Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Craftserve czy Pukawka?


Który hosting ?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierajcie!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam zamiar w przyszłości założyć serwer Minecraft. Mam tylko problem bo nie wiem jaki hosting wybrać.

Na myśli mam wydajność hostingu, czy są jakieś lagi, jakieś problemy itp.

 

Odpowiadajcie w ankiecie i piszcie komentarze ;) Pozdro.

Opublikowano

Cena ? Pukawka

Jakość ? Craftserve - 0 lagów, najlepszy polski hosting minecraft (według mnie).

Opublikowano

Sprawdź naszą ofertę na CraftHost.pl, możesz zamówić darmowy, 24 godzinny serwer testowy i samodzielnie sprawdzić jak jest z wydajnością. U nas nie kupujesz w ciemno :)

Opublikowano

Na pukawka też jest rozwinięty itemshop

Są darmowe serwery muble mysql i na dodatek można stworzyć własną stronę internetowa o pojemności 200 mb

Tagrze jest brak jakich cokolwiek lagos i o wiele lepsza oferta niż na cravtserv i o wiele tansza

Opublikowano

jeśli chcesz założyć mały serwer do polecam ci own albo cs, cs ma panel i nie ma lagów, głównie przez to że mają szybkie procki i ram. Own ma też swoje plusy, np. to że możesz zużywać więcej ramu niż kupisz, z prockiem tak samo, kiedy przeciąży ci się tam serwer, to się nie wyłączy tak jak na cs.

 

Ale jeśli chcesz profesjonalny serwer to musisz kupić maszynę na ovh.pl, wybrać najlepiej debiana, prosty w obsłudze, ale możesz też red hat'a , ale to już inna półka, później musisz tam wszystko zainstalować, więc obsługa linuxa z konsoli wymagana.

1390684250-U762298.png

Opublikowano

Pukawka, masz prawie to co na craftserv + wygodny itemshop który możesz umieścić na stronie, Dodatkowy wybór kupna VPS, niższa cena, wiem bo miałem na obu...

 

 

CraftServe

Itemshop
Zaawansowany Panel Servera
Darmowy Server Mumble i Mysql
dużo nowosci
brak lagów
Super Oferta

Jak możesz wiedzieć który lepszy jak nie miałeś na Pukawce patrząc na twój profil... Pukawka ma wszystko to co napisałeś, ale itemshop można edytować + niższa cena...

Opublikowano

Oba hostingi nie odbiegają od siebie niczym poza:

pukawka:

  • Itemshop można umieśicić na stronie
  • Jest darmowy hosting strony
  • Możliwość zakładania wielu baz mysql
  • Przygotowane paczki z bukkita i inne mody (Feed the beast , tekkit lite - tego nie ma na craftserve)
  • Dużo niższe pingi
  • Doświadczony staff
  • Niższe ceny (i promocje)
  • Możliwość zakupienia chmury minecraft
  • Możliwość zakładania subkont dla innych osób (możesz wybrać do czego będą mieć dostęp)
  • Darmowe serwery testowe
  • Nie wyłączają serwer po przekroczeniu maksymalnej ilości RAMU/CPU

Myślę że wyczerpałem temat :D

Pomogłem? Nie zapomnij dać plusa plus.png i oznaczyć jako najlepsza odpowiedź


Opublikowano

refresh

 

Myśle, że wybiore hosting pukawka, bo craftserve schodzi na psy (tak jak ktoś powiedział).

Opublikowano

Bez zastanawiania się Craftserve.

- zero lagów

- ładny itemshop (na pukawce jest brzydki)

- system pluginów

- sprawna konsola

- mapa

- możliwość wybrania swojego ip np KubikowPlay.csrv.pl

 

Miałem trzy serwery na craftservie i wszystkie bardzo ładnie chodziły.

Na Pukawce miałem jeden serwer i więcej mieć nie planuje.

Oficjalna strona fanów serii Szybcy i wściekli - szybcyiwsciekli.eu

Opublikowano

Craftserve lepsze. Kiedys do pukawki pisze cos typu: Czy moglibyscie dodac nowego bukkita, a oni mi na to: "Zostaw nas matole, sami wiemy co mamy dodac a czego nie"

Sry za brak pl liter ale z telefonu pisze

=== Jeśli pomogłem ===

+++ Liczę na Like +++

Opublikowano

pukawka wdl mnie jest najlepsza na serwery do 40 slotow , zdobyla moje zaufanie poprzez przejrzystosc ofert oraz wiele wiecej od strony hostingu . szkoda tylko ze jest do 40 slotow . pozniej polecam zaopatrzyc sie w vps ;3 tym postem koncze na "wczoraj" i ide spac . Dobranoc.


~Kontakt zemną to GG:25666689 ; Skype: tomasz.toka .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...