać parę tyś. na maszynę?

 

 

btw komuś się nie podoba? Polecam! :)http://scr.hu/0for/0orn5

Opublikowano

Ogólnie jest spoko i żadnych problemów do narzekań nie mam, ale czasami strasznie bije po oczach coś takiego jak koleżeństwo.

Kiedyś tam przeglądałam jakiś temat gdzie dosłownie było multum spamu, a moderatorzy, którzy dosłownie wypowiadali się "aha" albo jakiś inny tego typu nic nie wnoszący post nie dostawali warnów pomimo raportów,tylko zwykli użytkownicy. Jest to chyba jedyna rzecz jaka mnie denerwuje na tym forum, a tak to nie mam nic więcej do zarzucenia.

58815786.jpg

Opublikowano

"Forum istnieje dla kasy" bo jest wiele reklam? a ty myślisz że kokosz to milioner i może wydawać parę tyś. na maszynę?

 

* Wydawać parę tyś. na maszynę, która ma problem żeby stronę załadować??? LoL. Przecież żeby tu wejść to często jest trudno, lagi albo nie połączy, błąd mySQL itp. Prosze.. Mam internet 25 MB i każda strona chodzi szybko, tylko te forum jakoś nie chce się ładować

 

@UP: Nie jesteś jedyny, mnie pewnie też zaraz wyrzucą.

Opublikowano

Chciałbym również przypomnieć każdemu, że tylko kokosz oraz admin nie startowali od zera.

 

Global Moderatorzy/Administratorzy też byli tymi "GMIOTAMI" i coś osiągnęli.

 

Idź na swoje forum - nikt nie trzyma. Rewolucji nie wywołasz, bo na tym forum jest wiele rozsądnych ludzi ;)

QtiV6xY.gif

Opublikowano

myśl. myślisz że w 2 s. dostanie warna? dał na siebie raporta i ktoś da mu tego warna.

 

 

"Forum istnieje dla kasy" bo jest wiele reklam? a ty myślisz że kokosz to milioner i może wydawać parę tyś. na maszynę?

Gdyby to ze sam siebie nie zglosil, to by znajac zycie nie zostal zwarnowany... Tak samo jak administratorzy warnuja tylko tych zraportowanych, a post wyzej rowniez lamie regulamin i gowno mu zrobia. Czy tyle czasu zajmuje przeczytanie i ewentualne zwarnowanie autora postow spamerskich?

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

Tak myślałem co tu napisać i jakoś po czytaniu tego wszystkiego pomysłu aż nie mam.

 

Przede wszystkim proponuję się zastanowić, albo chociaż pomyśleć nad skalą MPCforum, a później może dotrze, że to nie lada wyzwanie utrzymać w sprawności forum na silniku, który nie jest przystosowany do tak wielkich for, jakby jakikolwiek inny był.

EXPmIpC.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...