Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy Chciałbyś Spolszczone Factions ? [1.5.2 I wyżej! ]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko ;) a więc siedziałem sobie ostatnio w plikach .class i Spolszczyłem 80% FACTIONS dlatego tworzę tą ankietę by uzyskać odpowiedz oraz porady! co Spolszczyłem ?

 

 

/f create = /g zaloz

 

/f invite = /g zapros

/f inv = /g zapros

 

/f disband /g zamknij

 

 

wszystkie komunikaty zostały spolszczone (:

%player% Zalozyl nowa gildie!


%player% Zamkna gildie!

%player% Dolaczyl Do Gildi %gildia%


tyle starczy więcej nie trzeba pisać

 

A więc proszę Was byście dali ten głos w ankiecie ! :)



@edit tutaj podałem "Wzory" co zostało zmienione tak to jest więcej ale dluuugo by pisac ;d

 

 

 

@EDIT MACIE KILKA SS

 

1.

http://speedy.sh/nPmfB/2013-05-18-09.50.22.png

2.

http://speedy.sh/N6f7r/2013-05-18-09.50.49.png

21278_23_03_12_11_09_58.png

Opublikowano

spotkałem sie z "dziećmi bukkita" które spolszczaly tylko plugin.yml w notepad ++ moj jest ogarniety wszystko ładne przetłumaczone moge dać pare ss ;)

21278_23_03_12_11_09_58.png

Opublikowano

spotkałem sie z "dziećmi bukkita" które spolszczaly tylko plugin.yml w notepad ++ moj jest ogarniety wszystko ładne przetłumaczone moge dać pare ss ;)

To daj ss i wrzuć to zobaczę co tam masz

Opublikowano

TAK Przydało by się takie spolszczenie!

1355923763u786880kopia.png


-===== Jezeli ci pomoglem daj Like to mnie motywuje do dalszej pracy! =====-


----==Szukasz Pomocy Technika Serwerowego? Pisz! ==----


Opublikowano

Osobiście sam tworze wtyczki do bukkita Factions jest bardzo łatwo spolszczyć ale wiele graczy Poszukuje takowych spolszczeń (...)

oddałem pozytywny głos w ankiecie.

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

już jest prawie gotowe :P Na necie nie znalazłem spolszczonego Factions pod 1.5.2 :G

21278_23_03_12_11_09_58.png

Opublikowano

@up może nie edytuje tyle co spolszczam poszczególne wiadomości ! Czyli edytuje pliki .class :P

Programik : InClassTrans

 

Program zajmuje jakies 1MB :P

21278_23_03_12_11_09_58.png

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siemka,

fajny pomysl z tym spolszczeniem. o wiele latwiej by sie konfigurowalo

Nagralem ostatnio tutorial do Factions 1.5.2 sporo sie napracowalem :) Jesli mozecie zagladnijcie na moj YT i dajcie like i suba :D
Jesli ktos z was lub waszych znajomych potrzebuje tutorialu to podeslijcie go na moj kanal

z gory dzieki

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

W SS sa bledy -,- Pisze sie "wyrzucic" a nie "wyzucic" i jeszcze "wyrzuc" zamiast "wyzuc" ...

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...