Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

###Island Rescue### Inny serwer Inna rozgrywka- by zagrać wejdź ! [WL][HOT]


Afryk4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

63287322365708096823.png


Hey.


Witam wszystkich którzy są tym temacie i to czytają.



Planuje serwer na którym będą rywalizowały 2 drużyny.


Serwer będzie czysto 4Fun ^.^


Będzie mniej więcej tak z osób zgłoszonych wylosujemy 2 teamy które osadzą się na 2 wyspach.


Oczywiście ts3 będzie :)



Przez parę dni będą robić wszystko by być jak najlepiej uzbrojeni do walki i mieć jak najlepsze fortyfikacje.


Gra jest liczona na 6-8 dni (ja liczyłem tak : ta niedziela start/koniec sobota) ale wszystko może się pozmieniać.


W czasie tej gry będą również eventy na których do zdobycia będą dodatkowe rzeczy które na pewno się przydadzą.



64415717951977448317.png


Myślę że dużo wyjaśniłem w wstępie tutaj też coś napisze.



Serwer będzie stał na stabilnej maszynie bez opóźnień (lagów).


Gra będzie się rozgrywało na 2 skyblock'ach które pewnie przemienią się w fortyfikacje ,a ludzie w nich w wojowników.


Chyba każdy wie że na początku będzie trzeba wydobywać coobla tworzyć gen. coobla / mobgrindery itd. i to wszystko jak najlepsze by być lepszym od wroga.


Gra będzie wspólna więc ts3 wchodzi do gry ^.^


Co więcej mówić po prostu zagrajcie.



54918080584013505376.png


By dostać się do gry musisz złożyć podanie *(zrób to dobrze)*



Nick z gry:


Wiek:


Czy posiadasz TS3 (wiąże się z tym mikro.):


Czy umiesz współpracować z drużyną:



60844739758385190810.png


Wszystko już zostało wyjaśnione.


Myślę że serwer zostanie wystartowany jutro (jeśli będzie dużo chętnych ok.20).


Każdy przyjęty dostanie ip serwera i ip ts3 przed startem serwera ok. 6h przed nim.




  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

WAŻNE INFORMACJE



Zrobimy tak zapisy na serwer będą na ts3 te osoby co są na liście i na rezerwach muszą wbić na ts3 by zapisać się ostatecznie nie ważne kiedy to zrobisz możesz jutro,pojutrze ....



Jeśli wbijesz na tego ts : "ts.mchc.pl" kanał 31 [sky]Głowny Kanał i pogadasz z "Afryk4" o gre wtedy wrzuce cie do jakiegos teamu :).




Wiec zapraszam na ts3 tam beda wszystkie informacje...





Opublikowano

Nick z gry: rybeusz

 

Wiek: 18

 

Czy posiadasz TS3 (wiąże się z tym mikro.): tak

 

Czy umiesz współpracować z drużyną:

bardzo dobrze, grałem już nie raz w drużynach

Opublikowano

Nick z gry: babiniu


Wiek: 14


Czy posiadasz TS3 (wiąże się z tym mikro.): niestety nie mam, ale może coś wykąbinuje


Czy umiesz współpracować z drużyną: oczywiście :P nie raz zakładałem gildie i bardzo przyjemnie mi sie grało

 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Opublikowano

Nick z gry: VeeperPL


Wiek: 15


Czy posiadasz TS3 (wiąże się z tym mikro.): Tak, mikro też sprawne.


Czy umiesz współpracować z drużyną: No mam nadzieję że tak. : D

Opublikowano

Nick z gry: DamiX55


Wiek: 15


Czy posiadasz TS3 (wiąże się z tym mikro.): tak


Czy umiesz współpracować z drużyną: tak

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano

Nick z gry:Reemedy


Wiek:14


Czy posiadasz TS3 (wiąże się z tym mikro.):Tak


Czy umiesz współpracować z drużyną:Oczywiście , bardzo lubię kopać , pomagać i oczywista sprawa bić się !: D

[jp]~YOLO~
FFS GAMING for MTA

PRO RACER

Wanna fight ?!

Opublikowano

Nick z gry:LenoxPL

Wiek:14


Czy posiadasz TS3 (wiąże się z tym mikro.):Tak


Czy umiesz współpracować z drużyną:Tak



:>

36497.png

Opublikowano

Przyjęci.

 

Mamy już 10 osób jeszcze 10 i najprawdopodobniej serwer jutro wystartuje tylko jeszcze nie wiadoma godzina :)




Opublikowano

Nick z gry: FullSpeeDZ


Wiek: 14


Czy posiadasz TS3 (wiąże się z tym mikro.): Tak


Czy umiesz współpracować z drużyną: Tak

Opublikowano

Nick z gry: ShadowGameSs

Wiek: 14

Czy posiadasz TS3 (wiąże się z tym mikro.): Posiadam TS`a oraz Mikro

Czy umiesz współpracować z drużyną: Umiem.

53289.png

Opublikowano

Nick z gry: osA


Wiek: 14


Czy posiadasz TS3 (wiąże się z tym mikro.): Taa ts3 i mikro jest :)


Czy umiesz współpracować z drużyną: Taa , nie raz grałem na serwerach z kolegami :)

Opublikowano

Mam pytanie a mianowicie bedzie sobie można wybrać drużynę red lub blue ?

 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Opublikowano

Nick z gry: Hershe

Wiek: 18

Czy posiadasz TS3 (wiąże się z tym mikro.): A i owszem

Czy umiesz współpracować z drużyną: A i owszem, szukam jakiejś odskoczni, to może być ciekawe

16k7y4p.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...