Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co wy na zabawę lawą :D


Snickers1000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pomyślałem że zabawa lawą to fajny pomysł i powiedzcie co wy na to

 

 

post-679005-0-39862500-1368281069.jpg post-679005-0-92912400-1368281816.jpg

 

 

 

tak chciałem spytać co o tym sądzicie ;)

 

Może oblać to wodą ?

 

@Edit nowy ss dodany

Opublikowano

8/10 Trochę mało czytelne, popraw niektóre literki ;)

Daj ss z wodą.

Masz problem w sprawie Battlefielda Heroes ??? Pisz na PW

Jeśli pomogłem, nie zapomnij dać LIKE

BFH Polska ;)

Opublikowano

Jest ss z wodą ten obok wnetrze zalane wodą

 

samego napisu z wody nie zrobię bo ma inną fizykę niż lawa i by był napis bardzo duży i nieczytelny

Opublikowano

@UP

Ok, nie zauważyłem. Według mnie, bez wody lepiej wygląda.

Chodzi mi o to, że np. literki są zbyt pogrubione, przez co wydają się być mało czytelne/widoczne - z tego co widzę na ss ;)

Masz problem w sprawie Battlefielda Heroes ??? Pisz na PW

Jeśli pomogłem, nie zapomnij dać LIKE

BFH Polska ;)

Opublikowano

Pierwszy ss bardzo fajny. Może dobuduj coś wokół tego napisu :>?

Opublikowano

serio nie wiedziałem że takie to "fajne" pomyślałem że z nudów dam to na MPC zobaczę waszą reakcje a tu o.O

 

komu się podoba daje like (nie no żartuje (tak naprawdę to nie ) nie musicie dawać like )

 

 

ale jak obudować neterową cegłą ?

Opublikowano

To jest robione ręcznie (wchodzisz na save i budujesz), czy MCEditem, bo jak MCEdit to nawet nie ma co chwalić, kilka minut i można takie coś zrobić (brush czy jak się to narzędzie nazywa, wybierasz lawę i rysujesz [dawno nie korzystałem z MCEdit więc nie pamiętam dokładnie nazwy narzędzi :D]).

Opublikowano

No nawet zaskoczyło mnie że tyle osób pisze że oryginalne ;)

 

sebek5251 niebawem dodam ss gdyż dziś napis mi sie popsuł gdy pisałem lawą 5 ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...