Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DeepRoad\80 CHN CAP\Dobre Raty\Profesjonalny Zespół\Zbalansowany GP\System ZSS\System Przydomków


Deep Road

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ile osób online ??

13 Players Online Currently

 

 

 

Gdzie na stronie sprawdzic ile osob na serwie jest ?

Po prawej stronie, nad Invite a friend.

Opublikowano

życzę wam powodzenia :) i żebyście nie skończyli jak ardebran... bo olali sprawę :>

"W życiu pewne są trzy rzeczy...


Honor, śmierć i kac morderca."

Opublikowano

zamierzacie zrobić donate poprzez sms,przelew zwykły bankowy ??? :D bo nie każdy ma paypal

"W życiu pewne są trzy rzeczy...


Honor, śmierć i kac morderca."

Opublikowano

Paypal/Google Wallet/PaymentWall.
Nie wybierzemy SMS, ze względu na to, że Wy będziecie musieli płacić więcej, a my i tak nic z tego większego nie dostaniemy. Robiąc przelew, musiałbyś robić krajowy. (A przecież możesz założyć paypala jak masz konto bankowe:) )

Opublikowano

@Prawda prawda, ale zostają skille, oraz itemy (do 6DG w npc), dalej musisz sam dropać sety :) A jak już osiągniesz poziom (tak jak mówią w grze) "pro", idziesz do job cave.

Opublikowano

Ciekawy projekt widać zaangażowanie strona miażdży z miejsca gratulacje dla waszego Grafika.Lecz jeżeli chcecie oldschool maniak psro server to nie możecie dodawać nowych wyglądów broni bo odstraszają z miejsca i do tego te avatary/dodatki z wyższych capów nie są dobrym przynajmniej za dobrym pomysłem.Co do broni proponuję zrobić 2 typy media.pk2 jeden oldschool drugi np v2 z tymi cacuszkami.Powodzenia ;)

14568e76ec678c83d1c0.jpg

Opublikowano

dodajcie również te inne przemiany joba co były kiedyś za 1m isro :D

"W życiu pewne są trzy rzeczy...


Honor, śmierć i kac morderca."

Nowicjusz
Opublikowano

no i właśnie dobrze, ze duże liczy sie endgame a nie bicie lvli, ja osobiscie polecam server :) stabilny, nie ma dc ponoc somy 8d wygladaja jak egy poki co nie wiem bo dropnalem sosa ale gm pisal, ze somy juz tak wygladaja ;)

minusem jest jednak to, ze nie ma jeszcze forum (kiedy planujecie to zrobic)?

 

dodajcie vote for silk zeby ludzie chetnie glosowali na server i w ogole go dodajcie na inne strony zeby ludzi przybywalo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...