Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

###Island Rescue### Inny serwer Inna rozgrywka- by zagrać wejdź ! [WL][HOT]


Afryk4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja nie gram ^.^ opiekuję się :P

 

Jeszcze parę osób i start będzie jutro (wszystkie potrzebne inf. otrzymacie na pw)




Opublikowano

Wstępne składy zostały podane :)

 

Proszę o zgłaszanie się bo jeszcze 3 miejsca do głownej a takto rezerwa :P




Opublikowano

jeah jestem w blue o tym mażyłem

bo woda z ogniem zawsze wygra



To co start o 12.00 ?

 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Opublikowano

Będzie ciekawie, będzie ktoś z niebieskiej drużyny nagrywał na Youtube?

Poczułbym się jak w amerykańskim serialu a dużo jest takich odnośnie konkurencji, trzeba będzie wybrać wodza dobrego bo bez tego ani rusz :)

Opublikowano

Nick z gry:KawalMysza


Wiek:16


Czy posiadasz TS3 (wiąże się z tym mikro.):Tak


Czy umiesz współpracować z drużyną:Tak

DAJ LAJKA!
TO NIE BOLI!
Widzicie jak się staram zdejmijcie mi parę %
Opublikowano

Nick z gry: Mrostry0407


Wiek: 15


Czy posiadasz TS3 (wiąże się z tym mikro.): Śmiesz zartować?

Czy umiesz współpracować z drużyną: (Raczej tak, skoro byłem modem najlepszej gildi na serwie polskiegopingwina non premium ;f ) Pewnie

Afryka dołączaj mnie, stwierdziłem że to nudne, bo typowa "kwadratowa" ale po chwili zastanowienia to sie sam nudze ;f

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

Nick z gry:TwistedPL


Wiek:15


Czy posiadasz TS3 (wiąże się z tym mikro.):Tak i tak


Czy umiesz współpracować z drużyną: Oczywiście ... to podstawa całej rozgrywki !

Opublikowano

@2up

To jest lekka przesada, 10 starczy.

 

@Topic
Planujesz zwerbowac jakiegos "straznika teksasu" by pilnowal czy ludzie graja normalnie? bo nie chcialbym grac na kolejnym pseudo funserwerze gdzie ludzie psuja zabawe innym, albo swoja obecnoscia, albo traceniem specjalnie wszystkiego ;f

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

Zrobimy chyba tak że kto będzie na ts3 i aktwyny będzie dodany jeżeli zabraknie weźmiemy tych co nie mają ts3 itd.




Opublikowano

Wszystko jest podane w wiadomości lub w tym temacie na początku

 

słuchaj zobaczymy ile ludzi wbije na ts3 jeśli dużo (20) to ci którzy nie wbili będą na rezerwie a jeśli tak (10) to oni na pewno będą i ci stąd co nie wbili,

 

PROSTO MÓWIĄC BĄDZCIE NA TS3




Opublikowano

JEŚLI KTOŚ CHCĘ ZAGRAĆ A NIE ZŁOŻYŁ PODANIA TO TERAZ ZAPRASZAM NA TS3 W GODZ. OD 13 WTEDY KTO JEST NA TS3 BEDZIE ZAPISANY :)




Opublikowano

Mam na tym serwerze ts3 bana o tytule : banik (perm) ... Nie wiem o co chodzi ale bardzo chciałbym zagrać ! :D

 

 

zainstaluje jeszcze raz ts3 mam nadzieje że pomoże ! Serwer jest super więc zrobie dla niego wszystko!

 

Nie ma bata , może mój team pójdzie na innego ts'a ? Bardzo proszę , zależy mi na tym gdyż lubie takie serwery ;F Albo mogę pisać na chacie z nimi ... Tylko dajcie mi możliwość grania na serwerze :F

[jp]~YOLO~
FFS GAMING for MTA

PRO RACER

Wanna fight ?!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...