Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy serwer] 4FunCraft -Twój Unikalny serwer Survival+Frakcje+RPG [Nowości !][Rekru.][Konkursy !] [Mila administracja !] [40 slot] [Dedyk]


bizosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

server jest nieogarniety.

Na serverze jest 40 slotow. A server posiada plugin dzieki ktoremu gra powyzej 40 ludzi.

administracja to dziecko. ktore kazdemu pomaga w gildiach. Wiem bo Bylem tam Kiedys Administratorem.

Pozdrawiam.

I nie Polecam!!!!!!!!

Dokładnie również nie polecam

 

Na spawnie widnieje tabliczka "rozjeb wszystko co Ci stanie na drodze" - Styl, klasa, elegancja

Komenda /spawn teleportuje na jakieś pustkowie. Pewnie admin nie ustawił spawnu na spawnie :D:D

Na warp informacje jest napisane że gracz ma dostęp do /warp i /kit tools mimo że gracz nie ma dostępu do tej komendy.

Brak /spawn i listy warpów, dziękuję nie gram na takim badziewiu.

Cała prawda :) Admin nie wie co pisze...

 

I gdy wyjdziesz i wejdziesz na serva na spawn tepa...

 

 

Gracze nie moga dochodzic do gildii

 

NIE POLECAM!!!

5vwxw5.png

Opublikowano

Haha Odebrałem mu range a teraz pisze jakieś bzdury dam wam opis tego co napisał mi na skype !

[19:38:29] L3siak L3siak: Odrabiam cos
[19:38:32] L3siak L3siak: Nie mam czasu
[19:48:34] L3siak L3siak: Sa szanse na Head?
[19:48:48] L3siak L3siak: A bys dal innych
[19:48:55] L3siak L3siak: Sam nie ogarne
[20:13:18] L3siak L3siak: SAM CHCIAL
[20:13:21] L3siak L3siak: NO KURWA
[20:13:24] L3siak L3siak: SERIO
[20:13:27] L3siak L3siak: SAM CHCIAL
[20:13:31] L3siak L3siak: SERIO!!!
[20:13:54] L3siak L3siak: KURWA
[20:14:00] L3siak L3siak: SAM CHCIAL
[20:17:51] L3siak L3siak: E
[20:17:56] L3siak L3siak: Chcesz miec po servie?
[20:18:13] L3siak L3siak: Zawolac hackerow?

Opublikowano

Haha Odebrałem mu range a teraz pisze jakieś bzdury dam wam opis tego co napisał mi na skype !

[19:38:29] L3siak L3siak: Odrabiam cos

[19:38:32] L3siak L3siak: Nie mam czasu

[19:48:34] L3siak L3siak: Sa szanse na Head?

[19:48:48] L3siak L3siak: A bys dal innych

[19:48:55] L3siak L3siak: Sam nie ogarne

[20:13:18] L3siak L3siak: SAM CHCIAL

[20:13:21] L3siak L3siak: NO KURWA

[20:13:24] L3siak L3siak: SERIO

[20:13:27] L3siak L3siak: SAM CHCIAL

[20:13:31] L3siak L3siak: SERIO!!!

[20:13:54] L3siak L3siak: KURWA

[20:14:00] L3siak L3siak: SAM CHCIAL

[20:17:51] L3siak L3siak: E

[20:17:56] L3siak L3siak: Chcesz miec po servie?

[20:18:13] L3siak L3siak: Zawolac hackerow?

 

mój błąd. odwiedzę serwer w najbliższym czasie

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Sklep będzie czyny hmmm w sobotę :P Ponieważ mam wycieczkę i w sobotę wracam !

Opublikowano

Nie polecam serwera, grałem na tym serwerze ho, ho.. I jeszcze trochę. (Pisze nowy serwer, nie jest.)

Co edycja jest atak hakerów..

Opublikowano

Poszukuje nowej ekipy Admina, Moderatora, KidModeratora, Budowniczego !

Wzór:

Nick z gry:
Wiek:
Premium czy NonPremium:
Znajomość komend:
Znajomość serwera:
Doświadczenie:
Sprawny mikrofon:
Skype:

Wymagania:

 

-Umiejętność współpracy z innymi

 

-Posiadanie mutacji


-Wiek 16+


-Częste wizyty serwerze


-Okazywać kulturę względem Graczy i Adminów


-Pomagać innym oraz dawać im przykład

Cytat:

Nie polecam serwera, grałem na tym serwerze ho, ho.. I jeszcze trochę. (Pisze nowy serwer, nie jest.)


Co edycja jest atak hakerów..

 

Ataki hakerów są ponieważ nie umieją grać normalnie ! Jak inni :P



Serwer był już od 3mies ale zmieniliśmy mapę pluginy no i jest nowy :)

Opublikowano

Mapa tak samo jak admini nie ogarnieta

''Gdy pisk opon słychać z dala, to ktoś bokiem zapier***a''




Cześć, jestem znany pod pseudo Proceente(Procent).


Macie problem z grafiką bądź z Pluginem/Luncherem do gry minecraft? Pisz do mnie na PW.

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...